Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, 1 Maja, sklep

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zic
    Senior
    • 06-2005
    • 118

    Katowice, 1 Maja, sklep

    wkońcu dostałem na Śląsku LECHA PILS ostatki raz miałem z nim do czynienia w Szczecinie dorwałem go w
    KAtowicach na Ul.1 Maja na przeciwko Hotelu Senator to jest przed centrum jak by sie jechało od Akademi Ekonomicznej jest ciąg sklepów delikatesy,żabka,sklep spożywczy obok siebie jest tam jeszcze Hojrak
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Tytuł poprawiony. Drugi założony przez Ciebie temat poleciał w kosmos. Czytaj zasady działów zanim coś w nich umieścisz!
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zic
      wkońcu dostałem na Śląsku LECHA PILS ostatki raz miałem z nim do czynienia w Szczecinie dorwałem go w
      KAtowicach na Ul.1 Maja na przeciwko Hotelu Senator to jest przed centrum jak by sie jechało od Akademi Ekonomicznej jest ciąg sklepów delikatesy,żabka,sklep spożywczy obok siebie jest tam jeszcze Hojrak
      Lech pils do kupienia w Chorzowie Batorym przy dworcy PKP.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎