PDA

Wersja pełna: : ATOM ŁOMŻA

miedym
09-09-2001, 11:26
:stout: LUDZISKA... YYP... NIE LUBICIE ATOMU ?, ONO WAM DODA ATOMOWEJ MOCY... YYYYP KURCZE SKĄCZYŁA SIĘ PUSZKA IDĘ PO KOLEJNĄ :D , NO JAZDA GŁOSOWAĆ NA ATOM ŁOMŻA... YYYYYP :mad: ZNOWU PUSTA PUSZKA :kac:

Kudłaty
09-09-2001, 13:25
Jest tylko puszkowe?
Jak Konio i Skiba się za to zabrali to moze być przyjemnie:):stout:

jacek
09-09-2001, 17:58
Czyżby nie było Arta?
Bo jeszcze nie zdążył przerzucić tego na "konkretnie"

miedym
09-09-2001, 18:45
Originally posted by Sali
Jest tylko puszkowe?
Jak Konio i Skiba się za to zabrali to moze być przyjemnie:):stout:
Jest puszkowe jasne, mocne, bezalkoholowe (odradzam tego bezalk.), niestety :confused: ATOM tylko puszka, ale w butelkach 0,5 i 0,33 są jeszcze WYBOROWE JASNE, MOCNE, LIDER, LIGHT :D

ART
09-09-2001, 19:35
Originally posted by jacek
Czyżby nie było Arta?
Bo jeszcze nie zdążył przerzucić tego na "konkretnie"

nie zauważyłem nic konkretnego.:rolleyes:

grzech
10-09-2001, 07:51
Ani ja ...:(

adam16
12-09-2001, 14:50
A ja nie lubię tego ATOMU. Co innego pozostałe piwa z tego samego browaru.

Cordel
16-09-2001, 18:47
ATOM, MOCNY ATOM, tak pamietam, kiedys niedaleko stal taki slup, cholera, jak niedawno poszlismy z kumplami(dzierzac 24 czesciowy, atomowy zestaw imprezowy) cos sie stalo i zobaczylismy w tym slupie potwora:mad: jak dzisiaj szedlem tamtedy slup lezal caly polamany(byl betonowy):rolleyes: Nie wiem, ale to jest ATOMOWA moc:kac:

miedym
16-09-2001, 18:53
Originally posted by Cordel
ATOM, MOCNY ATOM, tak pamietam, kiedys niedaleko stal taki slup, cholera, jak niedawno poszlismy z kumplami(dzierzac 24 czesciowy, atomowy zestaw imprezowy) cos sie stalo i zobaczylismy w tym slupie potwora:mad: jak dzisiaj szedlem tamtedy slup lezal caly polamany(byl betonowy):rolleyes: Nie wiem, ale to jest ATOMOWA moc:kac:
Święta racja kurde Cordel. :D

Qbric
16-09-2001, 20:40
Niechciałbym Wam podpaść... i dostać się pod ATOMOWY ostrzał, ale piłem MOCNY ATOM i musze przyznać, że nie jest to porywający smak i aromat, wręcz przeciwnie.... ale za to sieka! ;)

Krzysiu
18-09-2001, 19:02
Originally posted by Cordel
Jeżeli moc tego piwa ma się przejawiać w dewastacji majątku publicznego, to lepiej zaprzestać produkcji. Dlaczego, cholera, po pijaku nie zbieracie śmieci, tylko niszczycie jakieś niewinne betonowe słupy?

maryhh
19-09-2001, 06:31
a dlaczego po pijaku rzuca się puszki po lesie???

Krzysiu
19-09-2001, 07:14
Nnnno!!! Żeby mi to było po raz przedostatni.

A tak a propos konia - kto wymyślił taką kretyńską nazwę dla piwa? Przecież to pasuje co najwyżej do bełta.

Marusia
19-09-2001, 08:04
No cóż, klientela rozwalająca betonowe słupy też raczej do bełta pasuje

Krzysiu
19-09-2001, 08:07
Ciiiiicho, bo nas też rozwalą celnym trafieniem Atoma :D

Marusia
19-09-2001, 08:09
Spoko, zneutralizujemy ich neutronami....

ART
19-09-2001, 08:17
może bezpieczniej antymaterią?

Krzysiu
19-09-2001, 08:18
Wolałbym jakimś dobrym piwem :)

djot
19-09-2001, 08:19
Originally posted by Krzysiu
Ciiiiicho, bo nas też rozwalą celnym trafieniem Atoma :D

Dobrze, że Atom jest zapuszkowany :D - puszka jest z natury cienka. Trafienie butelką byłoby groźniejsze - cięższe do zneutralizowania (tym bardzeij, że coraz gorzej ze zwrotem butelek - brak skrzynek czy co :confused: )

Krzysiu
19-09-2001, 08:33
Ja dzisiaj jestem pokojowo nastawiony. Jakbym miał coś walnąć to tylko piwo :)

grzech
19-09-2001, 09:03
Originally posted by maryhh
a dlaczego po pijaku rzuca się puszki po lesie???

Robią to ci, którzy rzucają i na trzeźwo.:mad:

pjenknik
19-09-2001, 09:11
Ostatnio mało nie dostałem po ryju na przejeżdzie kolejowym w Grodzisku Maz., jak zwróciłem uwagę konsumentom piwa puszkowego,że nie należy usuwać opakowań przez okno malucha. Wyglądali na konsumentów piwa typu Mocny Atom, Mocny Full i "Dobre i Mocne"(Keta na ręce, łańcuch na szyi...)
Nie ważne jak smakuje, ważne żeby dawało w łeb....

Marusia
19-09-2001, 09:16
Rzucanie puszek jest oczywiście czynem haniebnym, ale jednak ma sie nijak do rozwalania słupów, ławek itp.

pjenknik
19-09-2001, 09:19
i wyrywania znaków drogowych i niesieniu ich na ramieniu, ze śpiewem na ustach z "Samanty" na "Tekowo".....

Cordel
20-09-2001, 16:35
Przepraszam bardzo szanowna klientele za zdewastowanie slupa, jednak wyjasniam, ze slup ten znajdowal sie(czas przeszly) w wielkim gaszczu, tam dopiero trzeba bylo uzyc atomowej mocy pana Jozka(kiedys wyjasnie) by sie tam dostac...
Slup sam w sobie stal taki smutny, stary schorowany, malo mu bylo ruchu to go rozruszalismy, a ze ten nie umial sie bawic to upadl i nie dal sie podniesc. Dzisiaj rozpoczyna sie tam budowa kolejnego molocha i jak nic wywiezli polamanego nasego betonowego kumpla. Wniosek: Ani zbieranie butelek, ani zwracanie uwagi rozrywkowym panom nie rowna sie wykonaniu roboty za panow robotnikow:rolleyes:

hubert
20-09-2001, 17:22
O rety, widzę, że Atom ma naprawdę moc. Na praktykach w laskach koło Kępna tez pilismy atoma i żeczywiście , aż się znaki powyrywały. No ale leśnicy są kulturalni i rankiem wszystko powkopywalismy. brać mi z tego przykład.
Aż strach pomyśleć co będzie gdy wiara przejdzie na inny gatunek piwa "Wirus". A tak na marginesie, czy ktoś wie jaki browar produkuje Wirusa. Dotychczas spotkałem go tylko w Kępnie i Sieradzu.

Krzysiu
23-09-2001, 08:11
????? Wirus ?????
Chyba "Wiarus"? Jeżeli w w Kępnie i Sieradzu, to pewnie browar Męcka Wola.

hubert
23-09-2001, 17:23
Nie , na pewno Wirus, chyba nawet pisany przez V, pamietam dobrze bo puszka oglądana przed wypiciem zawartości

djot
24-09-2001, 07:41
Jak przed wypiciem to rzeczywiście można wierzyć oczom. :D

Krzysiu
25-09-2001, 07:34
O Virusie nie słyszałem.
Chyba miałbym stres, żeby pić piwo o takiej nazwie :(

Cordel
04-10-2001, 17:30
Co do ATOMU, to wczoraj z kumplami kupiliśmy kilka atomów, tak, żeby każdy miał po dwa, a wyszło tak, że jeden wypił całego, drugi dwa łyki, a ja połówkę! Całą resztę rozwaliliśmy na kamieniach. Jedno co(poza smakiem)nam się spodobało to efekt wybuchania puszek! Brawo dla firmy DOCAN-doskonałe bomby robicie! Zaryzykuję stwierdzenie, że ATOM, to właściwa nazwa(jeżeli chodzi o fizykę puszki)!

djot
08-10-2001, 07:28
hubert napisal/a
Nie , na pewno Wirus, chyba nawet pisany przez V, pamietam dobrze bo puszka oglądana przed wypiciem zawartości
Zauważyłem ostatnio na półce Virusa. Nie przyjrzałem się mu bo była za mną spora kolejka, a i ja niemaiłęm za dużo czasu.
Obiecuję, że jak zajdę do sklepu obejrzę puszkę i spiszę dane - na próbowanie nie dam się namówić.