Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beamish & Crawford, Genuine Draught Irish Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    Beamish & Crawford, Genuine Draught Irish Stout

    Piękna wysmukła puszka. Nie lubiłem pić piwa z puszki, ale pod wpływem tego piwa zmieniłem zdanie.
    Już samo czytanie informacji na puszce, podczas picia, dostarczyło mnóstwo wrażeń. Na samej górze "Draught stout cremier head". Potem można dowiedzieć, że piwo pochodzi z miasta Cork, a browar istnieje od 1792 roku. Strona browaru to http://www.beamish.ie .
    Poniżej napis " To appreciate the smooth taste and creamy head of beamish stout serve chilled and pour in one smooth action. Contains barley and wheat." Poniżej jeszcze jeden napis, który miał związek z piciem piwa - "This can contains a floating widget which may rattle. Do not shake before opening." Prawie nie znam angielskiego i podczas picia rattle na myśl przychodził mi łeb szczura rat, a to za sprawą kulki, która była wewnątrz. Nie miałem do tej pory z czymś takim do czynienia. Teraz przeczytałem na forum i już wiem, ale wrażenie pozostało.
    Piana na piwie obłędna. Smak też nieziemski. Zawartość alkoholu 4.3%, a ekstrakt niepodany.
    Kod 503 5766 02010 3
    Attached Files
  • rotmistrz
    Senior
    • 06-2005
    • 469

    #2
    Zakupione w którymś z hipermarketów na terenie Szczecina. Kolor ciemnej wiśni, klarowny, piana niezawysoka trwała, bardzo drobnoziarnista czasem przypominała smietankę beżowa, smak wspaniały czuć było palonym slodem jedynie goryczka nie była zbyt wyraźna, zapach słodowo-chmielowy. ogólna ocena 4,25.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎