Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Literatura przedmiotu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skakacz
    Member
    • 02-2007
    • 64

    Literatura przedmiotu

    Hm, tak sobie czytam o Waszych dokonaniach na polu domowego warzenia piwa, aż nabrałem chęci do własnych doświadczeń w tej materii.
    W związku z tym, czy możecie polecić mi jakąś literaturę na ten temat wydaną w języku ojczystym?
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    No polecam Ci na początek "Jak warzyć piwo - praktyczny przewodnik" oraz tańszy i lepiej opisany "Wszystko o Piwie".
    Zawsze możesz czytać gratis nasze forum Browar.biz'owe
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • skakacz
      Member
      • 02-2007
      • 64

      #3
      Dzięki za wskazówki, nie omieszkam skorzystać. A forum to jak najbardziej dobre miejsce dla rozwiania ewentualnych wątpliwości.

      Comment

      • slawekkazek
        Senior
        • 01-2003
        • 544

        #4
        Tak z doświadczenia, to najlepiej dopaść jakiegoś piwowara (domowego) - koniec języka za przewodnika. Może uda się wprosić na pomocnika do warki. Potem pójdzie jak z płatka.

        Comment

        • Rty007
          Junior
          • 01-2007
          • 1

          #5
          Hmm, no to ja mam pytanie, czy jest ktoś komu mógłbym pomóc przy warce z gdańska? Jestem młodym piwowarem w zdecydowanie wczesnym stadium nauki tej sztuki. Oczywistym jest, że najpierw będę musiał pójść z taką osobą na niejedno piwo, zanim ta zaprosi mnie do domku

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23794

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rty007
            Hmm, no to ja mam pytanie, czy jest ktoś komu mógłbym pomóc przy warce z gdańska? Jestem młodym piwowarem w zdecydowanie wczesnym stadium nauki tej sztuki. Oczywistym jest, że najpierw będę musiał pójść z taką osobą na niejedno piwo, zanim ta zaprosi mnie do domku
            przyjdź na imprezę: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=68289

            na pewno łatwiej umówisz się wtedy na wspólne warzenie z którymś forumowym piwowarem.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • huanghua
              Senior
              • 10-2005
              • 1910

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
              przyjdź na imprezę: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=68289

              na pewno łarwiej umówisz się wtedy na wspólne warzenie z którymś forumowym piwowarem.
              Racja. Z pewnością będzie okazja porozmawiać o warzeniu i moze uda Ci się z kimś umówić.
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎