Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Kościuszki / Półwiejska, Cofee Team (Stary Browar)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snorre
    Senior
    • 02-2006
    • 655

    Poznań, Kościuszki / Półwiejska, Cofee Team (Stary Browar)

    Na razie daję tą informację w ogólne Piwo-Gdzie, bo nie wiem co to za lokal. Dziś przechodząc zewnętrznym tarasem Starego Browaru (ten w starej części, na 2 ptr) zaraz blisko księgarni Bookarest zauważyłem dwa parasole...Ambera, a także stojącą reklamę Żywego. Czyżby lali tam beczkowe Żywe? Niestety nie miałem czasu tego sprawdzić, spieszyłem się, ale podaję informację, bo byłoby fajnie jakby doszła knajpka z lanym Żywym
    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!
  • Simon
    † 1964-2008 Piwosz w Raju
    • 02-2001
    • 993

    #2
    Nazwa: Coffee Team Stary Browar
    Piwo Żywe butelkowe
    Simon

    Comment

    • johnking2
      Member
      • 06-2007
      • 34

      #3
      piwo żywe

      zgłaszam poprawkę jest też i Kożlak , wreszcie jakieś dobre polskie piwo na terenie Starego Browaru

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #4
        Też wielce się zdziwiłem widząc parasole Ambera, z tego co się dowiedziałem od pracowników piwa mają tylko butelkowane. Nie zapytałem o cenę, czy ktoś z Was wie ile kosztuje tam piwo? Idę o zakład, że za takie piwo, w takiej lokalizacji trzeba wywalić minimum 10zł - zgadłem?


        Grothesk

        Comment

        • johnking2
          Member
          • 06-2007
          • 34

          #5
          byłem tam i piłem Żywe za 7,50 , a Kożlak za 7

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Po Żywym i Koźlaku ani śladu a pani za barem nawet nie kumała co to takiego.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              Po Żywym i Koźlaku ani śladu a pani za barem nawet nie kumała co to takiego.
              O ile trafiłeś w dobre miejsce. Ten lokal jest na dziedzińcu przejścia między starą a nową częścią browaru - tam byłeś? Z tego co ostatnio widziałem parasole ZWINIĘTE stały - czy piwo było, dobre pytanie...

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #8
                Na dzedzincu jest jedna knajpa, droga i Ambera tam nie było. Parasoli Ambera nie było, kolega je widział jakiś miesiąc temu i zaprowadził mnie dokładnie w to miejsce gdzie je widział, jednak ani on ani ja nie widzieliśmy nic takiego teraz. W knajpie, o tej nazwie w środku, mają tylko koncernówkę.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na dzedzincu jest jedna knajpa, droga i Ambera tam nie było. Parasoli Ambera nie było, kolega je widział jakiś miesiąc temu i zaprowadził mnie dokładnie w to miejsce gdzie je widział, jednak ani on ani ja nie widzieliśmy nic takiego teraz. W knajpie, o tej nazwie w środku, mają tylko koncernówkę.
                  Przecenili siły nad możliwości. Przecież nawet do Brovarii przychodzą bYznesmeni i zamawiają "cHajnekena" i dziwią się wielce, że taki lokal nie ma TAAAAKIEEEEGO dobrego piwa u siebie... Czego wymagać od przeciętnego "smakosza" koncerniaków z wypranym przez reklamy i media mózgiem, na pewno nie tego, że siądzie i wypije sobie piwo, o którym nigdy wcześniej nie słyszał. A właściciel, choć miał dobre intencje, do lokalu w takiej lokalizacji dokładać nie może...

                  Szkoda, w tej chwili nigdzie Ambera w Poznaniu już chyba nie leją. Było kiedyś w Deja Vu, a teraz dupa, tylko butelka w Piotrze i Pawle. Dobre i to...

                  Comment

                  • mteulin
                    Junior
                    • 06-2005
                    • 19

                    #10
                    Lany Koźlak powinien być u Honzika

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎