Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Árainn Mhór, Rua

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Árainn Mhór, Rua

    Drugie piwo z tego mikrobrowaru którego oferta póki co obejmuje tylko 2 opisane przezemnie wywary. O samym browarze pisałem już przy ocenie piwa BAN.
    Tym razem piwo - przez browar określane jako ciemne. Wg mnie jest to piwo jasne o nieco ciemniejszej barwie od piwa BAN. Jedank sami oceńcie po zamieszczonych fotkach.
    Smakowo i pod względem barwy samego piwa skojarzyło mi sie z irlandzkim Smithwicks'em - ale'em określanym jako "Red Beer" i tak bym je klasyfikował. W przeciwieństwie jednak do Smithwicks'a jest ono bardziej mętne ("niefiltr" ? ).Zawartość alkoholu również podobna tzn piwo opisywane ma 6 voltów tj tylko o 0,5 volta więcej od produktu z browaru w Kilkenny.
    Piana bardzo słabiutka - duże bąble nie trzymające się zbyt dlugo na powierzchni szklanki.
    Jeśli ktoś lubi tzw piwa czerwone to polecam spróbować i dorzucić tutaj fachową recenzję gdyż ja raczej - nie ukrywam - nie uważam sie za dobrego oceniacza smaku a piwo to opisuję tutaj jako rzadko spotykaną ciekawostkę z maleńkiego irlandzkiego browaru. Piwo niestety bardzo trudne do ustrzelenia w irlandzkiej stolicy. Cena też z pewnością nie skłoni mnie do ponownego nabytku (no chyba że osobiście odwiedzę ten browar).
    Etykieta bardzo mocno zwiazana uczuciowo z butelką , niechętnie separująca się z nią ku złości kolekcjonerów etykiet. Kapselek niestety bez nadruku jesli maszynowy nadruk daty spożywki można za takowy uznać. Flaszka o pojemności 500 ml niezwrotna.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎