Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grupa Żywiec - praca dyplomowa.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krool
    Junior
    • 03-2007
    • 2

    Grupa Żywiec - praca dyplomowa.

    Witam.
    Całkowicie przypadkowo znalazłem dziś Wasze forum podczas szukania informacji i danych do mojej pracy dyplomowej.
    Sporo już wątków przeczytałem i od razu chciałbym zaznaczyć że stronkę Żywca i Grupy Żywiec oczywiście przeszukałem i poznałem już dokładnie więc tam mnie już nie odsyłajcie.
    Mam prośbę następującą.
    Może ktoś z Was ma jakieś materiały, dane informacje o Grupie Żywiec. Konkretnie chodzi mi o eksport i jakieś informacje dotyczące transakcji finansowych w obrocie zagranicznym oraz strukturze sprzedaży ale do częsci opisowej browaru pewnie przydałyby mi sie też jakieś ogólne informaje o browarze (wszystkie które są na stronkach grupy już mam
    Jeśli ktoś w jakikolwiek sposób mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
    krool
    grupa.zywiec@orange.pl
  • WES
    Senior
    • 11-2003
    • 111

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krool
    Może ktoś z Was ma jakieś materiały, dane informacje o Grupie Żywiec. Konkretnie chodzi mi o eksport i jakieś informacje dotyczące transakcji finansowych w obrocie zagranicznym oraz strukturze sprzedaży ale do częsci opisowej browaru pewnie przydałyby mi sie też jakieś ogólne informaje o browarze
    Spółka jest notowana na GPW
    Proponuję zajrzeć do prospektu emisyjnego oraz prześledzić obowiązkowe informacje, które każda spółka notowana na giełdzie musi podawać do publicznej wiadomości.
    -
    Wspiera i rozwija Piwowarstwo Amatorskie

    Comment

    • krool
      Junior
      • 03-2007
      • 2

      #3
      Dzięki za podpowiedz. Faktycznie zapomniałem o prospekcie emisyjnym.
      Ale teraz mam malutki problem bo przeszukałem google i niegdzie tego prospektu nie namierzyłem

      Comment

      • monne
        Senior
        • 02-2006
        • 914

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krool
        Dzięki za podpowiedz. Faktycznie zapomniałem o prospekcie emisyjnym.
        Ale teraz mam malutki problem bo przeszukałem google i niegdzie tego prospektu nie namierzyłem
        http://www.money.pl/gielda/spolki_gp...nformacje.html
        .



        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎