Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Życzenia - inaczej ;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Życzenia - inaczej ;)

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
    Ma farmę na Mazurach i stadninę koni wyścigowych.
    Takie farmy to lubią płonąć a konie zdychać... Życzyłbym mu tego ale i tak dostanie więcej z ubezpieczenia menda
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    a ja bym mu tego nie życzył, choćby w kontekście koni, które niczemu nie są winne.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
      Takie farmy to lubią płonąć a konie zdychać... Życzyłbym mu tego ale i tak dostanie więcej z ubezpieczenia menda
      A ja życzyłbym Tobie żebyś zanim coś napiszesz, policzył do 10. Myślenia nie wymagam, w tym wypadku to zbyt wiele.
      Last edited by arcy; 30-01-2007, 22:37.

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
        Takie farmy to lubią płonąć a konie zdychać... Życzyłbym mu tego ale i tak dostanie więcej z ubezpieczenia menda
        Z tymi końmi to przesadziłeś, czemu one winne.
        Poszukuję

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          A ja życzyłbym Tobie żebyś zanim coś napiszesz, policzył do 10. Myślenia nie wymagam, w tym wypadku to zbyt wiele.
          Tobie też by nie zaszkodziło do 10 policzyć
          Poszukuję

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
            Tobie też by nie zaszkodziło do 10 policzyć
            Policzyłem. To co napisałem, podtrzymuję. Może tylko zrobiłem to zbyt łagodnie.

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
              Policzyłem. To co napisałem, podtrzymuję. Może tylko zrobiłem to zbyt łagodnie.
              To policz sobie jeszcze raz do stu i głęboko oddychaj bo serduszko stanie.Ciekawe czy taki żarliwy obrońca zwierząt w innych przypadkach ich tępienia jesteś.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                To policz sobie jeszcze raz do stu i głęboko oddychaj bo serduszko stanie.Ciekawe czy taki żarliwy obrońca zwierząt w innych przypadkach ich tępienia jesteś.
                Ależ tu nie chodzi nawet o zwierzęta (zwierzęta są dobre, zwłaszcza na obiad) tylko o głupotę człowieka życzącego nieszczęścia drugiemu człowiekowi.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                  Takie farmy to lubią płonąć a konie zdychać... Życzyłbym mu tego ale i tak dostanie więcej z ubezpieczenia menda
                  Czyżby "typowopolska" zawiść czy zazdrość przez Ciebie przemawiała?
                  Nie rozumiem jak kogoś można nazwać mendą i życzyć tego co życzysz tylko dlatego, ze ma łeb do interesów.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Och, to bardzo proste. Skoro ma pieniądze, to złodziej. A skoro złodziej, to pijak. Bo każdy pijak to złodziej. I tak dalej, a wszystko dlatego, że na polskim rynku najzwyczajniej w świecie brakuje miejsca dla małych browarów. A dlaczego go brakuje? Bo o nie nie walczą. Pogadajcie z Olrusem jak wygląda dystrybucja małych w sytuacji, gdy sklep sam prosi się o dostawy.

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #11
                      Wydaje mi się że pan ten nie liczył się z ludzmi robiąc swoje oszałamiające interesy, ale nie jest pierwszy ani ostatnim takim, spotykam takich ludzi bardzo często i mam o nich jedno zdanie i moge życzyć im co tylko mi się podoba. Hitler też robił interesy bardzo dobre dla niego nie? Miał skubany łeb do interesów. A cały świat to świnie bo mu źle życzyli.
                      Żadna zawiśc przezemnie nie przemawia bo nie robi mi jego fortuna, nie marze o czymś takim, zarabiam całkiem dobrze w swoim fachu. I nie prawcie mi morałów z łaski swojej bo święci też raczej nie jesteście.

                      Comment

                      • Bombadil13
                        • 05-2005
                        • 2479

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Policzyłem.
                        Gratuluję! Dzielny jesteś. Myślenia w tym przypadku nie wymagam.
                        Poszukuję

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                          Wydaje mi się że pan ten nie liczył się z ludzmi robiąc swoje oszałamiające interesy, ale nie jest pierwszy ani ostatnim takim, spotykam takich ludzi bardzo często i mam o nich jedno zdanie i moge życzyć im co tylko mi się podoba. Hitler też robił interesy bardzo dobre dla niego nie? Miał skubany łeb do interesów. A cały świat to świnie bo mu źle życzyli.
                          Żadna zawiśc przezemnie nie przemawia bo nie robi mi jego fortuna, nie marze o czymś takim, zarabiam całkiem dobrze w swoim fachu. I nie prawcie mi morałów z łaski swojej bo święci też raczej nie jesteście.

                          Mogę Ci powiedzieć tylko, jeśli ktos komuś życzy samego najgorszego to tak los zazwyczaj sprawia, że wszystkie te życzenia spełniają się życzącemu

                          Porównywanie do Hitlera i robienia przez niego "świetnych interesów" świadczy tylko o braku Twojej inteligencji, nie widzisz przy tym milinow zabitych ludzi? Żałosne, bardzo żałosne porównanie.

                          Nikt morałów Ci nie prawi, stwierdzam tylko fakt, że jesteś złym czlowiekiem. Po prostu - złym.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎