PDA

Wersja pełna: : XII MGB w Żywcu - Fregata - NOCLEGI - 4 wolne miejsca

strzelczyk76
28-05-2007, 15:54
Planowana ekipa się Strzelczykom wykruszyła w ostatniej chwili - mamy więc wolne 4 miejsca w naszej Brdzie we Fregacie - czyli miejscu browarbizowego najazdu :D - piątek-niedziela - preferowne osoby niepalące, a za to pijące :D

Z okolic G. Śląska - możliwośc zabrania się z nami samochodem (wyjazd w piątek po południu)...

Zgłoszenia na PW

adam16
28-05-2007, 22:14
Planowana ekipa się Strzelczykom wykruszyła w ostatniej chwili - mamy więc wolne 4 miejsca w naszej Brdzie we Fregacie - czyli miejscu browarbizowego najazdu :D - piątek-niedziela - preferowne osoby niepalące, a za to pijące :D

Z okolic G. Śląska - możliwośc zabrania się z nami samochodem (wyjazd w piątek po południu)...

Zgłoszenia na PW

Kruca fuks - kusząca propozycja.

strzelczyk76
28-05-2007, 22:23
No full wypas - z dostawą tam i z powrotem :D - tylko się decydować, póki jeszcze miejsca są!

dziku
28-05-2007, 22:29
Ja się już zdecydowałem. :)
Miałem szczęście, bo już przyzwyczaiłem się do myśli, że przekimam się w samochodzie...

adam16
28-05-2007, 22:30
No full wypas - z dostawą tam i z powrotem :D - tylko się decydować, póki jeszcze miejsca są!
Jutro dopiero bedę wiedział jak będzie u mnie z czasem. Bo może w piątek będę musiał pracować do 22-giej.
Więc jak kto już wie to jego szczęście.

dziku
28-05-2007, 22:32
To w razie czego możesz ze mną pojechać. Bo ja też mogę w piątek w nocy startować. Tyle, że ja tego jeszcze ładnych parę dni nie będę wiedział... Póki co - staram sie jak człowiek w piątek koło południa ruszyć...

strzelczyk76
05-06-2007, 17:20
No i miejsc wolnych już nie ma - drużyna skompletowana, żeby sąsiedzi wiedzieli z kim mają doczynienia, podam że domek nr 6 - w składzie:
strzelczyki (mła + Marta)
dziku
kham
cyrkonia (z kożelanką ;) )

do zobaczenia soon... :stout:

Cyrkonia
05-06-2007, 17:43
cyrkonia (z kożelanką ;) )
co to jest kożelanka?

Marcin_wc
06-06-2007, 10:08
Ale nadal jest jedno miejsce w domku z ekipą wrocławską.

Marusia
06-06-2007, 10:31
Ale nadal jest jedno miejsce w domku z ekipą wrocławską.

W zasadzie już nie ma - wczoraj telemostem z Anglii dopisałam niejakiego Bombę:) Ale zawsze w każdym domku są te dwa awaryjne miejsca jakby co:)

ZIOMEK2
06-06-2007, 13:30
Prawdopodobnie też w domku nr 13 będą wolne miejsca, prosze o kontakt z mark33.

Tylko w piątek, prawie 13-go o 13-tej pojawi się piwny duch ! ;)

mark33
06-06-2007, 13:33
W domku nr 13 zwolnił się nocleg z piątku na sobotę , kolega Piecia został zasesjowany:D w okresie Giełdy Żywieckiej prosił o wypicie Brackiego za jego zdrowie :D co na pweno uczynimy:stout:

Chętnych na przejęcie miejsca zapraszam na PW.

mark33
06-06-2007, 13:35
Prawdopodobnie też w domku nr 13 będą wolne miejsca, prosze o kontakt z mark33.

Tylko w piątek, prawie 13-go o 13-tej pojawi się piwny duch ! ;)

Zimek ale mamy synchro:D

PS. a ten duch to czyj będzie bo nie do końca kumam (bez piwa) ???

ZIOMEK2
06-06-2007, 13:40
Zimek ale mamy synchro:D

PS. a ten duch to czyj będzie bo nie do końca kumam (bez piwa) ???

Synchro - bo prawie ta sama krew ;) , a 13-go to ten z filmu co na campingach wszystkich wykosił, jeszcze przed północą ! :D

Marusia
07-06-2007, 10:50
W zasadzie już nie ma - wczoraj telemostem z Anglii dopisałam niejakiego Bombę:) Ale zawsze w każdym domku są te dwa awaryjne miejsca jakby co:)

Chciałam w tym miejscu przeprosić, że tak jednoosobowo podjęłam decyzję o zakwaterowaniu Bomby, ale chłop z Anglii dzwonił z problemem, to mu powiedziałam, że nie problem - mam nadzieję, że miałam rację:D
Bombę wszyscy znacie, tylko nie kojarzycie, a jak się nazywa naprawdę to bladego pojęcia nie mam:D

Przypominam o możliwości kwaterunku 8 osób w domkach, o ile są w nim pary, które śpią na jednym, dwuosobowym zresztą, łóżku. Zresztą, zawsze zostaje podłoga do podziału:)