Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwierzęta w pubie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • witkowskiartur
    Senior
    • 03-2003
    • 561

    Zwierzęta w pubie?

    Może nie za bardzo na temat samego piwa, ale..

    W dzisiejszym dodatku do GW - Gazeta Stołeczna (08.08.03) piszą, że w jednym z pubów na warszawskich Polach Mokotowskich pojawiły się strusie jako atrakcja dla pijących. Strusie są w małych ciasnych klatkach i nie są za bardzo szczęśliwe tym stanem. Nie to żebym był z jakiejś partii zielonych, ale strusie w barze jakoś mi nie pasują, no chyba że w charakterze przekąski.

    Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!


    KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI
  • witkowskiartur
    Senior
    • 03-2003
    • 561

    #2
    Acha, byłbym zapomniał, jeszcze chcą sciągnąć słonia!

    KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

    Comment

    • Himen
      Senior
      • 06-2003
      • 129

      #3
      UWOLNIĆ SŁONIA !!!

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Ciekawa jestem bardzo, czy ktoś zdąży to przerwać zanim zdarzy się jakaś tragedia. Bo, że się zdarzy, jestem pewna. Zamykanie dzikich zwierząt w małych klatkach, gdzie są narażone na zaczepki, będzie u nich rodzić tylko agresję (nie mówiąc o tym, że nie wierzę w prawidłową opiekę nad nimi). Szkoda mi bardzo tych zwierzaków. Nigdy nie przepadałam za Polami Mokotowskimi, ale teraz to naprawdę przesadzili.
        Warszawskie ZOO po utracie ostatniego słonia parę lat przygotowywało słoniarnie dla swoich podopiecznych. Jak wszyscy wiemy dopiero w tym roku zamieszkały tam pierwsze słonie. Czy na Polach Mokotowskich również zamierzają poczynić takie kroki??? Jakoś nie wierzę.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          Tak się zastanawiam, może lepiej od razu powiesić strusie na drzewach, atrakcja będzie jeszcze większa!

          Comment

          • witkowskiartur
            Senior
            • 03-2003
            • 561

            #6
            Zwierzęta jakby nie patrzeć potrzebują ciszy i spokoju, a na chałaśliwych Polach Mokotowskich na pewno jej nie uświadczą, zwłaszcza jak dresiasiarskie towarzystwo odpali swój łomot. Wyobraźmy sobie rozdrażnionego słonia rozwalającego ogrodzenie...
            Zamiast strusi i słoni poleciłbym włascicielom tych zoobarów na przykład złote rybki a i te najchętniej z patelni.

            KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎