Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pécsi, Szent István alkoholmentes

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Pécsi, Szent István alkoholmentes

    CO-OP Hungary Rt., Szent István alkoholmentes
    Piwo przywiezione z wyjazdu wakacyjnego na Węgry i do Rumunii. Butelka 0,5l. Moc 0,5%, ekstrakt? Kolor w miarę ciemny, jak w przyzwoitym Pilsie, lekko bursztynowy. Piana mała. Kożuszek jedynie trzymał się do połowy piwa. Później już tylko resztki pozostały. Zapach… intensywny zapach kukurydzy z puszki. Słodki i ciężki. Smak również kukurydziany, pomieszany ze słodkim syropem. A chwilę później mocna gorycz, coś jakby goryczka ale smakuje bardziej jak zgorzkniałe piwo. Posmak gorzko słodki. Generalnie można napisać, że smakuje jak bardzo słodkie aromatyzowane piwo kukurydziane. Wysycenie zdecydowanie za słabe, od początku doskwiera jego brak. Opakowanie dość ładne, niebieskie kolory. To właśnie one sprawiły, że je kupiłem. Nie mając wiele czasu wybrałem je spośród innych, bez czytania, bez świadomości że jest bezalkoholowe. Chciałem kupić coś innego niż Drehery, Borsodi czy Soproni. Kapsel tylko brzydki, srebrny. Podsumowując jako bezalkoholowe piwo jest niedobre. Ze względu na siłę smaku kukurydzianego jest jednak oryginalne. Oceniam je na 2 (1 – 6).
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 15-11-2009, 20:18.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • Horse63
    Gość
    • 06-2006
    • 88

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
    Kapsel tylko brzydki, srebrny.
    To trza go było nie wsadzać do zdjęcia

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #3
      Produkcja : Pécsi Sörfözde

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎