Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Qingdao Lanbaoshi Liquor Industry, Lanbaoshi Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopernoker
    Junior
    • 10-2006
    • 28

    Qingdao Lanbaoshi Liquor Industry, Lanbaoshi Beer

    Piwo nabyte na pn. Chin w mieście Datong, prowincja Shanxi.
    Pojemność: 620 ml
    Cena: po negocjacjach 2 juany
    Attached Files
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Wszystko piękne, ładne, naprawdę ciekawe tylko dlaczego zupełnie nic nie napiszesz nawet pobieżnie o smaku każdego piwa z osobna?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kopernoker
      Junior
      • 10-2006
      • 28

      #3
      ano też uważam, że pieknie, ładnie i naprawdę ciekawie. A nie napiszę nic na temat każdego piwa z prostej przyczyny. W Chinach byłem juz jakiś czas temu i po prostu nie pamietam smaku poszczególnych piw, których wypiłem tam całe morze. Nie prowadziłem zadnych notatek co do cech poszczególnych rodzajów. Dysponuję natomiast dużą ilością zdjęć. Chciałem je pokazać i może ktoś kto je pił mógłby się wypowiedział na ten temat. No ale , jeżeli zdjęcia to za mało, to nic na siłę...

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernoker
        ano też uważam, że pieknie, ładnie i naprawdę ciekawie. A nie napiszę nic na temat każdego piwa z prostej przyczyny. W Chinach byłem juz jakiś czas temu i po prostu nie pamietam smaku poszczególnych piw, których wypiłem tam całe morze. Nie prowadziłem zadnych notatek co do cech poszczególnych rodzajów. Dysponuję natomiast dużą ilością zdjęć. Chciałem je pokazać i może ktoś kto je pił mógłby się wypowiedział na ten temat. No ale , jeżeli zdjęcia to za mało, to nic na siłę...
        e tam same zdjęcia wystarczą, lepsze to niż nic, a chińskie piwa to jednak egzotyka.

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2867

          #5
          Na tej podstawie można zamieścić całą masę fotek i piw.

          Jeśli taka będzie wola większości to moge dorzucić jeszcze kilka piw z Chin "bez opisów smakowych".
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
            Na tej podstawie można zamieścić całą masę fotek i piw.

            Jeśli taka będzie wola większości to moge dorzucić jeszcze kilka piw z Chin "bez opisów smakowych".
            Nim znalazłem browar.pl/biz piłem total egzotyki nie do odtworzenia: dwa piwa z Amerykańskich Wysp Dziewiczych, nie umieszczałem opisu bo pamietam tylko, ze jedno było jaśniejsze drugie ciemniejsze (Blackbeard ale + z drugiego browaru, nawet nazwy nie pamietam, Hope czy coś tam) i oba mi smakowały, ale chyba nie o to chodzi.
            Wystarczyłoby by tylko opisać mniej więcej, barwę i czy chociaż było dobre czy takie sobie, sięgnij pamięcią i powyciągaj z czeluści pamięci te opisy
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • kopernoker
              Junior
              • 10-2006
              • 28

              #7
              mam jeszcze jakieś 15 zdjęć nieopisanych na forum piw. Z sięgnięciem do czeluści pamięci będzie ciężko gdyż, zdecydowana większość z tych piw ma podobne, z dużą ilością zielonych motywów, etykiety. Nie wspominając juz o chińskich "krzaczorach" (znakach) zamazujących całościowy obraz.
              Jesli chodzi o kolor i pianę to też nie pomogę, bo majac do wyboru pić z butelki, albo z obtłuczonych i brudnych szklanek zdecydowanie wybrałem tę pierwszą opcję.
              No, ale pójdźmy na kompromis. Wybiorę te piwa które zapadły mi w pamięć (pozytywnie lub negatywnie) i je właśnie w najblizszym czasie opiszę
              Pozdrawiam
              Last edited by kopernoker; 22-02-2007, 15:03.

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2867

                #8
                Dokładnie, dla mnie prawie wszystko epiwa w Chinach były podobne. Opisy smakowe dodatkowo komplikowało to, iż niektóre wypijałem przy konsumpcji miejscowych smakołyków w ulicznych garkuchniach więc raczej nie podejme się ich opisywania.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎