Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Czeski Cieszyn, Hlavni Třida 3, U Huberta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ifran
    Junior
    • 12-2005
    • 3

    Czechy, Czeski Cieszyn, Hlavni Třida 3, U Huberta

    Byłem ostatnio w Cesky Tesin w lokalu Hubert , nie dosc ze nie mozna bylo
    dowiedziec gdzie on jest to pół Cieszyna czeskiego przeszli bo nie mozna
    było dowiedzić się gdzie on jest faktycznie jak w Czeskim filmie to w lokalu
    dla nas Polaków kelnerka blond włosy z warkoczem jest na anty tzn zabrakło
    nam 1 głupiej korony do rachunku powiedzieliśmy że dołożymy w Polskiej
    walucie ludzie to jest przy samej granicy a ona karze iść do kantoru po
    korunke a Polski pieniądź rzuciła mi pod stół . Dziękuje serdecznie za
    taką obsługę wolę puść tuż na przeciw do Azjaty przynajmniej zjem dobrze
    więcej dostanę i mniej zapłacę. Dzieki za gościnność w Ceskim
    Tesinie!!!!!!!!!!
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Jeśli tak dobrze z nią negocjowałeś, jak pisałeś powyższy tekst, to ja ją rozumiem.

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ifran Wyświetlenie odpowiedzi
      Byłem ostatnio w Cesky Tesin w lokalu Hubert , nie dosc ze nie mozna bylo
      dowiedziec gdzie on jest to pół Cieszyna czeskiego przeszli bo nie mozna
      było dowiedzić się gdzie on jest faktycznie jak w Czeskim filmie to w lokalu
      dla nas Polaków kelnerka blond włosy z warkoczem jest na anty tzn zabrakło
      nam 1 głupiej korony do rachunku powiedzieliśmy że dołożymy w Polskiej
      walucie ludzie to jest przy samej granicy a ona karze iść do kantoru po
      korunke a Polski pieniądź rzuciła mi pod stół . Dziękuje serdecznie za
      taką obsługę wolę puść tuż na przeciw do Azjaty przynajmniej zjem dobrze
      więcej dostanę i mniej zapłacę. Dzieki za gościnność w Ceskim
      Tesinie!!!!!!!!!!
      Adres proszę, zasady działu się kłaniają.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Kelnerka musi rozliczyć się z kasy z szefem - musisz zatem ją zrozumieć. To tak jakbyś prowadził lokal w okolicach Przemyśla i klient z Niemiec nie mając odpowiedniej ilości złotówek wypłacił Ci część pieniędzy bez pytania w hrywnach, bo przecież Ukraina jest niedaleko

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • ifran
          Junior
          • 12-2005
          • 3

          #5
          Nie tylko ja jak to nazywasz negocjowałem Czeskiego piwa nie krytykuje wręcz polecam zwłaszcza Cerny Kozel'a wypad zawsze robie do Czech i to nie mój pierwszy tylko któryś dziesiąty. Ich kuktura nasza itd mniej pisać więcej jeżdzić są ludzie i ludziska nie byłeś nie widziałeś czytaj uważnie. Zostaliśmy urażeni tak gdybyś ktoś rzucił ci monetą gdzie kolwiek może być to WC prosto do kału niech to będzie w Polsce czy gdzieś indziej spontanicznie to co byłbyś pewnie siódmym niebie. Co mogę polecić przede wszystkim ART CLUB na ulicy ostravska 10 bernard , radegast 10 i 12 wspaniały.

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ifran Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie tylko ja jak to nazywasz negocjowałem Czeskiego piwa nie krytykuje wręcz polecam zwłaszcza Cerny Kozel'a wypad zawsze robie do Czech i to nie mój pierwszy tylko któryś dziesiąty. Ich kuktura nasza itd mniej pisać więcej jeżdzić są ludzie i ludziska nie byłeś nie widziałeś czytaj uważnie. Zostaliśmy urażeni tak gdybyś ktoś rzucił ci monetą gdzie kolwiek może być to WC prosto do kału niech to będzie w Polsce czy gdzieś indziej spontanicznie to co byłbyś pewnie siódmym niebie. Co mogę polecić przede wszystkim ART CLUB na ulicy ostravska 10 bernard , radegast 10 i 12 wspaniały.
            Słuchaj pisałam Ci już, że inne lokale polecaj w odpowiadających im tematach. ja nie lubię się powtarzać
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              #7
              adres do uzupełnienia

              Lokal ten to nie " Hubert " jeno: " U Huberta " , Hlavni Třida 3.

              Plan miasta tu: www.cieszyn.pl

              Lokal znajduje się w narożnej kamienicy zaraz po przekroczeniu Mostu Przyjaźni.
              Niby restauracja ale na pewno knajpa, już chyba kultowa na dwie sale, jedna - mniejsza dla niepalących do posiłków, druga - większa z bufetem/ TV. Posmak minionej epoki w każdym kącie, coś dla Zythuma w słowa muzyki - " te same mury odrapane od rana ... "
              Ciekawe, że przed prywatyzacją browaru Radegast, piwo " toczono " tam jeszcze z wielkich beczek powietrzem, a na prawdziwe piwo lane " po czesku " czekałeś nawet 20 minut !

              Piwo beczkowe: 0,5l/kcz
              - Radegast 12* - 20

              Do zjedzenia zawsze proste i smaczne obiady w cenie 50-100kcz, alkohole mocne w ludzkich cenach typu: borowiczka, śliwowica, rum.
              Towarzystwo różne, do belfra akademickiego włącznie, czynne nawet do 4tej godz. nad ranem !

              Czasem może czegoś nie doleją ... uwaga na Romów !

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ifran Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie tylko ja jak to nazywasz negocjowałem Czeskiego piwa nie krytykuje wręcz polecam zwłaszcza Cerny Kozel'a wypad zawsze robie do Czech i to nie mój pierwszy tylko któryś dziesiąty. Ich kuktura nasza itd mniej pisać więcej jeżdzić są ludzie i ludziska nie byłeś nie widziałeś czytaj uważnie. Zostaliśmy urażeni tak gdybyś ktoś rzucił ci monetą gdzie kolwiek może być to WC prosto do kału niech to będzie w Polsce czy gdzieś indziej spontanicznie to co byłbyś pewnie siódmym niebie. Co mogę polecić przede wszystkim ART CLUB na ulicy ostravska 10 bernard , radegast 10 i 12 wspaniały.
                Dla mnie bomba. Była kiedyś taka reklama Plusa by Mumio pt. "Słowotok". To jest coś w tym stylu.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dla mnie bomba. Była kiedyś taka reklama Plusa by Mumio pt. "Słowotok". To jest coś w tym stylu.
                  Albo w stylu: "Wypiłem właśnie 15 piw w Czeskim Cieszynie i spróbuję opisać ten udany dzień". Mózg paruje przy czytaniu
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ifran Wyświetlenie odpowiedzi
                    Byłem ostatnio w Czeskim Cieszynie w lokalu " U Huberta "
                    Pięknie, że zaznaczyłeś to miejsce bo to jest unikat ! Unikat wobec wszelkich knajp z laniem piwa na szybko !
                    Dalej " toczą " tam piwo z wielkich cystern, dawniej chyba mówiło się o kufach !?

                    Kompresorem Ci " utoczą " , jedyni w mieście - Czeski Cieszyn !
                    Piwo brczkowe: 0,5l/ kcz
                    - Radegast 12* - 21
                    - V. Kozel ( ciemne ) - 20

                    Lokal po remoncie - sam nie wiem kiedy go zrobili !?
                    Obecnie jest wart tego miejsca i pięknej przedwojennej historii, i nazwy - " U Petryka " !

                    Last edited by ZIOMEK2; 19-06-2007, 21:18.

                    Comment

                    • Prazdrój
                      Junior
                      • 01-2007
                      • 7

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 Wyświetlenie odpowiedzi

                      Czasem może czegoś nie doleją ... uwaga na Romów !
                      Jakieś przygody czy uwaga bo uwaga?

                      U Huberta ma klimat, W czasie festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty nie jeden seans przegrał z ta knajpą, fakt że typowa mordownia ale to już powoli skanseny. Szkoda jednak tej przeprowadzki festiwalu do Wrocławia.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prazdrój Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jakieś przygody czy uwaga bo uwaga?

                        U Huberta ma klimat, W czasie festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty nie jeden seans przegrał z ta knajpą, fakt że typowa mordownia ale to już powoli skanseny. Szkoda jednak tej przeprowadzki festiwalu do Wrocławia.

                        Cyganie tam czasem zaglądają i patrzą Tobie prosto w oczy, zaś cyganki za jedno piwo wywróżą Tobie piwną przyszłość ale teraz po remoncie jest ich już coraz to mniej, chyba wszyscy siedzą w Parku Sikory !?

                        Też uważam, że ten lokal miał klimat i jeszcze coś z tego klimatu pozostało. Typowa mordownia to może była - tak jak opisujesz dwa, rok wstecz - ale nigdy tam po mordzie nie dostałem ani nie widziałem aby ktoś po mordzie otrzymywał lub zszedł z tego świata tam zadźgany - np. na noże !

                        Teraz po remoncie to już nawet zythumowi nie będzie się tam podobać, ale nas powinny zainteresować te " cysterny " piwa zalegające tamtejsze piwnice - może następnym razem jakaś mała wycieczka do tych piwnic - postaraj się i jeśli możesz to opisz swoje wrażenia, a ja też się postaram.

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #13
                          ... i co - i kto mi podskoczy ?

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #14
                            Ziomek, weź nie spamuj.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #15
                              Szkoda, że przy okazji Sylwka '06 nie mogliśmy tam wejść !

                              Ale wcześniej czy później ja tam zaglądne, bo niewielu z nas o tem wie ! ?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎