Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.15 - Lublin, VI Lubelska Giełda Birofilii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2007.09.15 - Lublin, VI Lubelska Giełda Birofilii

    Giełda odbędzie się na terenie br. lubelskiego Perła:
    ul. Bernardyńska 15

    w godz. 7:00 - 13:00

    organizatorzy przewidują konkursy, zwiedzanie browaru połączone z degustacją oraz inne atrakcje.

    zapraszają organizatorzy:
    Lubelski Klub Birofilistów Kufelek
    oraz
    Perła Browary Lubelskie SA
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    W zeszłym roku było bardzo sympatycznie i w tym roku też zamierzam się na tej giełdzie pokazać
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • gisou
      Senior
      • 05-2005
      • 230

      #3
      A mi się zanosi, że to będzie w środku mojego urlopu i niestety nie będę się mógł pojawić

      Comment

      • miodek
        Senior
        • 10-2005
        • 177

        #4
        W zeszłym roku odwiedziłem Ciechanów, w tym zawitam do Lublina. Jeśli nie wyskoczy nic niespodziewanego to moja obecność na 100%
        miodek

        Comment

        • browar23
          Senior
          • 09-2006
          • 178

          #5
          Jak można dostać zniżkę na bilet PKP czy nie będzie

          Comment

          • wizja
            Junior
            • 04-2006
            • 10

            #6
            Znizki na PKP sa w trakcie zalatwiania , podamy jeszcze informacje Wizja

            Comment

            • wizja
              Junior
              • 04-2006
              • 10

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak można dostać zniżkę na bilet PKP czy nie będzie
              Znizki na PKP beda, podam tez adresy i telefony tanich noclegow dla tych kto przyjedzie w piatek

              Comment

              • browar23
                Senior
                • 09-2006
                • 178

                #8
                a zniżki będzie można odebrać na chmielakach tak jak w tamtym roku a jakie gratisy mają być w tym roku

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                  .................. a jakie gratisy mają być w tym roku
                  Szanowny Kolego, czy jak idziesz do kumpla na imieniny, też pytasz co podadzą na stół?
                  Ja na giełdy jeżdżę kupić coś, spotkać się z innymi birofilami, napić się dobrego piwa.
                  Gratisy fajnie gdy są, ale nie one decydują, czy się pojawię na giełdzie. I fajnie jak są niespodzianką.
                  Last edited by Ahumba; 26-06-2007, 17:07.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                    Szanowny Kolego, czy jak idziesz do kumpla na imieniny, też pytasz co podadzą na stół?
                    Ja na giełdy jeżdżę kupić coś, spotkać się z innymi birofilami, napić się dobrego piwa.
                    Gratisy fajnie gdy są, ale nie one decydują, czy się pojawię na giełdzie. I fajnie jak są niespodzianką.
                    Dziwny jakiś jesteś.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • browar23
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 178

                      #11
                      Ja też jeżdżę na giełdy po to żeby sie napić dobrego piwa zobaczyć co nowego jest ale lubię wiedzieć wiedzieć co będzie a kultura osobista wymaga żeby grzecznie odpowiedzieć a jak sie tak ma odpowiadać to woglę sie nie powinno odpowiadać

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja też jeżdżę na giełdy po to żeby sie napić dobrego piwa zobaczyć co nowego jest ale lubię wiedzieć wiedzieć co będzie a kultura osobista wymaga żeby grzecznie odpowiedzieć a jak sie tak ma odpowiadać to woglę sie nie powinno odpowiadać
                        W ogóle nie wiem o co Ci chodzi. Grzecznie Ci napisałem, że niegrzecznie jest się pytać jakie prezenty będą dawać za to, że się przyjedzie.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • browar23
                          Senior
                          • 09-2006
                          • 178

                          #13
                          Ja do lublina mam blisko zaledwie 74km i tak pojadę ale dla osoby bezrobotnej i bez dochodów to jest ważne bo nie wie ile kasy ma wziąć jak coś zechce kupić

                          Comment

                          • uranium
                            Member
                            • 05-2003
                            • 77

                            #14
                            jakby ktoś chciał mieć lokum u mnie na czas giełdy to zapraszam. chętnie przyjmę 2 osoby (parę, bo mam ino jedno wyro wolne). wszystkie info na pw.

                            Comment

                            • yoreck
                              Senior
                              • 04-2004
                              • 526

                              #15
                              zniżki na kolej już są...

                              witam,
                              odebrałem dzisiaj zniżki na kolej - jest ich 120 szt.
                              Osoby zainteresowane ich otrzymaniem proszę o wpłatę tytułem kosztów przesyłki pocztowej na poniższe konto:
                              54 1140 2004 0000 3102 3258 0316
                              mbank
                              kwoty :
                              1,50 - list zwykły
                              2,10 - list zwykły priorytetowy
                              lub przysłanie koperty zwrotnej ze znaczkiem na adres:
                              Jerzy Matyjasik
                              ul.K.Wielkiego 5/60
                              20-611 LUBLIN

                              p.s.Zniżki będzie można otrzymać również na Chmielakach w Krasnymstawie - 8 września.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎