Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2001.10.07 - Katowice, III Śląska Giełda Kolekcjonerów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    2001.10.07 - Katowice, III Śląska Giełda Kolekcjonerów

    7 października 2001 r. - Katowice - Spodek

    Informacje, zgłoszenia i rezerwacja stoisk:
    FHU "Ćwikowski", ul. Konfederatów Barskich 8, 43-300 Bielsko-Biała

    tel. : (0...33) 811-77-27, 0-602 766-352

    Koordynator Giełdy: tel. 0-604 771-832
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Czy wjazd będzie wolny?Ja w każdym razie obowiązkowo.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Wjazd 3 złote chyba, że ktoś chodzi do szkoły - wtedy 1,5 zł
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        Ale fajnie, to już jutro
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Nooo!
          I ja tam jutro zawitam i trochę się porozglądam. Może uda mi się w jakiś sposób powiększyć moje skromne zbiory.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Ooooo!
            Powyżej właśnie stuknęło mi 400-ne piwko.
            Po powrocie z pracy trzeba będzie wypić
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Ja tam byłem

              Na imprezie dominowali "karciarze" (fachowo - fonokartyści) i tylko gdzieniegdzie, raczej jako dodatek do oferty pojawiały się birofilia. Prawie każdy wystawiający podstawki miał je na sprzedaż (choć zdarzyło się na szczęście kilku "wymieniaczy") w cenie od 0,50 do 2 zł. Wymieniacze raczej krążyli wokół stoisk, stąd też najlepsze transakcje ubijano na uboczu. Jedno stoisko obsługiwali Czesi z bardzo interesującą ofertą ogólnobirofilską - z przewagą wafli i etykiet.

              Mimo wszystko warto było, jakkolwiek przy wyjściu zawartość portfela była równa zeru.
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                Czyżbym tylko ja był na imprezie
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Ja byłem na pierwszej i drugiej, stwierdziłem, że szkoda czasu. Lepiej jeździć na specjalistyczne.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Ja byłem tylko ostatnio, całe szczęście że wybrałem się tam z rana. Później były kłopoty żeby się do interesujących mnie rejonów dopchać. A moje zbiory wzbogaciły się o starsze wzory Zabrza, Rybnika, Siemianowic, Tychów i innych.
                    I jeszcze mała obserwacja - różnice w cenach. Te same etykiety były do kupienia u jednych za 25-30 groszy, u innych po złociszu. Całe szczęście, na ogół dochodziło do wymiany (a miałem ze sobą tylko osiem nawszych wzorów z Zabrza i jeden z Rybnika).
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      Na specjalistycznych ceny są wyrównane, zazwyczaj przypadkowi handlarze je zawyżąją.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎