Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szklanki pintowe [Warszawa]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    Szklanki pintowe [Warszawa]

    Za 11,49 zł kupiłem coś, czego długo szukałem - 4 szklanki do piwek angielskich o poj. 1 pinty (570 ml) . Do nabycia w Tesco na Stalowej/Al. Solidarności.
    Attached Files
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    #2
    O żesz... Jak to dobrze, że jutro jadę do Tesco się zaopatrzyć Mam nadzieję, że jeszcze będą (o ile będą), bo to świetna opcja.
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      #3
      Jak dzisiaj brałem to pracownicy dopiero je ustawiali na półkach.
      Po za tym było pełno różnego szkła do alkoholi i drinków.
      Last edited by darko; 30-12-2006, 13:07.

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        #4
        W ogóle to wielkie dzięki Ci za tą dobrą wiadomość. Chciałem kupić karton szkła Guinness'a na Sylwester za podobną cenę, ale niestety osoba sprzedająca jest poza Warszawą. Już byłem przekonany, że zostaniemy skazani na plastik, bo w kolekcji to każde szkło inne i bez sensu na imprezę brać. A tu taka pociecha Zobaczymy czy w Tesco na Kabatach też są.
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • Maidenowiec
          Senior
          • 07-2004
          • 2287

          #5
          Są do nabycia również w Tesco na Kabatach. Co ciekawe, mają tam więcej szkła. Jest taki wynalazek co się zowie "American soda glass" a wygląda jak szkło od Hoegaarden'a.
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Takie szklanki od dawna bywają we wszystkich praktycznie hipermarketach. Widywałem je we Wrocławiu, Wałbrzychu, Jeleniej Górze i Lubinie.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Mam 5 oryginalnych szklanek Guinnessa - 2 Guinness Brewhouse Series i 3 klasyczne Guinness Draught. Wszystkie ten sam klasyczny kształt i pojemnośc 568 ml czyli 1 pinty. Chcialbym za sztuke 5 zeta. Jesli komus to pasuje to zapraszam po odbior osobisty. Zainteresowanych najlepiej prosze o info na GG lub maila. PW raczej nie bo nie wiem kiedy tu zajrze ponownie.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Odbior oczywiscie w Warszawie
                Moja propozycja aktualna do niedzieli.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎