Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Woźna, Smakownia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukin75
    Junior
    • 01-2004
    • 24

    Poznań, Woźna, Smakownia

    Sklep z zdrową i ekologiczną żywnością. Wśród wielu ciekawych produktów spożywczych są też piwa. Niestety nie sprzedawane najtaniej: Noteckie (2,30), Eire (2,60), Boss z Witnicy 0,3 i 0,5 oraz Czarna Fortuna.
  • snorre
    Senior
    • 02-2006
    • 655

    #2
    Byłem dzisiaj. Co mnie trochę zmartwiło to to, że Noteckie jest, ale w wersji pasteryzowanej. Ponoć ma być też dostawa niepasteryzowanej, ale nie wiadomo kiedy. Trochę wysoka cena Portera z Bossa 0,5l - 4,90 zł, ale i tak kupiłem 2 sztuki.
    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #3
      Dzisiaj niepasteryzowane jest, nawet w tych czarnkowskich kartonowych sześciopakach.

      Z innych produktów polecam sery korycińskie i sery z OSM "Rospuda" w Filipowie.

      Właściciel zainteresowany jest wzbogaceniem oferty piwnej, podsunę mu parę adresów.

      Comment

      • ex3704
        Member
        • 06-2006
        • 35

        #4
        Na te sześciopaki trzeba uważac. Łomża mi z nich wypadła i się zbiła A jesli chodzi o namiary, to może podaj mu Nakło/Trzeciewnicę i Wąsosz...

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #5
          Gab znalazł się na mojej liście.

          Problem w tym, że sklep jest mały i na zbyt wiele piw nie ma co liczyć. Już w tej chwili zrobiło się ciasnawo, a właściciel mówi o kolejnych specjałach. Zresztą, ja tam chodzę głównie po coś dobrego do zjedzenia, a piwo jest w tym wypadku miłym dodatkiem.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎