Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktoza - gdzie kupić w Warszawie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gniady
    Senior
    • 12-2006
    • 146

    Laktoza - gdzie kupić w Warszawie?

    Spróbowałem dosłodzić piwo fruktozą, ale odfermentowała niestety.
    Czy zna ktoś miejsce w Warszawie, gdzie można kupić laktozę?
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    #2
    A w aptece próbowałeś?

    Comment

    • gniady
      Senior
      • 12-2006
      • 146

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc
      A w aptece próbowałeś?
      Próbowałem w sklepie browamatora na Słowackiego, jak zapytałem w aptece to pani oczy zrobiła tylko, więc w innych nie pytałem.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Pytaj w aptekach, czyli takich, gdzie również przygotowuje się leki, a nie w sklepach z lekarstwami. U mnie dało się załatwić, choć cena wyszła mało konkurencyjna.

        Comment

        • gniady
          Senior
          • 12-2006
          • 146

          #5
          Znalazłem w sklepie Alchem na Obozowej 16. Można u nich zamówić, cena za 0,5kg to ok. 30 zł. Pytałem w dwóch aptekach gdzie robią leki (za radą Krzysia) też nie mają. Ostatecznie zamówiłem w sklepie http://www.chemik.aip.pl gdzie wychodzi 15 zł za 1kg + przesyłka (jeszcze nie wiem ile przesyłka, bo cenę podają w mailu).

          Comment

          • luigi
            Junior
            • 03-2006
            • 9

            #6
            Ja kiedyś znalazłem coś takiego

            Oferujemy szeroki wachlarz dodatków i surowców przeznaczonych głownie dla przemysł spożywczego, a w tym substancje słodzące i zagęszczające. Zapraszam na stronę.


            Nie wiem tylko, czy tam nie sprzedają w ilościach hurtowych, a o ceny też się nie dowiadywałem.

            Comment

            • gniady
              Senior
              • 12-2006
              • 146

              #7
              Agrotrade sprzedaje w workach minimum 25kg. Tyle nie potrzebuję. Sprzedają głównie producentom jako surowce do produkcji czegoś tam.

              Comment

              • plpaw
                Member
                • 11-2007
                • 57

                #8
                Witam. Chcę dodać laktozę do Stouta. Ktoś już kupował w Warszawie?

                Comment

                • krzychu-n
                  Member
                  • 04-2007
                  • 35

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gniady Wyświetlenie odpowiedzi
                  Znalazłem w sklepie Alchem na Obozowej 16. Można u nich zamówić, cena za 0,5kg to ok. 30 zł. Pytałem w dwóch aptekach gdzie robią leki (za radą Krzysia) też nie mają. Ostatecznie zamówiłem w sklepie http://www.chemik.aip.pl gdzie wychodzi 15 zł za 1kg + przesyłka (jeszcze nie wiem ile przesyłka, bo cenę podają w mailu).
                  O ile dobrze pamiętam to kupowałem w tym "sklepie" (Na pewno na śląsku i po 15zł za kg) o ile to ten to polecam - szybko sprawnie i chyba nie za drogo za przesyłkę - ale na razie ( przez 2 tyg ) nie mogę sprawdzić

                  Comment

                  • gniady
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 146

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika plpaw Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam. Chcę dodać laktozę do Stouta. Ktoś już kupował w Warszawie?
                    Jeszcze zostało mi z pół kilograma, mogę odstąpić za piwo lub dwa, wyślij PW jeśli jesteś zainteresowany.

                    Comment

                    • plpaw
                      Member
                      • 11-2007
                      • 57

                      #11
                      Laktozę już kupiłem. Dla zainteresowanych podaję gdzie - Piwowar na Słowackiego. 0,5 kg za 16 zł.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎