Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep roku 2006 - etap II

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Sklep roku 2006 - etap II

    Zgodnie z informacjami w tym temacie do drugiego etapu konkursu przeszły następujące sklepy:


    Janki, Plac Szwedzki 3, Piotr i Paweł

    becik:
    sklep - Piotr i Paweł, rozpisywać się za dużo nie będę bo chyba nie o to chodzi.
    Posiadają w ofercie szeroki wybór regionalnych marek (poza masówkami oczywiście), dodatkowym atutem może być i to że są one naprzemienne, raz cała produkcja Grudziądza, innym razem Wąsosz, jeszcze innym razem Czarnków. Co wg mnie najważniejsze: to, że wiedzą co jest dobre i nie sprzedają piw z małych browarów których jakość zazwyczaj do najwyższych nie należy (Jabłonowo, Konstancin etc). Kupując u nich piwo mam wtedy pewność że to co sprzedają jest naprawdę dobre nawet jeśli mi coś nie smakuje (bo nie muszę lubić wszystkiego, każdy ma swój smak )
    Druga rzecz to duży wybór piw zagranicznych, o tyle dobry, że nie skupiają się na monotonnych czesko-niemiecko-belgijskich piwach ale oferta zawiera piwa z bardzo wielu krajów, w tym i egzotycznych. Kolejne ZA to ze ceny u nich sa zdecydowanie nizsze niz w małych sklepach mających to samo w ofercie.

    Kilka słów wyjaśnienia ode mnie. Poprosiłam becika, by sprecyzował swój typ do jednego Piotra i Pawła. Być może w kolejnym konkursie w przyszłym roku sklepy sieciowe zostaną uwzględnione jako jeden, choć moim zdaniem na wartość sklepu w oczach klienta ma wpływ nie tylko asortyment, ale również obsługa.

    Wrocław, Legnicka / Inowrocławska, 101 gatunków piwa (To Tu)
    Jackson:
    Dla mnie tytuł ten powinien przypaść wrocławskiemu sklepowi ‘101 gatunków piwa’ mieszczącemu się przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Inowrocławskiej. Człowiek który prowadzi ten sklep rzeczywiście interesuje się piwną tematyką. Sam organizuje transporty piwa którego nie mają w ofercie okoliczne hurtownie( Czarnków, Fortuna, Zawiercie i inne polskie oraz zagraniczne marki), a także wchodzi w układy z innymi sklepami i przywozi im nietypowe piwa do sprzedaży. Jest otwarty na sugestie odnośnie doboru asortymentu dzięki czemu we Wrocławiu można kupić sporo najsmaczniejszych marek polskich piw. Na początku nie było tak łatwo, ale sklep ma tendencję rozwojową i przede wszystkim jest propiwoszowy. O dziwo ceny wielu piw polskich i zagranicznych są niższe niż w supermarketach. Coraz częściej z właścicielem można sobie uciąć ciekawą piwną pogawędkę, a także w samym sklepie spotkać forumowych znajomych . Oby tak dalej.

    Warszawa, Okopowa, Bomi (C. H. Klif)
    jaro-w
    W kategorii sklep proponuję BOMi Klif okopowa Warszawa.Osobiście wolę małe i kameralne ,w których można się czegoś dowiedzieć, jak np u Mirka z Lublina, ale to Bomi w temacie wyboru i cen powala wszystkich a o to chyba nam chodzi,żeby w końcu mieć wybór za w miarę normalne pieniądze.Trochę biegam po kraju pracując w dziale sprzedaży i robiąc dziennie ok 400 km i nie widziałem lepiej zaopatrzonego sklepu z normalnymi cenami..
    Jednomyślnie BOMI Klif Okopowa Warszawa.

    Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola
    Ahumba:
    Jola - różnorodność wyboru piw krajowych i zagranicznych, właściciel nie trzyma się tych samych marek, stara się reagować na nasze piwoszy zapotrzebowania. Nawet jak czegoś nie ma to trudno wyjść z pustymi rękami. Obsługa wie co sprzedaje. Potrafi poinformować klienta co to takiego to piwo pszeniczne itp.
    W ostatnim okresie w stałej dostawie były piwa trudno dostępne w innych sklepach Warszawy: Janów, Stary Kraków, Regina, GAB, noteckie, oraz cały przekrój Grudziądza, Ciechanowa, Krajana, Lwówka. Zdarza się nawet łódzki porter.
    Stałych klientów czeka niespodzianka.
    A płacz, że jest drogo? Jak komuś drogo to niech kupuje Żywca czy CP po prawie 3 zeta. W tej cenie ja wolę kupować piwa w Joli.

    Gdańsk, Czerwony Dwór 17A (Przymorze), sklep Smak
    Art:
    Stawiam na Smaka - szczególnie podobają mi się zabiegi Dyrektora w pozyskiwaniu nowych ciekawych POLSKICH piw z malych browarów no godne pochwały jest i to że zachęca klientów do wypróbowywania nieznanych im piw.
    W Opolu nie mamy żadnego ciekawego sklepu więc stawiam na coś spoza naszego terenu. Choć osobiście nie bylem na miejscu - to lokal zgłaszam na podstawie chmary pozytywnych komentarzy Forumowiczów
    Ahumba:
    U Ojca Dyrektora - byłem raz i stałem z rozdziawioną japą bezmyślnie oglądając wystawione piwa, w zwykłym sklepie spożywczym. Teraz czytam co tam można kupić i już nie mogę się doczekać na lutową inspekcję tamże.

    Kilka słów od Moderatora: Ahumba podał dwa sklepy, jako pierwszą Jolę, więc to ją oficjalnie zgłosił. Dodałam jego uzasadnienie, bo uznałam, że tyle mogę

    Sklep internetowy Browaru Czarnków
    Wielki_B
    Uzasadnienie:
    1) za to, że zaistniał,
    2) za to, że choć niewielki to browar, to na tym polu kładzie na łopatki wszystkie inne, które mają głęboko w poważaniu takie przedsięwzięcia (wyjątek: Ciechanów - ale ci nie grzeszą rzetelnością),
    3) za to, że szanują klientów, co przejawia się w dołączaniu upominków oraz w wysyłaniu zamówień, zanim jeszcze przedpłata wpłynie na ich konto,
    4) za błyskawiczna wysyłkę - jeśli zamówiłby dzisiaj rano i przefaksował przelew, to jutro piwo byłoby u mnie w domu.
    A generalnie docenić ich trzeba za tą nową na naszym rynku inicjatywę, której mało komu chce się podejmować. Wszak to kupa roboty i z grubsza licząc - chyba żadna opłacalność w wymiarze finasowym. Pewnie zdają sobie z tego sprawę i uznają to przedsięwzięcie za świetną reklamę ich browaru w tych częściach Polski, w których piwosze nie mają szans na delektowanie sie ich wspaniałym piwem.
    I takie przedsięwzięcia powinno się promować! - Może inni pójdą ich śladem? - Gdyby tak się okazało, to konkurs ten miałby nieoceniony wpływ na kształtowanie się piwnych upodobań w najbliższym czasie...
    Tak mi się przynajmniej wydaje...

    Lublin, Tumidajskiego 2, Delikatesy Alkoholowe

    Maggyk:
    Nigdy nie byłam w tym sklepie, ale czytając opisy na forum jestem pod wielkim wrażaniem. Nie mogło go zabraknąć w tymże zestawieniu. Żaden ze sklepów nie dba o nasze podniebienia i różnorodność lądujących na nich piw, od tak długiego okresu czasu, jak supersklep, występując kiedyś pod nickiem sklep-piwowar. Dba o to byśmy zawsze posiadali świeże informacje o asortymencie, a także przez wiele lat aktywnie wspierał rozwój naszego serwisu. Ten sklep powinien zdobyć pierwszy w historii Browar.bizu tytuł sklepu roku.


    O głosowanie proszę do 31 stycznia do godziny 24.00. Osobno lokal, osobno sklep wpisując w tytule np:
    Sklep: Piotr i Paweł
    Bardzo ułatwi mi to podsumowanie. Głosujemy oczywiście przez PW do Maggyka.
    Last edited by Maggyk; 11-01-2007, 20:14.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Proszę o wysyłanie osobnych PW na sklep i na lokal.
    Osobnych znaczy się pierwsze PW na sklep, drugie PW na lokal.

    Wpisując w temacie PW jednego i drugiego swój typ np.
    Temat PW: Sklep: Piwosklep*
    Temat PW: Lokal: Piwolokal*
    Od tej chwili inne głosy nie będą akceptowane, a ja nie będę wysyłała PW z prośbą o przesłanie swego głosu w powyższej konwencji, bo po prostu nie mam na to czasu.


    * nazwy zmyślone
    Last edited by Maggyk; 17-01-2007, 10:51.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎