Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Latryna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gwiazda
    Senior
    • 07-2006
    • 400

    Latryna

    Po analizie co pikatniejszych wątków forumowych doszłam do wniosku, że nam wszystkim przyda się ten temat... W założeniu ma spełniać rolę kozetki pomieszanej z wygłuszonym pomieszczeniem
    Mam nadzieję, że Szefostwo nie ustawi automatycznego przekierowania do Przechmielin
    "Oszukać diabła, to nie grzech"
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Ale mamy tu iść "po kilku", czy spuszczać za kimś wodę? Czy może ma to być poczekalnia przedprzechmielinowa?
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      Może to ma być miejsce w którym kontynuuje się przechmielone dyskusje, bo przecież w przechmielinach się nie da
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
        Może to ma być miejsce w którym kontynuuje się przechmielone dyskusje, bo przecież w przechmielinach się nie da
        Kurna, nie po to lądują w przechmielinach, żeby je kontynuować
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Wielki_B
          Senior
          • 02-2005
          • 1968

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
          Może to ma być miejsce w którym kontynuuje się przechmielone dyskusje, bo przecież w przechmielinach się nie da
          Gdyby decyzja miała zapaść w sposób demokratyczny, to ja głosuję ZA.
          Jednocześnie zgłaszam wniosek dalej idący, aby wątek ten, jako jedyny, był wolny od wpływu moderatorów

          Comment

          • Gwiazda
            Senior
            • 07-2006
            • 400

            #6
            W moim zamyśle to miało być miejsce, gdzie można wykrzyczeć to, co nas wkurza - ewentualnie kto Żeby można było bezkarnie i bez rozlewu krwi wywalić, co leży na wątrobie, czy innym organie.
            "Oszukać diabła, to nie grzech"

            Comment

            • Gwiazda
              Senior
              • 07-2006
              • 400

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
              Gdyby decyzja miała zapaść w sposób demokratyczny, to ja głosuję ZA.
              Jednocześnie zgłaszam wniosek dalej idący, aby wątek ten, jako jedyny, był wolny od wpływu moderatorów
              Mniej więcej o to chodziło, ale trochę się boję skutków...
              "Oszukać diabła, to nie grzech"

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Możecie zapomnieć, w żadnym miejscu na tym forum nie będzie wylewania pomyj publicznie na niczyje łby, od bluzgania na siebie macie PW.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gwiazda
                  W moim zamyśle to miało być miejsce, gdzie można wykrzyczeć to, co nas wkurza - ewentualnie kto Żeby można było bezkarnie i bez rozlewu krwi wywalić, co leży na wątrobie, czy innym organie.

                  A myślałem, że jest miejsce gdzie mozna sadzić wirtualne bobki
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Marek-C
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 848

                    #10
                    no to sruuuuuu!
                    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                    Comment

                    • Gwiazda
                      Senior
                      • 07-2006
                      • 400

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Możecie zapomnieć, w żadnym miejscu na tym forum nie będzie wylewania pomyj publicznie na niczyje łby, od bluzgania na siebie macie PW.
                      Na niczyje łby, ani głowy nie miałam zamiaru niczego wylewać... Nie chodziło mi o miejsce, gdzie można się nawzajem obrażać, tylko ewentualnie coś sobie kulturalnie ( w miarę ) wyjaśnić, albo po prostu mieć możliwość powiedzenia, że coś nas w czymś, czy kimś drażni. Forumowicze są inteligentnymi, dorosłymi ludźmi, więc chyba nie powinno być problemu. Jeśli jednak uważasz, że pomysł nie wypali - pogodzę się z wizją odwiedzenia sławetnych Przechmielin
                      "Oszukać diabła, to nie grzech"

                      Comment

                      • kalifat
                        Senior
                        • 10-2004
                        • 1168

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gwiazda
                        W moim zamyśle to miało być miejsce, gdzie można wykrzyczeć to, co nas wkurza - ewentualnie kto Żeby można było bezkarnie i bez rozlewu krwi wywalić, co leży na wątrobie, czy innym organie.
                        Przepraszam, ja rozumiem, że niektórzy może mają skłonności masochistyczne, ale po co od razu publicznie na forum.
                        Nie prościej (jeśli już ktoś chce coś napisać na komputerze) otworzyć sobie notatnik i napisać ...
                        Attached Files
                        bla bla bla

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gwiazda
                          Nie chodziło mi o miejsce, gdzie można się nawzajem obrażać, tylko ewentualnie coś sobie kulturalnie ( w miarę ) wyjaśnić, albo po prostu mieć możliwość powiedzenia, że coś nas w czymś, czy kimś drażni. Forumowicze są inteligentnymi, dorosłymi ludźmi, więc chyba nie powinno być problemu.
                          Łehehe, dawno się tak nie uśmiałam

                          Na PW niech sobie wyjaśniają, w te kulturalne tłumaczenia to jakoś nie wierzę
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Gwiazda
                            Senior
                            • 07-2006
                            • 400

                            #14
                            Szkoda, że dzisiaj nic mnie nie denerwuje... Mogłabym poszaleć zanim temat zniknie
                            "Oszukać diabła, to nie grzech"

                            Comment

                            • Wielki_B
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 1968

                              #15
                              Gwiazda, no tak, ale gdzie tu poszaleć?! Dookoła wszędzie stróże praworządności, FCJP i inni moderatorzy...

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gwiazda
                              Mniej więcej o to chodziło, ale trochę się boję skutków...
                              A co tam! Niech powstanie w ramach Browaru.biz, prócz wątków, w których doceniane jest "ą i ę", także jedna normalna "mordownia"! Czyli dokładnie tak, jak to jest w otaczającej nas rzeczywistości. Kto chce/czuje potrzebę, to do mordowni wchodzi i wtedy z góry dobrze wie, że na wejściu nie powinien oczekiwać powitania w stylu "dzień dobry".

                              Na miejscu Admina rozważyłbym opcję utworzenia takiej wirtualnej "Mordowni" na okres próbny. Zasady w niej proste: wchodzisz do "lokalu" na własną odpowiedzialność i nie obrażaj się na biesiadników, jeśli ci nakopią. Nie licz też na pomoc moderatorów, bo oni mogą tu wejść jedynie na zasadzie normalnego użytkownika, bez mozliwości ingerencji w tok toczonych rozmów/kłótni/bijatyk.

                              Z tego pomysłu może wyjść sama szkoda, ale może być też fajna zabawa...

                              PS. Teraz muszę poszukać wątku "jestem po kilku"...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎