Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

koniec giełd w Świdnicy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    koniec giełd w Świdnicy

    Z różnych powodów, o których nie będę się rozpisywał, tegorocznej giełdy w Świdnicy nie będzie. Następnych również.

    Dziękuję wszystkim, którzy przez lata brali udział w giełdach i pomagali w ich organizowaniu. Miło było, ale nadszedł czas, aby zakończyć tę działalność.

    Krzysztof Czarnecki
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #2
    Smutne...
    Ja już planowałem tegoroczny wyjazd....

    Dzięki Krzysiu za wszystkie dotychczasowe w których miałem przyjemność uczestniczyć

    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      Ja co prawda byłem tylko na dwóch ostatnich giełdach, ale zapamiętałem je jako udane imprezy. Dzięki za ich organizację
      Szkoda, że to już koniec.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        A ja żałuję, że nie zdąrzyłem być. W zeszłym roku się ociągałem a w tym roku...

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          w tym roku, po bardzo zachęcających opowieściach kolegów, też chciałem się pierwszy raz wybrać, a tak...
          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            #6
            Szkoda...
            Dzięki Krzysiu za organizowanie giełd.
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Ja mam nadzieję, że Krzysiu za tydzień napisze, że miał dziś po prostu zły dzień, bo jak nie, to i tak przyjedziemy

              Ja sobie nie wyobrażam nie być na imprezie raz w roku w Świdnicy, nie zgadzam sięęęęę
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Ja mam nadzieję, że Krzysiu za tydzień napisze, że miał dziś po prostu zły dzień, bo jak nie, to i tak przyjedziemy

                Ja sobie nie wyobrażam nie być na imprezie raz w roku w Świdnicy, nie zgadzam sięęęęę
                To co Maruśka jedziemy?

                Krzysiu - jak możesz nam to robić
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Uf, przynajmniej raz udało mi się pojechać do Świdnicy. Nie zapomnę tej pizzy ze szpinakiem i czosnkiem, to był rarytas na skalę światową.

                  Ale ale, nie tak prędko - teraz musisz, Krzysiu, zrobić imprezę pożegnalną.

                  Comment

                  • Sherman
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 305

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                    w tym roku, po bardzo zachęcających opowieściach kolegów, też chciałem się pierwszy raz wybrać, a tak...
                    Ja również, a tak... mam nadzieję na reaktywację.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                      To co Maruśka jedziemy?
                      No choć na grilla na basen by się pojechało, Żą ma rację, impreza pożegnalna niech będzie, taka coroczna
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        #12
                        Była to jedna z dwóch giełd, na których bywałem co roku od czterech lat. Czyli od czasu jak zacząłem na nie jeździć. Powód bardzo prosty, była względnie blisko Leszna. Zdążyłem już nawet wstępnie skompletować pełen samochód, choć do wspólnego wyjazdu było więcej chętnych, a tu taka hiobowa wiadomość. Wszystkie świdnickie giełdy były dla mnie bardzo udane, była na nich wspaniała atmosfera. Powtórzę za Marusią "nie zgadzam sięęęęę "
                        Serdecznie DZIĘKUJĘ! Krzysiowi za ogromny trud, wielki wkład pracy i ogromne serce włożone w organizację tych giełd.
                        Pozostaje mi już tylko Grodzisk z tych bliższych.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          No choć na grilla na basen by się pojechało, Żą ma rację, impreza pożegnalna niech będzie, taka coroczna
                          To jesteśmy ustawione. Ja już Qbolandowi obiecałam wypad i wizytę w Stylowej, skąd tenże będzie miał blisko do Czekoladziarni.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Może to dobry pretekst na reaktywację giełdy świebodzickiej która (z tego co się orientuję) została kilka lat temu zastąpiona giełdą świdnicką
                            Czyżby do tematu zamykanych browarów doszedł temat zaniechania organizacji kolejnych giełd ?
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              Byłem tylko raz ale bardzo mi się podobało. I miałem nadzieję na obecność na którejś z przyszłych edycji
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎