Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jakubowice Konińskie, JK 28a, Dwór Anna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Jakubowice Konińskie, JK 28a, Dwór Anna

    Polecam ze względu na nie tylko na bardzo klimatyczne miejsce ale głównie na doskonałą kuchnię.
    Restauracja znajduje się w XVI-wiecznym gotycko-renesansowym dworze. Z piw to beczkowy jest tylko Żywiec ale wybór piw butelkowych jest o wiele wiekszy w tym perełka lubelska. Ja ze zrozumiałych względów mogłem raczyć się tylko zimnym Karmi.
    Za to kuchnia jest tam boska, zadowoli chyba każde nawet najwybredniejsze gusta. Spróbowałem placków ziemniaczanych z kurkami, miodzio Ceny moze nie należą do najniższych (wspomniane placki 18 zł) ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić.
    W dworze w piwnicach znajduje się jeszcze piwiarnia-winiarnia w której mozna dłuzej posiedzieć.
    Dwór posiada swoją stronę: http://www.dwor-anna.com.pl/
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • luk102
    Member
    • 02-2006
    • 65

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    Polecam ze względu na nie tylko na bardzo klimatyczne miejsce ale głównie na doskonałą kuchnię.
    Restauracja znajduje się w XVI-wiecznym gotycko-renesansowym dworze. Z piw to beczkowy jest tylko Żywiec ale wybór piw butelkowych jest o wiele wiekszy w tym perełka lubelska. Ja ze zrozumiałych względów mogłem raczyć się tylko zimnym Karmi.
    Za to kuchnia jest tam boska, zadowoli chyba każde nawet najwybredniejsze gusta. Spróbowałem placków ziemniaczanych z kurkami, miodzio Ceny moze nie należą do najniższych (wspomniane placki 18 zł) ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić.
    W dworze w piwnicach znajduje się jeszcze piwiarnia-winiarnia w której mozna dłuzej posiedzieć.
    Dwór posiada swoją stronę: http://www.dwor-anna.com.pl/
    Byłem w tym dworku jakieś dwa lata temu i absolutnie zgadzam się z opinią kolegi.
    Pozatym moja żona zostawiła tam cały komplet biżuterii, który został nam dosłany kurierem na koszt nadawcy.
    Chyba bardzo uczciwy serwis sprzątający bo komplecik nie ukrywam wart był kupę kasy.

    Piwa tam nie piłem ale mieli całkiem niezły wybór win.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎