Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mysłowice, Mikołowska 40, Nie-bo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zic
    Senior
    • 06-2005
    • 118

    Mysłowice, Mikołowska 40, Nie-bo

    Mam w Mysłowicach fajną knajpke .
    po1 żeby wejsc trzeba skorzystać z tel komurkowego i dać sygnał barmanowi Fajnie bo jest selskcja na wejsciu
    po2 co do piwek jest ich nawet Okocim,Palone, Calsberg,Harnaś,iiiiiiiiiiiiii ostatnio Budvaiser syćko lane
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Adres i nazwa do uzupełnienia w trybie ekspresowym. Po drugie może bardziej przykładaj sie do pisania postów.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      #3
      Selekcja. Odpuszczam sobie lokal na sam dźwięk tego słowa. Choćby nawet dawali tam piwo za darmo. To ja jestem sobie selekcjonerem i wybieram gdzie wchodzę a gdzie nie
      W tym przypadku rozumiem, że selekcja jest na podstawie numeru telefonu ? Parzyste wchodzą, nieparzyste spad ?

      A tak na poważnie, repertuar piw też jakoś specjalnie nie zachęca do wizyty.
      Więc napisz coś więcej o tej knajpie, żebyśmy wiedzieli dlaczego jest taka fajna.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        I czym tu się zachwycać? Barman decyduje kogo wpuszcza a i piwo takie jak w każdej zwykłej knajpie. Tragedia.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • zic
          Senior
          • 06-2005
          • 118

          #5
          Bdę bronił selekcji ponieważ nie wchodzą tam jakieś typki z trzema paskami czy na bani..
          Może dla Ciebie to norma że jest w KNAJPIE ponad 5 rodzai lanych!!!!!bo ja zazwyczaj spotykam sie z max 3
          Knajpka położona jest praktycznie w centrum M-ce Jest oszklony parter budynku i tam jest Knajpka ale żeby nie czuć sie nie swojo że ktoś podgląda to Właścicel jest maniakiem roślinności Można powiedzieć że jak sie wchodzi do środka to tak jak by sie wchodziło do ogrodu botanicznego na dodatek można napić sie piwka LANEGO i TO NIE JEDNEGO

          Comment

          • zic
            Senior
            • 06-2005
            • 118

            #6
            CO DO NAZWY TO Są DWIE "LIPTON" ABO "TAJEMNICZY OGRóD" Ul:Mickiewicza 5 Mysłowice

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zic
              Może dla Ciebie to norma że jest w KNAJPIE ponad 5 rodzai lanych!!!!!bo ja zazwyczaj spotykam sie z max 3
              To prawda, że nie wszędzie jest duży wybór. Sęk w tym z czego można wybierać
              W tym przypadku, dla mnie, nie ma nic interesującego. No może poza ogrodem botanicznym. Zawsze to miła odmiana od zadymionej speluny
              Last edited by kony; 06-03-2007, 11:03.

              Comment

              • zic
                Senior
                • 06-2005
                • 118

                #8
                wiesz jak patrząc na lokale z M-ce czy okolic to ten wydaje mi najbardziej Pozytywny w szczególności ten Budvaiser niewspomne o zieleni

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23793

                  #9
                  Kony się czepia - bo pewnie nie pił nigdy Calsberga czy Budvaisera Zic staraj się może przynajmniej nie przekręcać nazw piw
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • zic
                    Senior
                    • 06-2005
                    • 118

                    #10
                    oki wezmę to następnym razem za poprawkę...............pozdrawaim

                    Comment

                    • ZIOMEK2
                      Gość
                      • 09-2004
                      • 2523

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zic
                      po2 co do piwek jest ich nawet Okocim,Palone, Calsberg,Harnaś,iiiiiiiiiiiiii ostatnio Budvaiser syćko lane

                      Ten " Budweiser " mnie kręci, czy jest to któryś z tych: www.budvar.cz
                      bo tu są np 3 możliwości jeśli chodzi o jasne - proszę, daj znać !


                      Bo często sprytni " przemytnicy " podają 10-ke lub zwykłą 12-kę źle nalaną, i później się narzeka ...

                      A co z cenami, są wysokie ? Bo wybór piw przyzwoity i nie wszędzie osiągalny, a tu jest zawsze dostępny ?
                      A przez domofon nie można wejść, bo jak byłem kiedyś w mieście X to był taki lokal na domofon lub telefon z grami zręcznościowymi i kobietą na rurce, a jak tu jest ?

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #12
                        FCJP

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zic
                        po1 żeby wejsc trzeba skorzystać z tel komurkowego i dać sygnał barmanowi Fajnie bo jest selskcja na wejsciu
                        Ciekawe czy będzie to cię podniecało jak zapomnisz komórki i popatrzysz se na piwa przez szybę.
                        Dalej nie wiem co w tym, jest fajnego? Prosic sie kogoś żeby cię wpuścił do knajpy.Żenada
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • zic
                          Senior
                          • 06-2005
                          • 118

                          #13
                          to nie jest proszenie Nie każdy lubi towarzystwo dresiarzy czy gości któży spią na stolach..........jak ktoś chodzi sam na piwo to mam problem jak zapomnim telefonu...

                          Comment

                          • zic
                            Senior
                            • 06-2005
                            • 118

                            #14
                            co to wyboru to zmiennia sie kiedyś był Książe Nie domofonu ni ma rury tyżale kobitki są Co do gier to piłkarzyki,bilard,lotki.......

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zic
                              to nie jest proszenie Nie każdy lubi towarzystwo dresiarzy czy gości któży spią na stolach..........
                              To nie nie jest argument. Takie problemy załatwia się bez wstępnej selekcji. Jakoś w lokalach które zwykłem odwiedzać nie ma ani dresiarzy ani też szeroko pojętej menelki. A kimnięcie na stole może się zdarzyć nawet tym najbardziej gustownie ubranym

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎