Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Szlifierska 4 (Bemowo), Sklep ???

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Scriptus
    Senior
    • 04-2006
    • 189

    Warszawa, Szlifierska 4 (Bemowo), Sklep ???

    Nie znalazłem opisu, więc dodaję:
    Mały sklepik spożywczy, delikatesy, dosłownie w garażu, jednak urządzony bardzo przyjemnie przez młodych ludzi. Starają się, widać, że z niewielkim kapitałem własnym rozkręcają własną firmę, w sumie po prostu walczą o przeżycie, jak wszystkie małe firmy, pracują od 7 do 22.
    Poza typowymi artykułami potrzebnymi w małym sklepiku na osiedlu, jest oczywiście piwo, trzy lodówki i poza obficie reprezentowaną - chyba wszystkie gatunki - koncernową masówką często mają "specjały". Było piwko Bieszczadzkie, Górskie, Perła i kilka innych. Są promocje, w których do kilku piw dostaje się kufelek. i jest miła obsługa, telewizorek, chociaz w sklepie ani przed nie wolno wypić piwka (a latem miejsce na parasol by się znalazło, ale minister finansów plus straz miejska mieliby cos przeciw). Polecam

    W pobliżu inny mały sklepik, całodobowy, z ciekawymi piwami, opiszę następnym razem
    Nic lepszego od Brackiego :)
  • lapper
    Junior
    • 06-2008
    • 13

    #2
    To ja dodam małą aktualizację od siebie.
    Młodszych ludzi tam nie widuje (raczej starszą panią), aczkolwiek to jest akurat mało ważne. Ważniejsze jest to co jest w lodówkach. A dokładniej w jednej mojej ulubionej w której wystawiają się browary takie jak:
    -Czarnków
    -Gontyniec
    -Zamkowy
    -Ciechan
    -Łomża
    + kilka jeszcze innych ( nie będę sypał z pamięci żeby nie przekłamać)

    Ceny rozsądne. Polecam

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎