Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec w butelce...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • batonx
    Junior
    • 05-2007
    • 11

    Żywiec w butelce...

    Czy jest ziarnko prawdy w legendzie mowiacej iz w malych butelkach (0,33l) jest lepszy Zywiec niz w tych wiekszych (0.5 ; 0,7l)?
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    kup sobie te 3 rodzaje i spróbuj ( nie 0,7 a chyba 0,65l) i wypełnij profil
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika batonx Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy jest ziarnko prawdy w legendzie mowiacej iz w malych butelkach (0,33l) jest lepszy Zywiec niz w tych wiekszych (0.5 ; 0,7l)?
      Zywiec, czy Żywiec jest w każdej butelce taki sam. W najlepszym przypadku zasługuje na słowo: "trudnoprzełykalny"
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • batonx
        Junior
        • 05-2007
        • 11

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        kup sobie te 3 rodzaje i spróbuj ( nie 0,7 a chyba 0,65l) i wypełnij profil
        Probowalem, wielkiej roznicy nie czuje, ale wybitnym znawca i smakoszem to ja nie jestem

        [Zywiec, czy Żywiec jest w każdej butelce taki sam. W najlepszym przypadku zasługuje na słowo: "trudnoprzełykalny"
        Rozumiem, ze aby byc zgodnym z przyjetymi konwenansami na forum na slowo 'Zywiec' powinienem sie rumienic, czy jakos tak?

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika batonx Wyświetlenie odpowiedzi
          Probowalem, wielkiej roznicy nie czuje, ale wybitnym znawca i smakoszem to ja nie jestem
          skoro nie czujesz żadnej różnicy to po co pytasz ??


          Rozumiem, ze aby byc zgodnym z przyjetymi konwenansami na forum na slowo 'Zywiec' powinienem sie rumienic, czy jakos tak?
          napisz po prostu poprawnie Żywiec
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
            Zywiec, czy Żywiec jest w każdej butelce taki sam. W najlepszym przypadku zasługuje na słowo: "trudnoprzełykalny"
            lub wymiotny, niektórzy mają zgagę po nim
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎