Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdańskie zbieranie - strona kolekcjonera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kwidzin
    Junior
    • 11-2006
    • 9

    Gdańskie zbieranie - strona kolekcjonera

    Witam,
    Z początkiem roku rozpocząłem prace nad kolejną odsłoną mojej strony domowej. Lwią część strony, stanowią informacje dotyczące moich zainteresowań kolekcjonerskich, na które składają się także opakowania, etykiety i zamknięcia porcelanowe związane z głównie z browarami i wytwórniami wód mineralnych zlokalizowanych w przeszłości na terenie Gdańska. Mam nadzieję, że z czasem, wraz z rozwojem kolekcji stronka dynamicznie się rozwinie. Jako, że jest to strona wybitnie amatorska, prowadzona przez początkującego w temacie, mam nadzieję na życzliwe komentarze i ewentualne sprostowanie lub uzupełnienie podanych informacji przez ekspertów, których na forum przecież nie brakuje. Już teraz zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzin mojej strony pod adresem: http://nsm.pl/~or-kwidzin.
  • kwidzin
    Junior
    • 11-2006
    • 9

    #2
    Z powodów technicznych zdecydowałem o przeniesieniu stronki pod nowy adres: http://kwidzinski.prv.pl/

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      bardzo fajna stronka Kwidzin. Co prawda wbiłem się tylko w birrofilistykę ale i tak stwierdzam że ładnie zrobiona , z gustem. Bardzo wdzięczny i bogaty ilościowo temat jakim są gdańskie birrofilia. Tak trzymaj. Pozdrawiam
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • ergie
        Senior
        • 05-2004
        • 1041

        #4
        Rewelacja. Dawno nie widziałem tak ładnej, wysmakowanej, dopracowanej ... polskiej strony kolekcjonerskiej. Zresztą sama kolekcja też bardzo zacna.
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎