Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Przyjmę drożdże do Grodziskiego/ Koelsch'a/Pszenicznego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sheriffxx
    Member
    • 04-2006
    • 41

    Przyjmę drożdże do Grodziskiego/ Koelsch'a/Pszenicznego

    Witam.

    Z uwagi, że wiosna już niebawem chcałbym uwarzyć coś z pszeniczką.
    Surowców mam na Grodziskie, Koelscha i Pszeniczne więc czas by coś uwarzyć.
    Przyjmę drożdże które nadają cię do w/w gatunków piwa.
    Pokryję koszty przesyłki a w zamian mogę zaoferować ze swojej piwniczki piwa:
    Brown Ale, Porter 22 Blg, Koźlak 16 Blg.

    P.S. Jak ktoś miałby przy okazji jakiś szczep do Pilsa, to też chętnie przyjmę.

    Pozdrawiam
    Pif paf !!!
    www.plexidas.com
    www.plexidas.pl
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎