Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Raciborska 17, Winiarnia Cafe St. Martin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Raciborska 17, Winiarnia Cafe St. Martin

    Lokal zlokalizowany w Pasażu Ruczaj, w głębi korytarza obok toalet. Jest też wejście od ulicy (przecznica Raciborskiej). Niewielka winiarnia, jedna sala, 7 stolików czteroosobowych. Przytłumione nastrojowe światło, na ścianach półki z winami, obrazki i wielka fototapeta z „dziadkami przy barze”. Do tego podłoga z desek i nie lakierowane stoły. Bardzo fajne, lekko eleganckie, proste i skromne wnętrze. Z głośników dobiega delikatny i stonowany jazz. Idealne klimaty dla wina. Jest też jedno lane piwo, Amber Ale za 6zł. Można płacić kartą.
    No i barman to równy gość. Byłem tam tylko raz, ze znajomymi, a już zaliczyłem siedzenie po godzinach w zamkniętym lokalu . Normalnie niby czynne do 24 ale zazwyczaj kończą o 23. Polecam.

    Na daszku, na zewnątrz, jest oprócz Winiarnia napisane Cafe St Martin. Albo to jakaś podnazwa, albo wcześniej ten lokal tak się nazywał.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Odwiedziłem ponownie. Było Dark Ale ale się skończyło. Dzisiaj podpięli ponoć Ambera
    Przy wejściu od ulicy, na deptaku, rozstawiają pare stolików. W ciepłe wieczory przyjemnie się siedzi. Można oglądać również mecze na rozwijanym ekranie.
    Barman był inny niż poprzednio, ale co ciekawe okazało się, że łączą nas wydaRZenia pewnej Grudniowej nocy 2006r i koło rowerowe.
    Last edited by Maggyk; 31-07-2007, 08:57. Powód: FCJP
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Relakspol na szczęście kontynuuje współpracę z lokalem, po Starym Krakowie. Dzisiaj był tylko Amber, ale Dark również bywa. Cena wzrosła do 7 zł, ale w tym momencie jest promocja. Do 18 za dwa Relakspole trzeci gratis. Niestety wpuścili koncerniaka (Lech) lanego i parę innych do lodówki. Pojawił się także parasol Lecha przed wejściem.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Po staremu. Jest Dark i Amber, ale... Amber był nadpsuty (a i tak lepszy od koncernówki), z Darkiem było lepiej, ale świeżością nie grzeszył.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
          Amber był nadpsuty
          Już jest O.K. Ale to już nie to piwo co Smocza Głowa.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #6
            Przy okazji sprawdzania lokali, które lały Smoczą Głowę i późniejsze klony Relakspola i Zawiercia zajrzałem do Winiarni. Nic się tam nie zmieniło, wszystko po staremu. Znaczy od momentu jak wyleciało z oferty Zawiercie. Nadal leją Lecha. Jest nalewak Tyskiego Klasycznego, ale chyba nie ma go w ofercie. Czyli piwnie tragedia. Ale winnie wygląda, że chyba nie jest źle (ale ja tam winny nie jestem więc nie czuję się kompetentny w materii).
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎