Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kazimierz Dolny, Rynek, Pub Mars

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Kazimierz Dolny, Rynek, Pub Mars

    Na Rynku znajduje się kilka knajpek, wszystkie maja klimatyczne wnętrza i w zimę gdy nie ma ludzi pewnie są całkiem fajne. Jednak w żadnej z nich nie leją nic ciekawego. Jedyną z w miarę piwem do wypicia (bo Lech czy Tyskie naprawdę biją rekordy rozcieńczania wody wodą) jest Mars z Okocimiem. Z butelki można kupić naprawdę fajnego OK (już chyba zapomnianego w Polsce, szkoda, że browar nie wybrał tego piwa do ogólnopolskiej dystrybucji), także niezłego Zagłobę (choć gdzie mu do starego prawdziwego Zagłoby), Palone i z beczki do wypicia Okocimia.
    Przeżyłem ogólnie szok bo w Kazimierzy praktycznie nie ma w ogóle knajp z piwem, są same koncernówki. Być może sytuacja w lato jest lepsza, może są jakieś ogródki choćby z Perłą czy butelkowym Zwierzyńcem?
    Last edited by zythum; 04-05-2007, 11:19.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    #2
    w zeszłym roku na Nadrzecznej w okolicy Klasztonej w jednym z lokali była Perła Lublin; na ulicy Podzamcze zaraz na początku w jednym ze sklepów był pełen asortyment obu Pereł; poza tym bez problemu można było kupić Książęce Tyskie w sklepach; ale w lokalach rzeczywiście kompletna bryndza
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      Zawitałem tam w tym roku gdyż z koncernówek najbardziej podchodzi mi Okocim, a Żoneczce najbardziej podobały się wygodne krzesła w ogródku.
      A Perły można się było napić przynajmniej w czterech miejscach.

      Comment

      • Cez
        Senior
        • 01-2003
        • 1789

        #4
        Kazimierz ogólnie...

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
        Przeżyłem ogólnie szok bo w Kazimierzy praktycznie nie ma w ogóle knajp z piwem, są same koncernówki. Być może sytuacja w lato jest lepsza, może są jakieś ogródki choćby z Perłą czy butelkowym Zwierzyńcem?
        FCJP "W Kazimierzu"
        ...Poza tym latem sytuacja nie jest lepsza, brak jest parasoli i knajp z Perłą czy Zwierzyńcem - na Rynku. Njałatwiej kupić Perłę i Zwierzyńca (już gorzej) w sklepach spożywczych. Laną Perłę widziałem w restauracji obok piekarni Cezarego Sarzyńskiego - tego od kogutów i w smażalni ryb nad Wisłą. Zwierzyniec był tam w wersji butelkowej. Kilka zdj dla zilustrowania tematu Zythuma...
        Attached Files
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Proszę się tego tematu w takim razie trzymać i pisać o pubie Mars.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎