PDA

Wersja pełna: : witam!pisze prace licencjacka o piwie i szukam informacji i zdjec

juddie
21-03-2007, 12:38
...interesuja mnie zdjecia minibrowarów w Polsce i ich oferta, potrzebuję też konkretnych opisów typów piwa i zdjęć...jeśli ktoś ma ochotę mi pomóc proszę o maile- juddie84@wp.pl
z góry dziękuję:)

JAckson
21-03-2007, 12:42
Ile płacisz za zdjęcie lub tekst A4?

jacer
21-03-2007, 12:52
Kurde szkoda, że za moich czasów gdy pisałem prace magisterską nie było internetu. Można by wpisać, że potrzebuje materiały i już by wszystko było gotowe. A tu trzeba było chodzić, jeździć, pytać się, rozmawiać z jakimiś ludźmi. :(

Jest koleżanko takie coś jak google - to tak po najmniejszej lini oporu. Jak poczytasz to forum to się też czegoś dowiesz. Trzeba tylko chcieć.

A tak wogóle to wypełnij profil :)

juddie
21-03-2007, 13:07
prosiłam ludzi chętnych do pomocy, a kolega widze nie bardzo jest chętny,wiec prosze bez zlosliwych komentarzy, jesli ktos nie chce pomoc to trudno...
a jesli chodzi o wysilek zwiazany z pisaniem tej pracy, to nie bazuje tylko na internecie, mam kilka ksiażek, które okazują się być mało pożyteczne, w jednym z minibrowarów też już byłam, niestety nie podróże kosztują, więc ktoś kto bywa w tych browarach napewno ma kilka zdjęć lub może je zrobić przy okazji następnej wizyty i podzielić się nimi ze mną, ale powtarzam raz jeszcze...PROSIŁAM LUDZI CHĘTNYCH DO POMOCY:)

slavoy
21-03-2007, 13:13
Kobito, poświęć trochę czasu, a znajdziesz kupę rzeczy tylko w tym serwisie. Znajdziesz też namiary na konkretnych ludzi. Trzeba tylko chcieć. Najłatwiej pierdyknąć zapotrzebowanie i czekać na dane na talerzu...

jacer
21-03-2007, 13:18
Widzę, że koleżanka nadal nie rozumie. Prace magisterskie, licencjackie czy też inne to praca samodzielna. Nie moży być mowy o pomocy innych ludzi. Jeżeli nie umie koleżanka dotrzeć do źródeł to może trzeba jeszcze rok postudiować.

A promotor nie umie pomóc? on jest od tego.

A jeżeli chcesz aby pomagać ci wpisywać w google słowa "gatunki piw" to wybacz.

zbysia
21-03-2007, 13:36
Tak, masz rację, podróże kosztują. Tak samo telefony, znaczki na listy, ksiązki, buty do chodzenia..
Ja pisałem swoją pracę parę ładnych lat temu, z "Tożsamości wizualnej firmy" i był to czas, gdy w polsce działała bodaj jedna firma zajmująca się kompleksowo tym zagadnieniem, a książek o tym w bibliotekach nie był.
Trzeba było pisać do ludzi, dzwonić, jeździć na konferencje, za własne pieniądze.
Nie bez kozery, mówi się, że zdobywanie wiedzy jest inwestycją, z której czerpie się profity przez resztę życia..
To tak tytułem "prostowania".

A tak na poważnie:
Krok 1. wypisujesz adresy minibrowarów z serwisu www.browar.biz, wraz z telefonami
Krok 2. dzwonisz do tychże, przedstawiasz się z imienia, nazwiska, uczelni, nazwiska promotora
Krok 3. przedstawiasz swoją prośbę, jednocześnie mówisz, że powołasz się w pracy na kontakt z danym browarem, osobą udzielającą informacji, oraz podziękujesz za okazaną pomoc, ewentualnie prześlesz im kopie pracy

(aneks: możliwe, że ze względu na temat pracy, którego nie znamy, część browarów nie bedzie chętna do współpracy, ze względów różnych..)

Krok 4. Prosisz o przesłanie na Twój adres, zdjęć, materiało reklamowych, np.: proponując, że prześlesz im zaadresowaną i ofrankowaną kopertę,
Krok 5. piszesz do Arta pw z prośbą, czy w swojej pracy możesz wykorzystać np.: zamieszczane na browar.biz oceny piw z danego browaru i ew. inne wiadomości, jak np.: historię czy opisy browarów.
Krok 6. analizujesz materiały siedząc po nocach i paląc światło, co oczywiście też kosztuje
Krok 7. piszesz pierwszą wersję pracy, korzystając z otrzymanych materiałów
Krok 8. przedstawiasz pierwotną wersję promotorowi
Krok 9. uwzględniają uwagi i poprawki promotora poprawiasz pracę i tak da capo al fine..
Krok 10. bronisz pracę
Krok 11. zaczynasz karierę zawodową, ew. kontynuujesz studia magisterskie (które po zastosowaniu moich procedur są dla Ciebie pestką)
Krok 12. nie zapominasz o podziękowaniu wszystkim browarom i Artowi za udostępnione informację, ew. zamieszczasz fragmenty pracy na serwisie browar.biz.

Prawda, że proste?

zbysia
21-03-2007, 14:00
A-cha..
Zapomniałem napisać, że powyższe procedury opracowałem dla Ciebie absolutnie za darmo i tym oto sposobem oszczędziłaś minimum 1000 zł. Jesli bedziesz chciała, mogę poświęcić trochę czasu i za skromnym datkiem, np.: paroma piwami, opracuję Ci te procedury w formie schematu blokowego, dzięki któremu przełożysz je sobie na dowolny program komputerowy, albo co bedzie lepsze na jakiś program neurolingwistyczny.
Życzę powodzenia w pisaniu pracy licencjackiej i jej obronie.

Cez
22-03-2007, 22:28
...na podstawie forum napisałbym sobie 3 prace mgr... :D

trza tylko trochę dobrej woli ;)

huanghua
23-03-2007, 07:26
Juddie, ja Ci chętnie pomogę. Zachwyć mnie jednak wkładem jaki sama włożyłaś w poszukiwanie informacji.

Swoją drogą coś jest na rzeczy, że to już kolejna osoba poszukująca info o mikrobrowarach. "Układ" zwietrzył interes:D ;)

Marusia
23-03-2007, 10:29
poszukująca info

Moim zdniem to jest raczej poszukiwanie frajerów, którzy za Juddie i jej/jemu podobnych poszuka informacji i zamieści linki. To już jest szczyt lenistwa, żeby na forum, na którym jest zawał informacji na poszukiwany temat, łącznie ze zdjęciami, zakładać temat o pomoc w szukaniu. Od szukania jest wyszukiwarka, tylko trzeba kliknąć i pogłówkować sekundę, pod jakim hasłem może się kryć minibrowar:rolleyes: Na pewno nie pod "koncern", podpowiem:p

huanghua
23-03-2007, 14:14
Ooj tam. W dzisiejszych czasach studia można skończyć umiejąc ledwie pisać, więc posługiwanie się wysokozaawansowanym search enginem jest wysoko postawionym zadaniem;) .
Podtrzymuję swoją chęć czynienia dobra!:D

Krzysiu
23-03-2007, 19:12
No to jak już napiszesz te wypracowanie, to wrzuć je na forum, żeby inni też mogli je zerżnąć, bez nadmiernego stresu.

naczelnik
23-03-2007, 20:24
...interesuja mnie zdjecia minibrowarów w Polsce i ich oferta...

Nie ma sprawy - zglaszam sie na ochotnika :cool:

Robimy prosta wymiane - Ty "sprzedajesz" mi materialy do mojej pracy, a ja udostepniam Tobie interesujace Cie materialy. Podane jak na tacy, nawet cos poza tematem :D
Zalatwiam zgody wlascicieli nieswoich zdjeci itd. Wchodzisz w to ? Lepszej oferty nie znajdziesz :D
Gotow/ owa ?

Lykam wszystko pod temat:
Bürstenlose doppeltgespeiste Induktionsmaschine mit zweistufigem
Direktumrichter - ein neues Generatorsystem für Windkraftanlagen / Blockheizkraftwerken.
Ba! Gotowe rozdzialy pracy, ktorej spis tresci Chetnie Ci udostepnie :D

ppns
24-03-2007, 11:25
Jak na Naczelnika , to temat wybrał sobie łatwiznę :cool:

Przecież to banał !

Opisać system generujący dla wiatraków/siłowni ogrzewczych opartych na
bezszczotkowych induktorach z podwójnym bezpośrednim pzełącznikiem .

Udzielam podpowiedzi : Należy wziąć stare sanki , młynek do kawy produkcji NRD ,
kilka metrów 4-żyłowego przewodu i....

huanghua
24-03-2007, 11:31
(...)
Przecież to banał !
(...)
I do tego jaki mało romantyczny;) :D

JAckson
24-03-2007, 11:38
?

Lykam wszystko pod temat:
Bürstenlose doppeltgespeiste Induktionsmaschine mit zweistufigem
Direktumrichter - ein neues Generatorsystem für Windkraftanlagen / Blockheizkraftwerken.
Ba! Gotowe rozdzialy pracy, ktorej spis tresci Chetnie Ci udostepnie :D

Powinieneś w tym (http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=68688) temacie to zamieścić :D

Wujcio_Shaggy
26-03-2007, 11:57
... i nic o piwie... :rolleyes:

Naczelnik, prosiłeś o pomoc na www.blockheizkraftwerken.biz? ;)

naczelnik
26-03-2007, 13:51
Co Ty - czekam na gotowa prace :cool:
Tylko cos chetny do wspolpracy milczy :rolleyes:

naczelnik
26-03-2007, 13:53
(...)z podwójnym bezpośrednim pzełącznikiem

Masz jakis program, ktory takie kwiatki "wypluwa" ?
:D

kalifat
28-03-2007, 09:09
prosiłam ludzi chętnych do pomocy, a kolega widze nie bardzo jest chętny,wiec prosze bez zlosliwych komentarzy, jesli ktos nie chce pomoc to trudno...
a jesli chodzi o wysilek zwiazany z pisaniem tej pracy, to nie bazuje tylko na internecie, mam kilka ksiażek, które okazują się być mało pożyteczne, w jednym z minibrowarów też już byłam, niestety nie podróże kosztują, więc ktoś kto bywa w tych browarach napewno ma kilka zdjęć lub może je zrobić przy okazji następnej wizyty i podzielić się nimi ze mną, ale powtarzam raz jeszcze...PROSIŁAM LUDZI CHĘTNYCH DO POMOCY:)
Droga Juddie
Mam podstawowe pytanie.
Po co piszesz pracę na temat, o którym - z tego co widać - masz bardzo mgliste pojęcie?
Przecież pisząc tę pracę tylko się niepotrzebnie namęczysz. Pomimo tego, że to praca licencjacka warto wybrać temat, który Ciebie interesuje, a nie Twojego promotora. Może da się znaleźć taki temat, który można będzie rozwinąć w pracy magisterskiej.
Zastanów się jeszcze dobrze, bo widać, że jesteś na początku swojej pracy.

Jeśli wybierzesz temat, który Cię naprawdę zainteresuje, to nie będziesz miała wątpliwości, czy warto wykosztować się na to, żeby zebrać potrzebne materiały.

jaro-w
30-03-2007, 20:46
no i się dziewczyna przez to wszystko spłoszyła(a może była np.ładna:D )

cyborg_marcel
30-03-2007, 20:49
no i się dziewczyna przez to wszystko spłoszyła(a może była np.ładna:D )
Napisz na pw - może przyśle zdjęcie. :D

jaro-w
30-03-2007, 20:51
Napisz na pw - może przyśle zdjęcie. :D

może lepiej nie przeszkadzać,w końcu pisze pracę;)

pulas
31-03-2007, 07:32
Qrde, dziewczyna poprosiła tylko o pomoc, a zjechaliście ją jak burą sukę. Może nie jest rozeznana w temacie, ale chce się nauczyć. A Wy zamiast jej pomóc to ją dałujecie. Wstyd!
A jak przy drodze stoi dziewczyna z zepsutym samochodem to tez jej mówicie, że przed wyjazdem w trasę powinna nauczyc się mechaniki?

Bombadil13
31-03-2007, 07:47
A jak przy drodze stoi dziewczyna z zepsutym samochodem to tez jej mówicie, że przed wyjazdem w trasę powinna nauczyc się mechaniki?

Co Ty? Ja się nawet nie zatrzymam. Nie pamiętasz reklamy Hondy?

kopyr
31-03-2007, 08:26
Co Ty? Ja się nawet nie zatrzymam. Nie pamiętasz reklamy Hondy?

Chyba Toyoty?

danio_145
01-04-2007, 01:11
A może Hiundaja?:D

naczelnik
01-04-2007, 04:08
Qrde, dziewczyna poprosiła tylko o pomoc...

Ode mnie dostala propozycje wspolpracy. Lepszej nie dostanie :cool: :D
Jakos narazie milczy - juz chyba praca gotowa :impreza:

Bombadil13
01-04-2007, 07:07
Chyba Toyoty?

No jak nie jak tak :o

Upiorek
03-04-2007, 19:03
No jak nie jak tak :o

Wstyd chłopaki, dokuczacie dziewczynie a sami macie problem z identyfikacją auta ;)

A bardziej poważnie - niestety młodzież jest jaka jest. I mamy to co mamy. A najlepiej widać po tym, kto do pracy przychodzi. Kupiony dyplom na prywatnych studiach i zero kompetencji, a wymagania... :(

slavoy
03-04-2007, 22:14
Qrde, dziewczyna poprosiła tylko o pomoc, a zjechaliście ją jak burą sukę. Może nie jest rozeznana w temacie, ale chce się nauczyć. A Wy zamiast jej pomóc to ją dałujecie. Wstyd!
Miałeś sporą przerwę w czytaniu Forum i być może nie wiesz, że dość regularnie zgłasza się tu jakieś piszące jakąś pracę leniwe indywiduum, które wszystkie dane, głównie ogólnodostępne (w tym te znajdujące się niemalże na stronie głównej tego serwisu) chciałby mieć przez kogoś wypisane jedno pod drugim za zupełną darmochę.
Nie dziw się, że na regularne śmierdzące lenistwo ludzie reagują już tylko wredną irytacją.

ppns
16-04-2007, 10:04
Masz jakis program, ktory takie kwiatki "wypluwa" ?
:D

Aber ja !
Dieses Allzweckprogramm steckt in meinem Gehirn. Es war naturlich ein Tippfehler ,
"pz.." anstatt "prz.." zu schreiben.

Biegruß:stout: