Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Włatca Móch na dvd, etc...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Włatca Móch na dvd, etc...

    Pytanie retoryczne, czy ktoś to nagrywa?
    Interesowałby mnie komplet wszystkich części
    Osoby co znają te kreskówki wiedzą o co chodzi
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Uruchom eMule. Odcinki są wrzucane na bieżąco
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Problem, że nie mam nagrywarki, na dysk nic nie ściągam, a chciałbym to mieć nagrane na płytce...bardzo marudzę?
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        #4
        Tak. Co najmniej 2 osoby na tym Forum mają komplet już na płytkach, ale może niech one same się ujawnią
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • Marek-C
          Senior
          • 12-2005
          • 848

          #5
          A co to je 'móch -a' ???????????


          fcjp
          Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
            A co to je 'móch -a' ???????????


            fcjp
            Włatca


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
              A co to je 'móch -a' ???????????

              fcjp
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Cytat:
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
              A co to je 'móch -a' ???????????

              fcjp
              Włatca

              Widzę, że chcecie sobie ponabijac posty samym fcjp-powaniem nie mając nic innego do powiedzenia w wątku. Choć ART wielokrotnie zwracał uwagę aby taka "poprawność" sobie darować Jeśli nie wiecie o co chodzi w tytule to zapodam Wam na talerzu (ps. pisownia filmu w tytule oryginalna)



              ps, a co to jest je w "A co to je 'móch -a' "
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #8
                Ja nawet nie wiem ile jest wszystkich odcinków ale posiadam 10.


                A co do FCJP to terroryści mogliby najpierw zorientować się troszkę w temacie zanim zaczną się czepiać
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23793

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                  A co do FCJP to terroryści mogliby najpierw zorientować się troszkę w temacie zanim zaczną się czepiać
                  Sądzę że nieteroryści mogliby nabrać nieco dystansu
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                    Widzę, że chcecie sobie ponabijac posty samym fcjp-powaniem nie mając nic innego do powiedzenia w wątku. Choć ART wielokrotnie zwracał uwagę aby taka "poprawność" sobie darować Jeśli nie wiecie o co chodzi w tytule to zapodam Wam na talerzu (ps. pisownia filmu w tytule oryginalna)



                    ps, a co to jest je w "A co to je 'móch -a' "
                    Przecież ja sobie jaja robię ,bo wiem ło so chodzi ,a pewien nasz kolega nie skumał; jeżeli komuś to bardzo przeszkadza i lepiej się poczuje to proszę wykasować mi nawet z 1200 postów
                    Last edited by Pogoniarz; 18-01-2007, 13:25.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      Sądzę że nieteroryści mogliby nabrać nieco dystansu
                      Dopóki terroryści takiegoż nie nabiorą - NIGDY

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                      Ja nawet nie wiem ile jest wszystkich odcinków ale posiadam 10.
                      Wczoraj były w TV4 cz. 5 i 6.
                      Widzę, że masz własne źródła dostępu?
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Marek-C
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 848

                        #12
                        Ano biję się w piersi NIE SKUMAŁEM! Stary wapniak jestem (a jak to dzisiaj by brzmiało?).

                        To już nie moja epoka, nie mój poziom...


                        Rob26 - 24-08-2006, 16:57
                        i juz wiadomo ze bedziemy miec do czynienia z jakims totalnym gownem. zalosne :roll: judzik - 24-08-2006, 16:58
                        hym..oby tylko nie zrobili właśnie jakiejś chujowej kopi :scrath: szkoda ze nie ma żsadnych zdjęć opra3wy graficznej..ciekaiw mnie jak to bedzie wyglądało Michass - 24-08-2006, 17:00
                        Cytat:

                        Twórcy "Włatców móch" nie zdecydowali się jednak na obecny w "Miasteczku South Park" brak jakichkolwiek zahamowań w krytyce największych świętości. Nie zobaczymy zatem wyśmiewania się z Boga, papieża, polityków, czy gwiazd show-biznesu.

                        Niech więc wąchają dupę i spierdalają :evil: Miękkie faje :-/

                        Liczyłem na coś złego i bluźnierczego a tu okazuje się, że
                        Rob26 napisał/a:
                        bedziemy miec do czynienia z jakims totalnym gownem.
                        Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Ano i ja sie bije w piersi bo powienien skopiować tylko odpowiedni fragment i go zamieścić, tych chamskich i gówniarskich wypowiedzi poniżej nie zauważyłem...

                          Tylko tak się zastanawiam czemu miało służyć ich kopiowanie? W sumie w internecie takie wypowiedzi są i będą, nie ma sensu ich przenosić i tutaj.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                            Ja nawet nie wiem ile jest wszystkich odcinków ale posiadam 10.
                            Czyli jak na razie posiadasz wszystkie.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                            A co do FCJP to terroryści mogliby najpierw zorientować się troszkę w temacie zanim zaczną się czepiać
                            Cieszę się, że kolejny miesiąc mija, a żaden terrorysta fcjpowy jeszcze mi nie oprotestował podpisu Czesio, my hero
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                              Czesio, my hero
                              idź stąd, nie masz wacka
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎