Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Krzywoustego / Droszyńskiego, Bar Oliwski (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Gdańsk, Krzywoustego / Droszyńskiego, Bar Oliwski (zamknięte)

    Mała knajpka świeżo otwarta na pętli autobusowej koło przystanku SKM Gdańsk-Oliwa. Lany Amber, ale jeszcze nie wiem jaki, napewno będzie w ludzkiej cenie. Akurat żeby wyskoczyć na szybkie piwko między przesiadkami. Nie wiem jeszcze czy dobrze nazwe zapamiętałem, po kolejnej wizycie najwyżej dam poprawki.
  • Alicja
    Senior
    • 11-2002
    • 104

    #2
    "Bar Piwny" byliśmy z Piotrratem w tej małej knajpce,ale poza lanym żubrem nie było innych nalewaków,ale miło by było mieć kolejną knajpkę z lanym amberkiem koło domu

    Comment

    • Simon
      † 1964-2008 Piwosz w Raju
      • 02-2001
      • 993

      #3
      polecam nową, małą kawiarenkę w stylu "filmowym", vis a vis wejścia do parku oliwskiego...
      Simon

      Comment

      • piotrrat
        Senior
        • 11-2002
        • 730

        #4
        W przyszłym tygodniu pójdziemy tam na piwko i zobaczymy co i jak
        Może są chętni na spotkanko?

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #5
          Nie ma lanego Ambera? No kurde, kiedy tam byliście? Jakieś 2 tyg temu knajpa była jeszcze w trakcie przygotowań do otwarcia i stawiali stół z kolumną nalewaka Ambera, widziałem przez otware drzwi.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Dziś stwierdzone i wypite amberowskie Żywe w cenie 2.10 (0.33) i 3.20 (0.50).

            Knajpka malutka, oblężona przez panów chyba wracających z pracy i pijących Specjala. Jest też Żubr, zresztą w szklance którego podano mi to Żywe. W środku ogromna duchota (a na zewnątrz akurat dziś było tylko ok. 18 stopni) , a miejsca pod parasolem zajęte przez "Specjalistów". Chyba trzeba być tam o innej godzinie - byłem przed 17. Ale za tę cenę można wypić chociażby na sąsiednim murku, jak ja
            Last edited by Pendragon; 31-05-2007, 20:10.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              Lokal nowo otwarty a jakby z lat ubiegłych. Od razu człowiek się dobrze czuje. Walnęliśmy tam po jednym małym na szybko ale gdyby mieszkał w okolicy albo korzystał z SKM wpadałbym tam częściej. Lany Amber był.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Cały czas lane Żywe w cenach zeszłorocznych, podanych 2 posty wyżej, bardzo zachęcajacych zresztą. Poza tym koncernowa masówka butelkowa. Lokal zyskał niedawno neon Żubra (albo nigdy nie zwróciłem na niego uwagi?), ale naszczęscie to tylko dla zmyłki.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Lekka podyżka ceny Żywego, ale fajnie, że jest mimo supremacji panów z butelką Specjala w ręce:
                  3,40 / 0.5
                  2.20 / 0.3

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Ten przybytek to już niestety historia. Kraty, łańcuchy, kłódki i brudne okna - wygląda na opuszczony już dawno temu. Temat do zamknięcia.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎