Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.03.10 - Gdańsk, Pomorska Giełda Piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robione
    Member
    • 08-2005
    • 52

    2007.03.10 - Gdańsk, Pomorska Giełda Piwna

    Zapraszam wszystkich serdecznie na Pierwszą w tym roku Giełdę Piwna w Gdańsku.
    W programie min.wernisaż kolecji kapsli,festiwal piw domowych,pokaz kulinarnyotrawy piwne,degustacje piw z różnych małych browarów.
    Wszystkich chętnych do uczestnictwa proszę o kontakt:
    robione@op.pl
    bigrobeert@wp.pl
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robione
    (...)festiwal piw domowych (...) degustacje piw z różnych małych browarów.(...)
    W końcu coś dla ludzi
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • robione
      Member
      • 08-2005
      • 52

      #3
      Dodam tylko,że zaczynamy o 10.00 . Adres Piwiarnia pod Kasztanami
      Gdańsk al.Zwycięstwa 8-10
      Będą tez konkursy tematyczne,oczywiście nagrody,około 19.00 będzie koncert na żywo
      a o 20.00 zaczniemy biesiadę.
      W sprawie dojazdu i noclegów proszę pisać na powyższe adresy mailowe.pozdrawiam

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #4
        A tak serio...
        W części festiwalu piw, przewidziana jest jakaś kategoryzacja? Podział na style, itp.?
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • solozzo
          Member
          • 08-2006
          • 87

          #5
          no ja też sie upominam o kategorie
          vere sede vacante est

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Żeby były kategorie musi być piwo. Jak przyniesiesz swoje piwo wtedy będzie można ustalać kategorię. Robione miał na zapewne na myśli, że jest taka ewentualność, aby domowi piwowarzy mogli przynieść na giełdę swoje piwo. Nic więcej. Jedyny konkurs na wybrzeżu to odbywające sie co półroku spotkania Pomorskiego Koło Sensorycznego
            Last edited by abernacka; 14-01-2007, 08:06.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #7
              Artcie proszę o poprawienie daty giełdy na 10 marca. Serwis Trójmiasto.pl podaje właśnie tą datę: http://www.kultura.trojmiasto.pl/inf...85496&miesiac=
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23798

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Artcie
                to chyba nie do mnie Jak macie jakieś prośby "moderacyjne" do mnie - proszę o PW lub zgłoszenie moderatorskie.

                zresztą niefortunna data to była moja wina, bo pochrzaniłem coś przy przenoszeniu i edycji tematu (coś nie mogę się doprosić Robione o stosowanie się do pewnej konwencji i ZAWSZE muszę jego tematy edytować i przenosić )
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • huanghua
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 1910

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                  Żeby były kategorie musi być piwo. Jak przyniesiesz swoje piwo wtedy będzie można ustalać kategorię. Robione miał na zapewne na myśli, że jest taka ewentualność, aby domowi piwowarzy mogli przynieść na giełdę swoje piwo. Nic więcej. Jedyny konkurs na wybrzeżu to odbywające sie co półroku spotkania Pomorskiego Koło Sensorycznego
                  Co to za konkurs jak pojawi się piwo tylko jedno w danym "stajlu"?
                  Nie lepiej zawęzić temat, a inne będą po prostu ciekawostkami sensorycznymi?
                  W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Tym masz do mnie o to pretensje o to To nie ja to organizuje a jedynie uprzedzam, żeby nie było rozczarowania
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • huanghua
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 1910

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                      Tym masz do mnie o to pretensje o to To nie ja to organizuje a jedynie uprzedzam, żeby nie było rozczarowania
                      Nie! Broń Boże! Nie mam żadnych pretensji.
                      Tylko tak sobie kombinuję, że można w końcu na Pomorzu zrobić jakąś konkurencję dla takich konkursów z południa
                      A co... my gorsi?
                      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                        (...)
                        Tylko tak sobie kombinuję, że można w końcu na Pomorzu zrobić jakąś konkurencję dla takich konkursów z południa
                        A co... my gorsi?
                        Tylko kto się zabierze za organizację takiego konkursu na Pomorzu?
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • skandal
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1439

                          #13
                          Konkurs profesionalny mógłby być. Organizator - ktoś chętny, obyty w temacie - pomysłów brak.

                          Comment

                          • huanghua
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 1910

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                            Konkurs profesionalny mógłby być (...)
                            Może nie w takim rozmachu jak w Żywcu, ale jakieś pierwsze kroki musimy zrobić
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                            Tylko kto się zabierze za organizację takiego konkursu na Pomorzu?
                            Jak to kto? Ty Marcinie! Zawsze mi się wydawało, że lubisz takie akcje społeczne

                            Ale tak serio, to ze swojej strony spróbuję popytać tu i ówdzie.
                            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Tylko się tak zastanawiam na jakiego grzyba organizować podobny konkurs, kóry odbywa sie na przykałd w Żywcu lub Wrocławiu nie lepiej pozostawić to w dotychczasowej formie?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎