Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

    Podczas pogiełdowego spotkania w Krakowie padł pomysł (znowu – bo już w poprzednich latach ta kwestia była podnoszona), aby Forumowicze na czas Giełdy Żywieckiej zakwaterowali się możliwie w jednym miejscu. Układ z poprzedniego roku był już mocno niekorzystny. Zrobiło się nas już tyle, że nie dało rady nawet połowy upchać w słynnej pawłowej Hacjendzie del Łyska i byliśmy mocno rozparcelowani po całym mieście i poza nim.
    Najlepszą opcją będzie chyba jeden z ośrodków nad Jeziorem Żywieckim. Relatywnie niedrogie zakwaterowanie w domkach i pawilonach, możliwość zrobienia większego ogniska z żarciem i beczką(ami) piwa, dostęp do jeziora, sprzęt wodny, a przede wszystkim zintegrowanie gawiedzi w jednym miejscu, co konsekwencji daje właściwie mini-zlot po i przed giełdowy, jest chyba ciekawą propozycją, nieprawdaż?
    Jako że miejsca na czas giełdy szybko parują, należałoby jak najszybciej (_najdalej_ do końca miesiąca) zrobić odpowiednią zbiorową rezerwację, oczywiście z zaliczkami.
    Wstępne pytanie więc – kto byłby chętny i którym ośrodku?
    OSWiR Neptun
    OŻ Fregata
    Dick Laurent is dead.
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    A może warto poszukać czegoś innego? Marzy mi się bym nie musiał po giełdzie wracać samochodem, tylko przejść góra kilometr piechotą i walnąć się po giełdowaniu w wyro

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      Jak sobie wspomnę igraszki Dkrasnodębskiego z Ironem w zaciszu intymnego schroniska... to nie wiem, czy mam ochotę na mega imprezę (zwłaszcza, że w czasie takowej juz jeden zakład przegrałam...)
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        A może warto poszukać czegoś innego? Marzy mi się bym nie musiał po giełdzie wracać samochodem, tylko przejść góra kilometr piechotą i walnąć się po giełdowaniu w wyro
        Nie sądzę, żeby było coś dużego atrakcyjniejszego niż podane namiary - wiedzielibyśmy o nich wcześniej.

        A co do samochodu - przecież wracać będziemy grupami - zrzuta na taksę w 4 osoby raczej nikogo nie zrujnuje

        Ja jestem za i koniecznie trzeba ten plan wprowadzić w życie w tym roku. Działania trzeba zacząć JUŻ TERAZ, bo potem będzie kłopot z miejscami. Dlatego chętni niech się wpisują, bo np. w Neptunie trzeba wpłacać zaliczkę, więc będzie wspólna zrzuta, proponuję deadline na koniec kwietnia.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
          Najlepszą opcją będzie chyba jeden z ośrodków nad Jeziorem Żywieckim. Relatywnie niedrogie zakwaterowanie w domkach i pawilonach, możliwość zrobienia większego ogniska z żarciem i beczką(ami) piwa, dostęp do jeziora, sprzęt wodny, a przede wszystkim zintegrowanie gawiedzi w jednym miejscu, co konsekwencji daje właściwie mini-zlot po i przed giełdowy, jest chyba ciekawą propozycją, nieprawdaż?

          Wstępne pytanie więc – kto byłby chętny i w którym ośrodku?
          OSWiR Neptun
          OŻ Fregata
          Ośrodki trochę oddalone od centrum Żywca/ PKP/ Browar ale prawdaż ci to, iż pomysł godny Zagłoby - popieram !

          A może coś nad Sołą z drugiej strony znajdziesz - woda klarowniejsza, któż tam żywcem z Żywca i okolic - może coś doradzić ?

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            #6
            Jako że zamierzamy się wybrać rodzinnie to opcja domków jest całkiem fajna. Dziecię może iść spać i można troszku pobalować na zewnątrz bez uszczerbku na jego psychice

            Z tego co widzę to Fregata wypada korzystniej pod względem ceny. Ale nie znam obu ośrodków, więc trudno mi się wypowiadać.
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • strzelczyk76
              Senior
              • 11-2003
              • 823

              #7
              Ja w tym roku na 100% rezerwuję domek nad jeziorem - taki zamiar miałem już od dawna - ale super będzie, zgrać sią z resztą forumowiczów - ja biorę 4-6 miejsc (1 domek) - mogę zaliczkę wpłacać choćby dzisiaj - ale poczekam na resztę- aż sią zdecydują, który ośrodek... byle nie czekać za długo.

              Może by tak wybrać ośrodek - np. do końca miesiąca - a potem rezerwacje robić już mniejszymi partiami - bo jak znam życie - zanim się lista zamknie, zaliczki spłyną - to będzie czerwiec - a tak ważne, żeby być w jednym ośrodku!!!
              NORMALNOŚĆ



              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Dla zachęty dodam, że domki są teoretycznie 6-cio osobowe, ale z karimatami to tam 10 osób z okładem wejdzie, więc koszty zakwaterowania spadają
                Jeden domek zajmie Wrocław
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Dla zachęty dodam, że domki są teoretycznie 6-cio osobowe, ale z karimatami to tam 10 osób z okładem wejdzie, więc koszty zakwaterowania spadają.

                  Nie wiem czy " na waleta " przejdzie ?

                  Comment

                  • huanghua
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 1910

                    #10
                    W trakcie najbliższej soboty padną pewnie pierwsze konkrety co do wyjazdu sekcji pomorskiej. Tydzień temu były już jakieś nieśmiałe zapowiedzi, ale po weekendzie coś więcej dopowiemy.
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • jurgin
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 153

                      #11
                      a mógłby się ktoś nowy do was podłączyć, chciałbym się z wami spotkać i nauczyć się czegoś o piwowarzeniu, bo jak narazie wychodzi na to że nawet brewkita udało mi się zepsuć :P

                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin
                        a mógłby się ktoś nowy do was podłączyć, chciałbym się z wami spotkać i nauczyć się czegoś o piwowarzeniu, bo jak narazie wychodzi na to że nawet brewkita udało mi się zepsuć :P
                        Maruśka organizuje w maju warsztaty, konkrety znajdziesz w innym dziale.
                        Link tu:http://browar.biz/wydarzenia.php?id=146
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                          Maruśka organizuje w maju warsztaty, konkrety znajdziesz w innym dziale.
                          Link tu:http://browar.biz/wydarzenia.php?id=146
                          Dzięki za reklamę
                          A odpowiadając na pytanie o Żywiec: oczywiście, że nowy może się podłączyć, postawisz wszystkim po piwie i będzie OK

                          A najlepiej wcześniej się zapoznaj z sekcją poznańską, będzie Ci raźniej, no a Warsztaty, skoro psujesz nawet brewkity - nieodzowne!!!
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • kham
                            Senior
                            • 01-2006
                            • 751

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin
                            a mógłby się ktoś nowy do was podłączyć, chciałbym się z wami spotkać i nauczyć się czegoś o piwowarzeniu, bo jak narazie wychodzi na to że nawet brewkita udało mi się zepsuć :P
                            Biorąc pod uwagę "skuteczność" spotkań sekcji to najprawdopodobniej dopiero na warsztatach się zobaczymy.

                            Comment

                            • jurgin
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 153

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                              Biorąc pod uwagę "skuteczność" spotkań sekcji to najprawdopodobniej dopiero na warsztatach się zobaczymy.
                              obawiam się, że masz rację, o ile sekcja poznańska w ogóle dojedzie do Wrocławia.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎