Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.03.10 Giełda w Krzeszowie (zamiast Świdnicy)???)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    2007.03.10 Giełda w Krzeszowie (zamiast Świdnicy)???)

    Drodzy Browarowicze, skoro znaczna część z nas nastawiła się na giełdę w Świdnicy, część zaplanowała urlopy, uprzedziła rodziny itd. - to może reflektowalibyście na to, aby Cyborg spróbował urządzić giełdę w Krzeszowie (ok. 30 km od Świdnicy i tylko 4 km od przejścia granicznego w Lubawce, a tam .... czeskie piwo )?

    Jestem w stanie załatwić salę na giełdę, nocleg dla kilkudziesięciu osób tuż przy kompleksie cysterskim (większość w kilkuosobowych pokojach, ale chyba przeżylibyście? ), w piątek wieczorem zwiedzanie Krzeszowa, transport za symboliczną stawkę z i do dworców, jakiś sensowny mięsny i niemięsny posiłek dla strudzonych giełdowaniem, oprawę medialną, wsparcie pewnego dolnośląskiego browaru tudzież inne rozrywki

    To tylko wstępna propozycja, nie ukrywam, że uśmiechnęłabym się (o ile Cyborgi potrafią się uśmiechać) do Krzysia o adresy zagranicznych kolekcjonerów, coby ich poinformować o zmianie miejsca giełdy. Wiem, że nie jestem w stanie konkurować z renomą wieloletnią giełd organizowanych przez Krzysia, ale co Wy na to?
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    A jak wygląda sytuacja z dojazdem (PKS, PKP) do Krzeszowa?
    W pamięci mam jeszcze podróż Świdnicy która okazała się ciężka i długa, dlatego pytam.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • miodek
      Senior
      • 10-2005
      • 177

      #3
      O właśnie, dojazd to jest rzecz najważniejsza. Czy jest możliwość dostać się bez problemu z Wrocławia, tak żeby być rano na giełdzie?
      miodek

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        #4
        Jest sprawny dojazd PKSem kamiennogórskim z Wro, Wałbrzycha, Legnicy, Bolkowa, Świdnicy, Świebodzic itd., w pobliżu Krzeszowa jest kilka stacji PKP - mogę załatwić busy na konkretne pociągi, coby odbierały i odstawiały giełdowiczów
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Wchodzę w to! Bardzo ciekawa lokalizacja, jeśli mogę jakoś pomóc, to wal śmiało
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            #6
            Z dojazdem do Krzeszowa jest raczej gorzej niż do Świdnicy , ale przy zapewnieniu ewentualnego dowozu busami np . z Wałbrzycha lub Marciszowa zaczyna to mieć sens. Rozumie że jest to narazie tylko pomysł , ale uważam że wart dokładniejszego przemyślenia - tym bardziej że jest jeszcze trochę czasu.

            Comment

            • bogdan21
              Senior
              • 02-2003
              • 187

              #7
              Ja też uważam że to ma sens Tylko musiałbyś wszystko w miarę szybko rozganizować.

              Abernacja, pewnie chodzi o giełdę sprzed dwóch lat, faktycznie ciężko było bo zima zaskoczyła drogowców:/ (Ja miałem raczej problemy z wyjazdem niż dotarciem na giełdę) Wtym roku jaką mamy zimę każdy widzi

              Oto link do mapy z Krzeszowem w roli głównej:
              http://mapa.szukacz.pl/?x=293234&y=322536&zoom=3
              - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Masz rację, dokładnie ta giełdę miałem na myśli. Aczkolwiek sam dojazd do Wrocławia w moim przypadku to osiem godzin. Tak więc, niestety ale w tym roku nie mam sił na tak długą podróż koleją.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                  Z dojazdem do Krzeszowa jest raczej gorzej niż do Świdnicy , ale przy zapewnieniu ewentualnego dowozu busami np . z Wałbrzycha lub Marciszowa zaczyna to mieć sens. Rozumie że jest to narazie tylko pomysł , ale uważam że wart dokładniejszego przemyślenia - tym bardziej że jest jeszcze trochę czasu.
                  Dzień dobry poranne... Tak, podtrzymuję, co napisane powyżej - nie do końca jest to tylko pomysł: jestem po wstępnej rozmowie, salę i bazę noclegową mogę mieć załatwioną na już i jeśli się jednak zdecydujecie (czyli tak w ciągu kilku dni), to ja wszystko uruchamiam i na Was czekam
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Chętnie

                    Pomyśl także o możliwości zorganizowania wyjazdu po zakupy, np. do Trutnova. Borinek miałby okazję oprowadzić nas po miejscowych knajpach

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      Chętnie

                      Pomyśl także o możliwości zorganizowania wyjazdu po zakupy, np. do Trutnova. Borinek miałby okazję oprowadzić nas po miejscowych knajpach
                      Koniecznie! Cyborg, wal do Krzysia po kontakty do kolekcjonerów. Chociaż spotkanie kolekcjonerskie-tylko-forumowiczów w razie czego też wszak może być
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #12
                        Właśnie Cyborg dokonał wizji lokalnej - jedna duża sala i jedna mała wystawiennicza, na wszelki wypdaek, na debaty mamy (mielibyśmy) również salę konferencyjną. PKS zatrzymuje się jakieś 7-8 metrów od wejścia Miejsc noclegowych ok. 80 z możliwością dostawek - chyba wytrzymacie po 2-4 osoby w pokoju
                        W takim razie: czekam na Wasz odzew do poniedziałku i później uruchamiam machinę, jesli wystarczająco chętnych się znajdzie
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #13
                          Także jestem zainteresowany i myślę, że jak co roku razem z innym forumowiczem dotrzemy na jedyną dolnośląską giełdę.

                          Comment

                          • bogdan21
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 187

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                            W takim razie: czekam na Wasz odzew do poniedziałku i później uruchamiam machinę, jesli wystarczająco chętnych się znajdzie
                            Ja będę:-) pewnie uda mi się jeszcze zabrać eśka35 ze sobą. Ale raczej bez noclegu, własnym transportem przyjedziemy
                            - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                            Comment

                            • dzidek1960
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1548

                              #15
                              Podobnie jak Bogdan. Postaram się być, lecz bez noclegu, własnym pojazdem. Jeżeli wszyscy co chcieli ze mną przyjechać na Świdnicę będą nadal chętni to będzie nas 5 osób. W najgorszym razie przyjadę tylko ze synem. Oczywiście jest to moja wstępna deklaracja, nigdy nie wiadomo jak w pracy. W zakładzie gdzie pracuję przyjęło się ściągać w piątek po południu ludzi do pracy na sobotę i niedzielę. Pół biedy jeśli na nadgodziny, ale często za wolne. Nie ma że boli, masz przyjść i koniec. Premia jest uznaniowa i kierownik decyduje o jej wysokości
                              "Ma jednak kraj polski napój warzony
                              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                              wybornym smakiem"
                              Jan Długosz, Historie Piwne
                              Moja strona www w początkowym okresie budowy

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎