Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.05.19 - Tychy, 30 Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiwoszkaTyska
    Member
    • 08-2003
    • 69

    2007.05.19 - Tychy, 30 Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    Witam!

    W związku z napływającymi do nas pytaniami i zrozumiałym planowaniem przez Was imprezowych kalendarzy informuję o ustalonym terminie 30 Międzynarodowej Giełdy Birofiliów w Tychach.

    Odbędzie się ona w tym roku w sobotę 19 maja na terenie hali Śląskiej Giełdy Kwiatowej w Tychach (koło Browaru).

    Szczegóły dotyczące terminu wysyłania zaproszeń, programu oraz innych spraw, które się pojawią będziemy uzupełniać na bieżąco.

    Z całą jednak pewnością osoby dotychczas otrzymujące od nas zaproszenia mogą na nie liczyć.

    pozdrawiam
    Dorota Janas
  • daniel01d
    Junior
    • 05-2004
    • 6

    #2
    Mam takie małe pytanko?
    A jak zdobyć zaproszenie jeżeli ktoś dotychczas NIE dostawał go a wybiera sie i chciałby dostać.????????

    Comment

    • dkrasnodebski
      cymbał
      • 05-2003
      • 2316

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika daniel01d
      Mam takie małe pytanko?
      A jak zdobyć zaproszenie jeżeli ktoś dotychczas NIE dostawał go a wybiera sie i chciałby dostać.????????
      Musisz oprócz tej wizyty wybrać się jeszcze dwa razy na giełdę i przy sprzyjających wiatrach na następną giełdę powinieneś otrzymać zaproszenie.
      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

      www.radoslawstolar.pl

      Comment

      • Robaczek
        Member
        • 02-2005
        • 63

        #4
        Bardzo ciekawe !!! Ja dostawałem zaproszenia od 2001 r., ale w tamtym roku pojechałem na giełdę i nieotrzymałem suweniru, bo zaproszenie doszło do mnie 2 dni po giełdzie !!! Może w tym roku Browar w Tychach się lepiej postara !!!
        Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Uważam, że nie powinieneiś dostać w ogóle nic, bo dopraszanie się prezentu jest prostackie.

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Uważam, że nie powinieneiś dostać w ogóle nic, bo dopraszanie się prezentu jest prostackie.
            A ja uważam, ze skoro spełnia wszystkie założone przez darczyńcę warunki, to prezent nalezy mu się jak wszystkim pozostałym i jeśli na kogoś można tu wsiąść, to na organizatorów, którzy dali ciała.

            Comment

            • Robaczek
              Member
              • 02-2005
              • 63

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              Uważam, że nie powinieneiś dostać w ogóle nic, bo dopraszanie się prezentu jest prostackie.
              Krzysiu !!! SORRKI !!! Prostackie to Ty masz myślenie. Organizatorów powiadomiłem, że suweniru nie muszą mi przysyłać, a na giełdzie się o nic nie prosiłem !!! Jedna jest tylko sprawa: Organizatorzy dali ciała, a taka wielka i szanowana się giełda międzynarodowa.
              Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

              Comment

              • daniel01d
                Junior
                • 05-2004
                • 6

                #8
                pytanie do "dkrasnodebski"
                dzięki za odpowiedz, ale ja bede już na giełdzi w tym roku chyba 4 rok i dalej nic.
                dobrze to pan określił:::::::::::::::::::::: "przy sprzyjających wiatrach"

                Comment

                • kubus
                  Junior
                  • 05-2003
                  • 1

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika daniel01d
                  pytanie do "dkrasnodebski"
                  dzięki za odpowiedz, ale ja bede już na giełdzi w tym roku chyba 4 rok i dalej nic.
                  dobrze to pan określił:::::::::::::::::::::: "przy sprzyjających wiatrach"

                  Polecam za kazdym razem dobrze wypelnic ankiety ktore sa na gieldzie. Ja wypelniam coroku i co roku dostaje zaproszenia i nawet raz w konkursie wyrac mi sie udalo Jesli o mnie chodzi Gielda jest na naprawde wysokim poziomie. Jesli zas do kogos nie doszly zaproszenia to moze trzeba zrobic haje na poczcie czasem listonosze zbieraja wieksza liczbe przesylek zeby nie chodzic dwa razy bo wydaje mi sie dziwne ze wszyscy dostali w terminie zaproszenia a do kogos dotarly dopiero po imprezie. A nie tak od razu wypominac organizatorom zle rozporzadzanie wlasnym cialem

                  Pozdrawiam i do zobaczenia w Tychach

                  Comment

                  • wena
                    Junior
                    • 03-2006
                    • 23

                    #10
                    Jeszcze nie byłem na giełdzie w Tychach i chciałbym się zarejestrować. Do kogo zgłosić się w celu otrzymania dwóch zaproszeń. JK

                    Comment

                    • marian1920
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1333

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wena
                      Jeszcze nie byłem na giełdzie w Tychach i chciałbym się zarejestrować. Do kogo zgłosić się w celu otrzymania dwóch zaproszeń. JK
                      zaproszenie dostaniesz jeśli w ciągu 3 lat będziesz co najmniej na 3 giełdach (jedna giełda w ciągu jednego roku). Dopiero potem otrzymasz zaproszenie

                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        #12
                        jeśli jesteś na liście zaproszonych to wystarczy przjść do osób rejestrujących pokazać jakiś dowód tożsamości i otrzmasz bloczki na upominki i piwo w zeszłym roku też tak było i teraz też tak będzie

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #13
                          Urlop wypisany Zamierzam na ziemi Śląskiej pojawić się dwa dni wcześniej w celu zobaczenia browarów: w Zawierciu, Głubczycach, Raciborzu, Zabrzu i Tychach. A jak da radę to jeszcze podskocze do Wąsosza
                          Bym zapomniał, idą także skosztować piwa z browarów restauracyjnych zlokalizowanych w Katowicach.
                          Last edited by abernacka; 28-03-2007, 07:16.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                            Urlop wypisany Zamierzam na ziemi Śląskiej pojawić się dwa dni wcześniej w celu zobaczenia browarów: w Zawierciu, Głubczycach, Raciborzu, Zabrzu i Tychach. A jak da radę to jeszcze podskocze do Wąsosza
                            Bym zapomniał, idą także skosztować piwa z browarów restauracyjnych zlokalizowanych w Katowicach.
                            Coś Ci sie ostatnio straszny wiercipiętek włączył. Ale wizytę w niektórych browarach przemyśl jeszcze raz. po Twych ostatnich rewelacjach nie wiem, czy bym Cię do własnego browaru zaprosiła Ale Tychy jak najbardziej odwiedzaj Może i nam się uda wpaść, no chyba, ze Art będzie miał zajęcia.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Wszędzie gdzie byłem ostatnio tam się dobrze darzy tak, więc bez obaw możesz mnie zaprosić do swojego browaru A po za tym cos trzeba robić ze swoim urlopem
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎