Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gorzów Wielkopolski, Górczyńska, Tesco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sonofthor
    Junior
    • 04-2007
    • 1

    Gorzów Wielkopolski, Górczyńska, Tesco

    Witam wszystkich będzie to mój pierwszy post a zarazem temat i pierwsze informacje jak widzę z Gorzowa Wlkp

    Oprócz masówki można znaleźć parę ciekawych pozycji ja ostatnio rozsmakowuje się w zagranicznych browarkach :stout : No więc przechodząc do rzeczy znaleźć można tam m.in.: Czeskiego Budweisera, Beamish, Amsterdama Maximatora, Zlatopramen Pilsa, Franziskanera Weisa, Litewskiego Porterisa (czasami są braki), Baltas, Bitburger, Fischer, Abbot Ale i jeszcze pare innych, z polskich browarów jest spora kolekcja piw z Van Pura, oprócz tego widziałem też Fratera. Podobny asortyment a nawet większy mają w Tesco przy ulicy Słowiańskiej.
  • lufek
    Junior
    • 09-2009
    • 2

    #2
    Jestem dosc czestym bywalcem tego Tesco i niestety chyba duzo sie popsulo od 2007 roku. Piwa glownie masowe - tatra, zubr, tyske. Sa dodatkowo: desperados, paulaner (tylko ciemny), peroni, guiness, faxy i niewiele wiecej.

    Comment

    • HubertJ
      Senior
      • 05-2007
      • 188

      #3
      Gorzowskie tesco nie różni się wiele od tych w miastach pobliskich (Szczecin czy Poznań). A w Carrefourach i Realu dostanie się więcej ciekawych pozycji.

      Comment

      • HubertJ
        Senior
        • 05-2007
        • 188

        #4
        Pojawiło się Żywe i Koźlak z Ambera. Oba odstraszają ceną- ponad 5 zł za butlę.

        Comment

        • kham
          Senior
          • 01-2006
          • 751

          #5
          Są nie tylko na Górczyńskiej. W Tesco przy wylocie na Szczecin też. Jutro sprawdzę Tesco przy UM.

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            Ten temat dotyczy tylko Tesco na Górczyńskiej.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎