Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.07.14 - Człuchów, XII Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    2007.07.14 - Człuchów, XII Pomorska Giełda Birofilska

    Już teraz proponuję zarezerwować sobie czas na 14 lipca (sobota)
    Piwna turystyka według abernackiego
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #2
    Właśnie od tego terminu uzależniam planowanie swojego letniego urlopu. Do spotkania w Człuchowie.

    Comment

    • browar23
      Senior
      • 09-2006
      • 178

      #3
      jak sie można zareiestrowć

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        #4
        A po co ci rejestracja? To nie jest Żywiec czy Tychy.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #5
          Nie chcesz odpowiedzieć - siedź cicho.
          Junior pyta to podstawowe zasady grzeczności wymagają aby Mu odpowiedzieć.
          Napastliwość niektórym już na stałe zagościła we krwi
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            czy macie jakieś oficjalne potwierdzenie umiejscowienia giełdy od organizatorów ? wstawiłem info że impreza będzie w tym samym miejscu co i rok wstecz, ale pewności co do tego nie mam.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #7
              O umiejscowieniu giełdy można przeczytać m.in. tutaj: http://www.czluchow.com.pl/index.php?sub=imprezy

              "14.07.2007 (sobota) -Impresje Piwne – Pomorska Giełda Birofilska oraz Biesiada, na plaży OSiR – występ teatru muzycznego HALS"
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                dzięki
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • zulu
                  Senior
                  • 04-2004
                  • 299

                  #9
                  14.07.2007 (sobota) -Impresje Piwne – Pomorska Giełda Birofilska oraz Biesiada, na plaży OSiR – występ teatru muzycznego HALS"
                  Może ja głupi jestem, ale dla mnie to znaczy, że na plaży OSiR jest występ teatru HALS, a niekoniecznie giełda.

                  Comment

                  • huanghua
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 1910

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Może ja głupi jestem, ale dla mnie to znaczy, że na plaży OSiR jest występ teatru HALS, a niekoniecznie giełda.
                    Wcale głupi nie jesteś. Potrafisz czytać ze zrozumieniem a to zanikająca umiejętność.
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Może ja głupi jestem, ale dla mnie to znaczy, że na plaży OSiR jest występ teatru HALS, a niekoniecznie giełda.
                      Jedno nie wyklucza drugiego, prawda?
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • BROWARIEC
                        • 10-2002
                        • 429

                        #12
                        To jak jest w końcu? Dom Kultury czy plaża ?
                        Żadna płaca nie hańbi...
                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Galu23
                          Member
                          • 04-2005
                          • 62

                          #13
                          Witam, mam małe pyatnko, mna tej giełdzie jeszcze nie byłem i chciałem się dowiedzieć czy jest to giełda bardzo malutka czy trochę wiiększa i czy pojawiają się na niej koledzy z zagranicy ? Byłbym wdzieczny za odpowiedź.

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Giełdę człuchowską z pewnością można zaliczyć do małych giełd. Gdy byłem na niej po raz ostatni - bodajże 3 lata temu, frekwencja liczyła około 100 osób (wg mnie). Kolekcjonerów zagranicznych też specjalnie nie widziałem. No może Borinek był ale Jego trudno już chyba zaliczać do kolekcjonerów zagranicznych
                            Mimo skromnych liczb opisujących tą giełdę uważam ją za bardzo sympatyczną i mającą własny klimat. Odbywa się w środku wakacji w przepięknie położonym wśród jezior Człuchowie. Pierwsze giełdy człuchowskie odbywaly się w murach człuchowskiego zamku. Godna polecenia szczególnie dla niemiejscowych którzy o tej porze jadą nad Bałtyk bądź właśnie nad nim stacjonują. Giełda ta również jako pierwsza w Polsce zaczeła wydawać okolicznościowe podstawki kolekcjonerskie sygnowane przez browary sponsorujące imprezę.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Galu23 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Witam, mam małe pyatnko, mna tej giełdzie jeszcze nie byłem i chciałem się dowiedzieć czy jest to giełda bardzo malutka czy trochę wiiększa i czy pojawiają się na niej koledzy z zagranicy ? Byłbym wdzieczny za odpowiedź.
                              Według mnie jest to giełda kameralna,na zamku był naprawdę milutki klimacik
                              Minus to niestety brak piwa
                              Last edited by Pogoniarz; 26-06-2007, 05:46.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎