Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie fair

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Nie fair

    Pisałem prawie pół godziny na odpowiedzi na wszystkie zadawane mi pytania/przykłady etc w temacie o jurorowaniu, już je miałem wysłać a tu klapa, chciałem napisać, że szkoda, ze nie mogłem wszystkim miłym dyskutantom odpisać na pytania w tym temacie.
    I to nie jest nie fair
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Masz rację. ART powinien zamykać tematy wyłącznie po uzyskaniu indywidualnej zgody wszystkich 23 912 zarejestrowanych użytkowników

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Pisałem prawie pół godziny na odpowiedzi na wszystkie zadawane mi pytania/przykłady etc w temacie o jurorowaniu, już je miałem wysłać a tu klapa, chciałem napisać, że szkoda, ze nie mogłem wszystkim miłym dyskutantom odpisać na pytania w tym temacie.
      I to nie jest nie fair
      Ktoś Ci zadawał pytania na temat jurorowania?
      To może Ty powinieneś aktywnie przejąć tę dziedzinę.
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Pisałem prawie pół godziny na odpowiedzi na wszystkie zadawane mi pytania/przykłady etc w temacie o jurorowaniu, już je miałem wysłać a tu klapa, chciałem napisać, że szkoda, ze nie mogłem wszystkim miłym dyskutantom odpisać na pytania w tym temacie.
        I to nie jest nie fair
        Cholera, a ja pisałem pytania do jeszcze nie napisanych przez Ciebie odpowiedzi i odpowiedzi do nie zadanych przez Ciebie pytań a tu bezczelny ART temat zamknął

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          dajmy spokój, temat spełnił swoje zadanie - sprawa została przez obie strony przedstawiona i nie trzeba nam tu eskalacji konfliktu, szczególnie że jak sądzę w owym temacie nie wypowiadałyby się już obie najbardziej zainteresowane osoby czyli autor i adresat wątku. oczywiście przepraszam jeśli ktoś spędził chwilę na pisaniu bezpianowej wiadomości i nie mógł tejże już zamieścić.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Ja uważam, że temat było rozwojowy, można było zamiescić jeszcze milion wypowiedzi, zgrabnie przejść na tematy bardziej ogólne i zwalić wszystko na rząd. Myślę, że mogłoby nawet dojść do bijatyki na jakiejś następnej giełdzie. Toby dopiero było coś.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) oczywiście przepraszam jeśli ktoś spędził chwilę na pisaniu bezpianowej wiadomości i nie mógł tejże już zamieścić.
              jak najbardziej bezpianowej, odnosiłem sie do wypowiedzi Marusi, Jaquby, Qbolanda, Pieczarka etc....

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
              Ktoś Ci zadawał pytania na temat jurorowania?
              To może Ty powinieneś aktywnie przejąć tę dziedzinę.
              Nie wiem po co te złośliwość bo taką wyczuwam, skoro temat został publiczny to chyba kazdy mógł się z nim zaznajomić jak i wyrazić swoją opinię.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                #8
                Skleić oba te tematy i - oczywiście - zamknąć!
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎