Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na piwo w Człuchowie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    Gdzie na piwo w Człuchowie?

    Będę tam niedługo w delegacji. Na forum czytałem, że odbywają się tam giełdy. Może ktoś z Was na nie jeździł i może polecić jakiś lokal, a przynajmniej sklep..?
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Na jednej z giełd kupiliśmy z Kangurem piwa z Bydgoszczy,teraz z wiadomych przyczyn ich nie ma.Co do lanego widziałem samą masówkę.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • mluk
      Senior
      • 01-2005
      • 778

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
      Na jednej z giełd kupiliśmy z Kangurem piwa z Bydgoszczy,teraz z wiadomych przyczyn ich nie ma.Co do lanego widziałem samą masówkę.
      Cudownie...

      No cóż - dzięki za informację.
      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        #4
        Do niedawna był lany Krajan - Irlandzkie. W ub. roku znalazłem już tylko elbląskiego Speciala. Dał sie wypić. Niczego więcej do picia nie znalazłem.

        Comment

        • mluk
          Senior
          • 01-2005
          • 778

          #5
          Veni, Vidi, nie Vici.

          Beznadziejnie. Nie miałem czasu na chodzenie po knajpach. Widać, że Specjala można się napić, bo na mieście całkiem dużo parasoli tej marki. Poza tym, po innych parasolach można wywnioskować, że rządzi Tyskie i Żubr.

          W sklepach, w których byłem same koncerny.
          "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎