Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Gęstwę dolniaka zaadoptuję

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hjacek
    Junior
    • 03-2006
    • 9

    Gęstwę dolniaka zaadoptuję

    Chętnie przyjmę do adopcji gęstwę drożdży do pilznerka (najlepiej czeskiego) lub coś do mocnego Porterka Bałtyckiego.
  • kham
    Senior
    • 01-2006
    • 751

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hjacek
    Chętnie przyjmę do adopcji gęstwę drożdży do pilznerka (najlepiej czeskiego) lub coś do mocnego Porterka Bałtyckiego.
    Jak się określisz co do miejsca zamieszkania łatwiej będzie.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Pewnie znajdziesz chętnego, o ile napiszesz coś o sobie w profilu - np. gdzie mieszkasz i zaproponujesz coś symbolicznie na wymiankę, bo w takiej formie ogłoszenia jak obecna nie licz na to, że zasypiemy Cię PW z ofertami
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • hjacek
        Junior
        • 03-2006
        • 9

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Pewnie znajdziesz chętnego, o ile napiszesz coś o sobie w profilu - np. gdzie mieszkasz i zaproponujesz coś symbolicznie na wymiankę, bo w takiej formie ogłoszenia jak obecna nie licz na to, że zasypiemy Cię PW z ofertami
        Sąsiadowi zaoferuję moje piwka (nikt po nich nie umarł), a jeśli ktoś mieszka dalej i wyśle pocztą to już raczej wchodzi w grę przelewik jakiś... (wiecie jak poczta traktuje paczki).

        Comment

        • Marek-C
          Senior
          • 12-2005
          • 848

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hjacek
          Sąsiadowi zaoferuję moje piwka (nikt po nich nie umarł), a jeśli ktoś mieszka dalej i wyśle pocztą to już raczej wchodzi w grę przelewik jakiś... (wiecie jak poczta traktuje paczki).

          Coś tam mam/i będę jeszcze miał - odezwij się.

          Marek
          Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

          Comment

          • Andrzej_newada
            Junior
            • 11-2006
            • 13

            #6
            Przyłączę się do prośby...

            ... i również poproszę o sygnał o jakimś wolnym dolniaku.. Do tej pory nie było jakoś temperaturki .Już,już miałem kiedyś kupić drożdże do pszenicznego ale po spróbowaniu u kogoś tegoż piwka cieszyłem się że nie kupiłem- nie jest w moim guście....Tak więc "jadę" na suchych górniakach . Za gęstwę mogę zaoferować wareczki które sobie jeszcze leżakują..... Nawet jestem ciekaw opinii innych warzących browarki...

            Comment

            • Andrzej_newada
              Junior
              • 11-2006
              • 13

              #7
              Uppsss...

              .... zgodnie z ww instrukcją Marusi- Pale Ale,Irish Red, Lager to coś co chętnie spróbowałbym np. na płynnych ....

              Comment

              • tomcio83
                Senior
                • 02-2006
                • 258

                #8
                Przyjmę gęstwę dolniack'a

                Poszukuję drożdży dolnej fermentacji, do słomkowego wytrawnego lagera na letnie upały
                (Chyba będzie w tym roku lato? Po 6 miesiącach zimy? )

                W zamian mogę zaoferować: Gęstwa weihenstephan/ chmiel Marynka lub- elski w szyszkach/ drożdże US-56 w saszetce/ drożdże S-33 w saszetce/ kilka butelek własnego produktu ( Irish red ale/ stout/ porter za 5 miesięcy)

                Oczywiście do wyboru 1 pozycja.

                rowarek esoła

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎