Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kufle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GDAM
    Member
    • 06-2006
    • 36

    Kufle

    Jestem kolekcjonerem kufli i szklanek browarnianych mam w swoich zbiorach takie
    szklanki jak SOMA,KONSTANCIN,OKUNIEW,VETTER,ostatnio doszedł mi pokal z Kalisza
    poszukuję innych szklanek lub kufli może ktoś z kolegów wie cos o szkle z innych nowych
    browarów GOśCISZEWO,KłODAWA,GAB lub innych zbieram też szklo przed wojenne.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Gratuluje. O szkle Vettera nawet nie słyszałem a Soma jest bardzo dobra. Czy to taka?

    Czy również poj 0,3 litra ? Tak pro forma tylko zapytuję czy chcesz ją sprzedać lub wymienić ? Jeśli tak to prosze o odpowiedź w tej kwestii na PW.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • GDAM
      Member
      • 06-2006
      • 36

      #3
      KUFLE

      SOMA dokładnie taka nie na zbyciu znam 3 sztuki nie do zdobycia ale co z innymi browarami.

      Comment

      • adnomin
        Junior
        • 04-2007
        • 25

        #4
        witam pozdrawiam -mozna powiedziec ze jestem zapalonym milosnikiem starego szkla ,chodze powiedzmy to tak-na wykopki-znalazlem starych butelek-okolo 1000-przerqznych winnych piwnych po wqdzie karafki ,doslownie wszystkie rodzaje,jak znajde pobite tez biore ,pqzniej dokmbinuje np. jakas szyjke i flaszeczka stoi -powiedzialbym niepowtarzalna flaszeczka ,nastepny unikat uratowany,nieraz z wyprawy mam caly worek szkla

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎