Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ostrów Wielkopolski, okolice Dworca PKP, Piekiełko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endriu
    Member
    • 03-2001
    • 57

    Ostrów Wielkopolski, okolice Dworca PKP, Piekiełko

    "Piekiełko"


    Typowa mordownia usytuowana rzut beretem od dworca kolejowego na reprezentacyjnej ulicy miasta. W dzien powszedni to chyba jedyny lokal w miescie otwarty po 23. W środku duzo miejsca, drewniane ławy i stoły, na zewnatrz maly ogrodek. Piwo beczkowe: Bertek jasne pełne 2 zł za 0.5l (odradzam z calego serca) i Tyskie. W butelce mozna kupic m in Lwówka Śląskiego.
  • talrasha
    Senior
    • 11-2001
    • 685

    #2
    Byłem tam również i odradzam - dodam tylko, że Bartek smakował jak ***** i też go nie polecam - zapach ketchupu. Lwówek też mi jakoś nie smakował - może był przeterminowany.
    To co w tym barze mi się podobało to bardzo miła obsługa.
    Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

    Comment

    • Krotoszyniak
      Senior
      • 08-2002
      • 516

      #3
      A kto ribi tego Bertka?
      Admin z Ratebeera
      Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
      Poromotor piwnej Polski na swiat :)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        browar Bartek jak mniemam: http://www.browar.biz/browary.php?id=40&do=pi
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #5
          Hmm dziwi mnie tak otrsa ocena Bartka bo ja go piłem w drodze na zlot w Jezierzanach i był bardzo bardzo dobry (na pewno czuć było drożdże co może przeszkadzać). Być może ten był po prostu zepsuty (piwo to jest niepsateryzowane i pewnie beczka po otwarciu powinna być spożyta w dzień-dwa).Mam nadzieję, że koledzy mieli tylko chwilowego pecha i na codzień piwo to smakuje jednak dobrze.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Krotoszyniak
            Senior
            • 08-2002
            • 516

            #6
            Chmmm nigdy Bartka nie pilem choc mialem an niego ochote ... juz niedlugo niedlugo ...
            Admin z Ratebeera
            Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
            Poromotor piwnej Polski na swiat :)

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              #7
              Kalisz-Wrocław 5.10.2008 - część II

              25 minut jazdy jedną jednostką EZT z napełnieniem rzędu 130% nie należała do najprzyjemniejszych etapów tej wycieczki. Za to dwudziestopięciominutowa przesiadka w Ostrowie Wielkopolskim pozwoliła odwiedzić Piekiełko. A raczej tylko zajrzeć przez szybę obok zamkniętych drzwi do środka lokalu. Zamknięte. Może tylko dlatego, że niedziela, a może to jakiś głębszy problem. W środku widać było bar i jakieś krzesła, ale czy będzie otwarte, trudno powiedzieć...

              Postanowilismy wrócić na dworzec, ale kolega zapewniał, że kiedyś zaglądał do lokalu z ogródkiem i parasolami zlokalizowanego dokładnie na przeciwko dworca. Nie pamiętał tylko co tam lali...


              cdn...
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎