Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Poszukuję kega: 3gallons~11l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marek-C
    Senior
    • 12-2005
    • 848

    Poszukuję kega: 3gallons~11l

    Poszukuję takiego jak na foto, zobaczyłem w knajpce i się zakochałem!

    Marek
    Attached Files
    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
    Poszukuję takiego jak na foto, zobaczyłem w knajpce i się zakochałem!

    Marek
    Toż to jakiś fetysz
    Nie znam, nie widziałem takich kegów, ale coś mi się zdaje że jest na podobne szybkozłączki jak kegi od Pepsi
    Last edited by huanghua; 13-02-2007, 12:52.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • Marek-C
      Senior
      • 12-2005
      • 848

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
      Toż to jakiś fetysz
      Nie znam, nie widziałem takich kegów, ale coś mi się zdaje że jest na podobne szybkozłączki jak kegi od Pepsi
      Teee! O tolerancji słyszał?

      Dokładnie taki jak do pepsi tylko mniejszy.
      Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

      Comment

      • Wesoly
        Senior
        • 10-2003
        • 371

        #4
        Swojego czasu można było kupić kegi w osłonie z poliuretanu z głowicą Combi.
        Posiadam kilka takich. Postaram się zamieścić foto.
        Pozdrawiam, Wesoły

        Comment

        • darod
          Junior
          • 11-2006
          • 16

          #5
          już szukałem podobnych po pepsi, 7up ( bo po cocacoli mają inne średnice "smoczków").....raczej nie spotykania w polskich hurtowniach
          można trafić na ebay'u, ale z zagranicy
          Last edited by darod; 13-02-2007, 20:53.

          Comment

          • Marek-C
            Senior
            • 12-2005
            • 848

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darod
            już szukałem podobnych po pepsi, 7up ( bo po cocacoli mają inne średnice "smoczków").....raczej nie spotykania w polskich hurtowniach
            można trafić na ebay'u, ale z zagranicy

            tia... zdjęcie jest z ebay'a

            Kurcze na własne oczka widziałem! W Polszy!

            ps. Dzięki za info że cola nadal nie lubi pepsi! Smoczki mam takie do pepsi!
            Last edited by Marek-C; 13-02-2007, 21:17.
            Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

            Comment

            • Makaron
              Senior
              • 08-2003
              • 2107

              #7
              Widzialem taki KEG w sklepie niedaleko, gdzie mieszkam. Niestety jest to w UK w Edinburghu. Na spotkaniu Scottish Craft Brewers bylo kilka identycznych kegow wypelnionych domowym piwem.
              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎