Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warzelniani rekordziści - podsumowanie roku 2006

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wielki_B
    Senior
    • 02-2005
    • 1968

    Warzelniani rekordziści - podsumowanie roku 2006

    Do założenia tego tematu zainspirował mnie wątek "Piwniczka Trolla" i namiętność Jareckiego, z jaką oddaje się On pasji warzenia. W mijającym roku, o ile dobrze policzyłem, uwarzy 74 warki. Nota bene, zdaje się, że przy tym tempie nigdy nie będzie w stanie wypic tego, co sobie nawarzył

    A jak na tle tego niewątpliwego rekordzisty-amatora wygladają dokonania innych pasjonatów tego hobby w roku 2006?
    Ja, na tle dokonań Jareckiego, wypadam dość blado ze swoimi 34 warkami. Ale gdyby nie heroiczne wysiłki paru znajomych w konsumpcji, to i tak nie byłbym w stanie spożytkować tej produkcji.

    No więc zaczynamy konkurs:
    JARECKI40 - 74 warki,
    Wielki_B - 34 warki,
    ...
    ...
    ...
    ...

    PS. Może Adminiscencja lub/i Shlang-sklep ufunduje jakieś dyplomy dla największych maniaków-piwowarów domowych za szaleństwa, których dopuścili się w roku 2006?
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    #2
    Ja mogę wystartować w kategorii "najmniej warek". W tym roku "0" (słownie: zero), nad czym bardzo ubolewam.
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

    Comment

    • jozi02
      Member
      • 03-2006
      • 53

      #3
      Ja raptem jedna (ale za to w ogóle pierwsza własna, więc powinna się liczyć najmniej podwójnie )

      Comment

      • mapajak
        Senior
        • 12-2002
        • 1187

        #4
        27 warek udanych + 1 kwasizur

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #5
          Jak czasem czytam temat Jareckiego o jego warzeniu to naprawde jestem pełen podziwu dla niego. Mam nadzieję że mi się uda z 30 warek w nowym roku zrobić. W 2006 tylko 7 warek.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            u mnie tylko 21 (ostatnia właśnie warzona).

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #7
              19 warek (18 pijalnych + 1 kanał )
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                #8
                Uwarzyłem 9 warek w tym 3 ostatnie ~ 40 lirtów . Łącznie blisko 300 litrów piwka.

                Comment

                • JARECKI40
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 456

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                  Do założenia tego tematu zainspirował mnie wątek "Piwniczka Trolla" i namiętność Jareckiego, z jaką oddaje się On pasji warzenia. W mijającym roku, o ile dobrze policzyłem, uwarzy 74 warki. Nota bene, zdaje się, że przy tym tempie nigdy nie będzie w stanie wypic tego, co sobie nawarzył
                  Dzięki za zainteresowanie, jak na razie 73 warki ( ale jak powstanie planowana jutrzejsza bedą 74 ). Nietety jak zwykle przesadzam ze swoim rozmachem , taki pokręcony charakter.

                  Jak spojrzeć na to z boku, to na pewno piwa mam za dużo, pomimo tego, że cztery warki poszły w kibel. Skonsumowanie takiej ilości, pomimo zdrowotnych właściwości piwa, może się skończyć źle. Na szczęście co nieco piwa rozdaję, z 10 skrzynek wywiozlem do kraju, w następnym roku pewnie też wywiozę. Może ktoś z forumowiczów będzie przejazdem w moich stronach, to na pewno o suchym pysku nie wyjedzie .

                  Pozdrawiam wszystkich

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JARECKI40
                    Dzięki za zainteresowanie, jak na razie 73 warki ( ale jak powstanie planowana jutrzejsza bedą 74 ). Nietety jak zwykle przesadzam ze swoim rozmachem , taki pokręcony charakter.

                    Jak spojrzeć na to z boku, to na pewno piwa mam za dużo, pomimo tego, że cztery warki poszły w kibel. Skonsumowanie takiej ilości, pomimo zdrowotnych właściwości piwa, może się skończyć źle. Na szczęście co nieco piwa rozdaję, z 10 skrzynek wywiozlem do kraju, w następnym roku pewnie też wywiozę. Może ktoś z forumowiczów będzie przejazdem w moich stronach, to na pewno o suchym pysku nie wyjedzie .

                    Pozdrawiam wszystkich
                    Tak sobie teraz myślę, że Forumowicze powinni poważnie rozważyć zorganizowanie przyszłorocznego Zlotu w Twoich stronach! - Piwny sponsor już jest! Jeszcze tylko nocleg dla 100 chłopa i Norwegia pewnie znajdzie się pod polsko-piwną okupacją!

                    PS. Wśród moich warek znalazł sie jeden kwasiżur i około 10 z dziwnymi zapachowo-smakowo "skarpetowymi" poblaskami, które wydarzyły mi się w ostatnim czasie.

                    Comment

                    • JARECKI40
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 456

                      #11
                      Sponsor do sponsorowania przygotowany, w przyszłym roku będzie jeszcze bardziej przygotowany. Przyszłe lokum piwniczki może nie będzie zbyt okazałe, ale wokół domu namioty można rozbijać do woli, tak że miejsce na zjazd może okazać się całkiem atrakcyjne biorąc pod uwagę zasoby piwne lokalnego trolla .

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        Świetny temat informacyjny dla nadgorliwych urzędników skarbowych.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • wg2
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 264

                          #13
                          Browar Gaweł - 22 warki po 20l
                          GAWEŁ

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                            Świetny temat informacyjny dla nadgorliwych urzędników skarbowych.
                            to warzenie piwa podlega US ?
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • angasc
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 977

                              #15
                              Mikrobrowar Gawra to od kwietnia 2006 23 warki, w tym 2 pierwsze z puszek i jeden kwas

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎