Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo niepasteryzowane z beczki.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Snaco
    Junior
    • 05-2007
    • 2

    Piwo niepasteryzowane z beczki.

    Witam. Jak w temacie... 1-3 czerwca jade na zlot samochodowy i potrzebuje kupić piwo niepasteryzowane w beczkach. Potrzebuje kupic w Warszawie lub okolicach. sprawa bardzo pilna. Probowalem szukac na forum ale nie udalo mi sie znalezc odpowiedzi. (moze mam dwie lewe rece:-) )
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Hmm w hurtowni to pewnie żadnej. Spróbuj bezpośrednio w browarze Konstancin. A jeżeli nie liczysz się z pieniędzmi to spróbuj w Bierhalle.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Spróbuj w tym sklepie na Bokserskiej. Obecnie mają w ofercie właśnie Konstancina.
      Beczki inne niż 30-tki starego typu (nie KEGi) należy umawiać wcześniej, więc jak sprawa pilna, to dzwoń już dziś.

      W samym browarze, jako osoba prywatna kupująca małą ilość, masz pewnie marną szansę na powodzenie.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Simon
        † 1964-2008 Piwosz w Raju
        • 02-2001
        • 993

        #4
        Piwo Żywe i Koźlak ( keg, niepasteryzowane ) jest dostępne w Warszawie, namiary podaję na priv.
        Pozdrawiam,
        S.
        Simon

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Simon Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo Żywe i Koźlak ( keg, niepasteryzowane ) jest dostępne w Warszawie, namiary podaję na priv.
          Pozdrawiam,
          S.
          Gdybyś był jeszcze uprzejmy na PW lub na forum podać gdzie w Warszawie owe piwa są dostępne w detalu, byłbym wdzięczny .

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            No właśnie gdzie w Wawie można wypić niepasteryzwanego Koźlaka czy Ambera z beczki?????
            Było miejsce pod Hotelem Forum z Amberem ale kosztował on 10 PLN za piwo a to trochę przesada i nie było tam Koźlaka.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Snaco
              Junior
              • 05-2007
              • 2

              #7
              hej. dzieki za odpowiedzi... o Tym sklepie za wyscigami to slyszalem...i chyba ze 100 lat temu (8) tam bylem. czy ten browar z Konstatncina to on jest niepasteryzowany? rozumiem ze ta oferta do ktorej byl link jest nie pelna oferta? chodzi o to ze ja sie na nazwach nie znam.....po prostu opiwo musi byc niepasteryzowane....piwo zwykle od niepasteryzowanego odroznie zawsze...ale wydaje mi sie ze pilem rozne gatunki i zawsze mi smakowaly wiec wszystko jedno jakie byle niepasteryzowane.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎