Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.04.29 - Katowice, IV Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    2007.04.29 - Katowice, IV Giełda Birofiliów w Spiżu

    W niedzielę 29. 04. 2007 roku od godziny 13.00 do 17.00 odbędzie się IV Giełda w Minibrowarze Spiż.
    Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na tą imprezę.
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #2
    Piszę się w ciemno .
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • marian1920
      Senior
      • 10-2003
      • 1333

      #3
      ja również

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #4
        Trza być.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #5
          Krzysiu jeszcze nie grzmi, że to termin zby bliski innych giełd?

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Mnie to teraz wisi. A jak lubicie giełdy, na które przyjeżdża po 20 osób, to ta jest w sam raz.

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              Mnie to teraz wisi. A jak lubicie giełdy, na które przyjeżdża po 20 osób, to ta jest w sam raz.
              Bez obrazy, ale nie byłeś jeszcze na tej giełdzie. Nie liczyłem (przypuszczam) ale wydaje mi się, że ok. stu się tam kręci.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Bez obrazy, ale nie liczyłeś, ile osób było. Naprawdę jest to mi już obojętne. Można robić pięć giełd tygodniowo, żeby każdy miał blisko i wygodnie. Zobaczymy tylko, jak frekwencja będzie dopisywać.

                Comment

                • Piotr_M
                  Member
                  • 11-2005
                  • 42

                  #9
                  I znowu jak życie pokazuje lepiej siedzieć nic nie robić i krytykować innych (chętnych i ambitnych).
                  Jeżeli chodzi o frekwencję na poprzedniej giełdzie to było ponad 80 osób(liczyłem), ale czy to ważne?
                  Zamiast się cieszyć, że jest coraz więcej giełd to najlepiej marudzić.
                  Ile razy już Beny przytaczał tu giełdy w Czechach, ale widać że dla niektórych z kolecjonerów z wieloletnim stażem lepiej żeby były tylko dwie , w porywach do czterech giełd.
                  Jeżeli o mnie chodzi to giełdy mogą być, co tydzień co to komu przeszkadza chyba tylko to żeby znowu można było na forum wylać swoje żale.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Ja dwanaście lat giełdy ROBIŁEM, a nie tylko przychodziłem na gotowe, więc zejdź ze mnie.

                    Beny może przytaczać setki przykładów giełd w Czechach, ale duże są tylko dwie. Dla równowagi niech przytoczy listę giełd, których już nie ma, bo była za mała frekwencja (tylko z mojej okolicy - Nachod i Mezimesti).

                    Comment

                    • jasiu_piwosz
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 620

                      #11
                      Myślę że będzie nas więcej niż dwadzieścia osób. Przy okazji odbędzie się też spotkanie Śląskiego Klubu Birofilów a w tym przypadku jest to grono większe niż ta magiczna 20.
                      Krzysiu nie miej tak czarnych myśli tylko przyjedż do Spiża. Wiem o tym że nasza Giełda nie może konkurować z wielkimi i powszechnie znanymi ale w dziesiątym roku jej działalności będzie napewno tłumnie odwiedzana przez wszystkich kolekcjonerów i miłośników birofiliów.

                      Comment

                      • Piotr_M
                        Member
                        • 11-2005
                        • 42

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                        Ja dwanaście lat giełdy ROBIŁEM, a nie tylko przychodziłem na gotowe, więc zejdź ze mnie.
                        Nawet jak byś robił z trzydzieści to nie daje Ci to prawa do ciągłego krytykowania innych.
                        Mimo kilku zlikwidowanych w Czechach giełd, w te terminy są organizowane nowe i każda sobota dalej jest zajęta.
                        A mało tego zobacz ile jest nowych giełd w Polsce, ale cóż kolekcjoner z wieloletnim stażem nie musi dbać o krzewienie kultury.
                        Lepiej być malkontentem, bo tak jest wygodniej.
                        Jeżeli chodzi o Spiż to można to nazwać spotkaniem klubu i nikt już Jasiowi nie będzie marudził.
                        I jeszcze jedno odnośnie nic nie robienia - spotkanie klubu
                        Na chwilę obecną prawdopodobnie jedynego zalegalizowanego w sądzie itd. klubu birofilów.
                        Pozdrowionka dla chcących coś robić.

                        Comment

                        • DAREK7
                          Member
                          • 06-2002
                          • 59

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
                          Piszę się w ciemno .
                          Ja na jasne i ciemne

                          Comment

                          • miodek
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 177

                            #14
                            Oczywiście że zamelduję się na giełdzie
                            miodek

                            Comment

                            • Krzych15
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 596

                              #15
                              Tak to się zgadza klub już oficjanie jest zarejestrowany i na chwilę obecną liczy 60 członków.Prezesem jest Marek Brandys a wice Izabela Barczyk ,wkrótce może pojawi się strona internetowa klubu ,ale to wszystko wymaga czasu.A co do giełdy w Spiżu na pierwszą przyszło już ok 60 osób i za każdym razem jest coraz to więcej chętnych do zaliczenia tej giełdy.
                              ŚLĄSKI KLUB BIROFILÓW numerem jeden w Polsce!!!
                              krzych
                              Dzień bez piwa to stracony dzień.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎