Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Czeski Cieszyn, Viaduktova 8, Sepresso Bar [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Czechy, Czeski Cieszyn, Viaduktova 8, Sepresso Bar [zamknięte]

    Sepresso Bar - ul. Viaduktova 8

    Dają dobrze jeść i wypić, również wysokoprocentowe.
    Z beczki proponują Velvet i Zwetler (co parę tygodni nowe wafelki )
    Nie podaję cen, bo ogólnie w Cieszynie są zbliżone. W lepszych lokalach oscylują wokół 20 kC.


    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    pn-cz: 8-22, pt: 8-24, sb: 10-22, nd: 11-20
    Last edited by Pendragon; 28-05-2016, 12:55.
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #2
    aktualizacja

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika celt_birofil
    Sepresso Bar - ul. Viaduktova 8

    Dają dobrze jeść i wypić, również wysokoprocentowe.
    Z beczki proponują Velvet i Zwetler
    ceny:
    - Velvet 0,4l ( różny ) - 35 kcz
    - Zwetler 0,4l - 30 kcz
    Last edited by ZIOMEK2; 06-01-2007, 20:33.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      A już chciałem zakładać nowy wątek, a tu proszę - odświeżam stary
      Jeśli komuś nie chce się jechać do Dobratic / Vojkovic, to od niedawana może tutaj, zaledwie pół kilometra od granicy, napić się świetnego Ryzaka oraz Grosaka prosto od Konicka. Ryzak to wydatek 24, a Grosak 26 Kc. Za pierwszym wstąpieniem była tylko 11-ka, na dodatek osuszyłem beczkę przez wypicie zaledwie 2 piw, ale już mi barman zapowiedział, że następnego dnia poszerzy piwne menu o 14-tkę.
      Lokal czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 9-22. I niech Was nie zmyli medalion Radegasta na nalewaku. Leją tam tylko i wyłącznie Koniczka. W sumie spędziłem tam najwięcej czasu podczas 5-dniowego pobytu w Cieszynie i czeskich okolicach. Warto. Z barmanem można się dobrze dogadać. Jakieś skromne żarełko też tam jest, ale nie sprawdzałem co.
      Last edited by Pendragon; 21-04-2010, 23:38.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Shedao
        Senior
        • 09-2007
        • 900

        #4
        Odwiedziłem niedawno Sepresso Bar, i cóż. Kilka minut piechotą idąc od granicy, tylko nie zrażać się wyglądem z zewnątrz, bo wygląda to dość kiepsko. W środku jest dużo lepiej, a i ogródek jest urokliwy - z dala od zgiełku ulicznego, z sympatyczną fontanną.

        Tak jak pisał Pendragon, Ryzak kosztuje 24 Kc a Grosak 26. Profesjonalny barman, można się z nim dobrze dogadać nie znając czeskiego, poleci jedzenie itd. A skoro już przy tym jestem - menu jest duże i ciekawe, za 100-120 Kc można zjeść bardzo dobry obiad.

        Pozostaje tylko zazdrościć mieszkańcom Cieszyna, że mają tak blisko do baru gdzie za 4 (!!!) złote można się napić tak pysznego piwa.

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1836

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
          Pozostaje tylko zazdrościć mieszkańcom Cieszyna, że mają tak blisko do baru gdzie za 4 (!!!) złote można się napić tak pysznego piwa.
          A niby za ile mieliby to pyszne piwo pić?
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
            W środku jest dużo lepiej, a i ogródek jest urokliwy - z dala od zgiełku ulicznego, z sympatyczną fontanną.
            O, a tego to nie widziałem, no ale to był kwiecień.
            A co ci na zewnątrz nie podeszło? Drewniane schodki?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Shedao
              Senior
              • 09-2007
              • 900

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
              A niby za ile mieliby to pyszne piwo pić?
              Nie rozumiem pytania. Za 4 zł to się można napić Tyskiego w jakimś przeciętnym barze. Stąd taką cenę za kufel Ryzaka uważam za bardzo ciekawą opcję.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              O, a tego to nie widziałem, no ale to był kwiecień.
              A co ci na zewnątrz nie podeszło? Drewniane schodki?
              Polecam ten ogródek, siedzi się tam bardzo przyjemnie nie że nie podeszło, tylko lokal z zewnątrz prezentuje się jako dość mało reprezentacyjnie, taki bar dla hmm stałych bywalców , tym bardziej że kontrastuje to z elegancką restauracją położoną obok. Dlatego ostrzegam żeby się nie zrażać po zewnętrznym widoku.
              Last edited by Shedao; 29-07-2010, 15:40.

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                #8
                Mieszkańcy Cieszyna mają beczkowe brackie za 3,50 zł.

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1836

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie rozumiem pytania. Za 4 zł to się można napić Tyskiego w jakimś przeciętnym barze.
                  .. a w tę cenę wliczone są koszty tyleż drogich, co durnych spotów TV, sponsoringu kopaczy nożnych, honoraria tabunów darmozjadów od PR, HR, incentive travels i team building załogi, i sam diabeł wie jakie wydatki z życia wielkiej korporacji

                  Takich kosztów nie pokrywasz kupując Ryzaka czy Grosaka, a 25 Kc za pokal to może nie jest cena bardzo wygórowana,ale - mimo ostatnich podwyżek - także niezbyt niska. Biorąc pod uwagę, że to minibrowar wydaje się po prostu taka sobie. Nie widzę powodu do jakiegoś specjalnego zachwytu.

                  Zresztą, twierdzenie że dobre piwo=drogie piwo to oczywiście totalny przesąd.
                  Last edited by rohozecky; 29-07-2010, 20:12.
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zresztą, twierdzenie że dobre piwo=drogie piwo to oczywiście totalny przesąd.
                    Najbardziej zdrową sytuacją jest właśnie taka, że
                    drogie piwo = dobre piwo.

                    Jeżeli
                    drogie piwo = kiepskie piwo
                    to mamy do czynienia z sytuacją absurdalną, można by też rzecz z oszukiwaniem klienta.

                    Jeżeli zaś
                    dobre piwo = tanie piwo
                    to mamy do czynienia z niewykorzystaniem potencjału przez browar, a dla klienta z okazją.


                    Cena piwa z mikrobrowaru na poziomie ceny Prazdroja, jest ceną uczciwą, a nawet rzekłbym atrakcyjną.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • rohozecky
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2008
                      • 1836

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Najbardziej zdrową sytuacją jest właśnie taka, że
                      drogie piwo = dobre piwo.
                      Nie jestem pewien, ale to nie miejce na polemikę,temat zresztą szeroki i wieloznaczny. W każdym razie w praktyce spotykam się raczej z niezliczonymi odstępstwami od tak sformułowanej reguły.
                      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #12
                        To na pewno nie jest miejsce na polemikę. Proszę powrócić do tematu.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          Mimo bardzo fajnej obsługi i klimatycznego ogródka na tyłach uciekliśmy z tego miejsca natychmiast po jednym piwie. Rany nie jadę do Czech aby pić piwo w kawiarni. Zresztą w ogóle takie miejsca nie przekonują mnie, w sensie picia piwa. Szkoda bo koniczek smaczny.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            W Sepresso czas się zatrzymał - ceny identyczne jak 5 lat temu > Ryzak za 24 Kc, a Grosak za 26 Kc. No i nakopcone, że łoohooo, chociaż gdzie indziej bywa gorzej.
                            Lokal czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22, ale jeśli przyjdziemy o 21:40, to piwa się już nie napijemy. Ostatnie 20 minut to czas na dopicie ostatniego piwa i uregulowanie rachunku. Tym samym tutaj Ryzak jest teraz tańszy o całą koronę niż w browarze.
                            Last edited by Pendragon; 25-03-2015, 22:28.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              W Sepresso zaszły pewne zmiany. Jest nowy najemca, a wraz z nim pojawił się nalewak Radegasta. Na szczęście ludzie wolą pić Koniczka, więc jego krany pozostały. Nowością jest też to, że teraz czynne jest także w niedziele (aktualne godziny w pierwszym wpisie). Lokal doczekał także się strony www i profilu na facebooku.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎