Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miejsce kobiety...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Idea
    Member
    • 05-2006
    • 62

    Miejsce kobiety...

    Dla jednych całym światem, dla innych "przymusowym" dodatkiem....a jakie jest wg Was miejsce kobiety, w Waszym życiu, w świecie, w społeczeństwie...?


    P.S. Szukałam podobnego tematu, ale nie natrafiłam. Albo jestem ślepa, albo niedokładnie czytałam Jak coś, to proszę mnie naprowadzić
    Last edited by Idea; 20-06-2007, 19:49.
    Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Temat jak się domyślam, nie powstał przypadkowo. Skąd ten pomysł?
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • mluk
      Senior
      • 01-2005
      • 778

      #3
      Kobieta ważną jest. Szczególnie swoja. Bez niej nie potrafię znaleźć spinek do mankietów, obcinacza do paznokci, drugiej skarpetki do pary i innych rzeczy czasem mi potrzebnych. Przydaje się też do wielu innych rzeczy, znacznie ważniejszych (chociaż skarpetki są bardzo ważne), niż wspomniane.
      Tak na poważnie, to nie wyobrażam sobie życia bez mojej żony. Inne kobiety są fajne, ale tylko do popatrzenia i pogadania.

      Generalnie potrzebne są.

      Zdrówko Pań!
      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

      Comment

      • Idea
        Member
        • 05-2006
        • 62

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
        Temat jak się domyślam, nie powstał przypadkowo. Skąd ten pomysł?
        Bardzo interesuje mnie Wasz punkt widzenia, na taką sprawę Ostatnio zaintrygowała mnie rozmowa dwóch braci w pewnej krakowskiej pizzerii. Jeden z nich ( na oko ok. 23 lat) mówił do drugiego (na oko 30 lat) :

        "Moja laska nie chce dzieciaka. I dobrze, bo platał by mi się między nogami, a ona nie może przytyć..."....

        " Ty wiesz jak się Badyl ( przypuszczalnie ksywka jego kolegi) za nią oglądał? "

        Na co drugi odpowiedział, lekko się śmiejąc:

        "Byleby ona potrafiła Ci skarpetki zacerowac i obiad ugotować, nie łamiąc przy tym swoich plastikowych paznokci..."

        "Kobieta ma Cię wspierać, a nie ozdabiać..."...

        I tak się zastanawiałam czy ma to związek z wiekiem, osobowością, wychowaniem czy też z naszymi chorymi czasami...
        Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...

        Comment

        • Idea
          Member
          • 05-2006
          • 62

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
          Kobieta ważną jest. Szczególnie swoja. Bez niej nie potrafię znaleźć spinek do mankietów, obcinacza do paznokci, drugiej skarpetki do pary i innych rzeczy czasem mi potrzebnych. Przydaje się też do wielu innych rzeczy, znacznie ważniejszych (chociaż skarpetki są bardzo ważne), niż wspomniane.
          Tak na poważnie, to nie wyobrażam sobie życia bez mojej żony. Inne kobiety są fajne, ale tylko do popatrzenia i pogadania.

          Generalnie potrzebne są.

          Zdrówko Pań!
          A jakie według Ciebie ma miejsce w społeczeństwie ??
          Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            Sensem życia. Jego integralną częścią. Każdy znajduje taką jak mu pasujem, dla jednych po to by tylko wyglądała pięknie i najlepiej nic nie mówiła, dla innych by uzupełniać się z partnerem.
            Last edited by e-prezes; 20-06-2007, 20:14.

            Comment

            • Idea
              Member
              • 05-2006
              • 62

              #7
              A przy okazji możecie napisać jaka według Was jest ta "idealna" rodzina... bo i temat się z tym wiąże
              Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Miejsce kobiety jest tu, na forum browar.biz

                A tak serio - to chyba żart to pytanie? Sugeruje, że kobieta nie jest takim samym człowiekiem jak mężczyzna, tylko dodatkiem do niego.
                Miejsce kobiety jest tam, gdzie ona je uzna za swoje, a nie, gdzie ją wstawią.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Idea
                  Member
                  • 05-2006
                  • 62

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  ...
                  Miejsce kobiety jest tam, gdzie ona je uzna za swoje, a nie, gdzie ją wstawią.
                  Miejsce kobiety w życiu mężczyzny...to mnie interesuje...jak ją postrzegają, kim dla nich jest i jaką rolę spełnia w ich życiu....
                  Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Idea Wyświetlenie odpowiedzi
                    jakie jest wg Was miejsce kobiety, w Waszym życiu, w świecie, w społeczeństwie...?
                    - w kuchni przy garach
                    - w łóżku
                    - na zakupach

                    Przepraszam, ale temat nadaje się moim zdaniem prościutko na forum onetu..Tam się w takich "inteligentnych" specjalizują..ponoć.

                    A tak poważnie: jak kobieta może nie wiedzieć ani nie być pewną, gdzie jest jej miejsce i czekać na propozycje wskazania jej takowego przez mężczyznę? Głupota....
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • kot_z_cheshire
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 2201

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Idea Wyświetlenie odpowiedzi
                      Miejsce kobiety w życiu mężczyzny...to mnie interesuje...jak ją postrzegają, kim dla nich jest i jaką rolę spełnia w ich życiu....
                      A powiedz, jaka odpowiedź Cię satysfakcjonuje? Bo pytanie jak dla mnie ma tylko jedną odpowiedź i nie wiem, czego innego można oczekiwać
                      Młode koty mają adhd, niestety.
                      Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                      Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                      Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                      Comment

                      • angasc
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 977

                        #12
                        Dziwne pytanie jak na forum piwne
                        Opierając się na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu małżeńskim mogę odpowiedzieć tylko w jeden sposób:
                        Miejsce kobiety jest u boku mężczyzny. W takim samym stopniu jak miejsce mężczyzny to być u boku kobiety.
                        W każdym normalnym związku oboje wzajemnie się uzupełniają, tworząc jednocześnie jedną całość. Mimo różnic charakterów, różnic w wychowaniu, różnic poglądów- w sprawach ważnych są jednością. I to mi wystarczy. Wszystko inne ma niewielkie znaczenie. Wiem, że w razie potrzeby zawsze mogę liczyć na swoją żone, a Ona może liczyć na mnie. I Ona też o tym wie. Jeśli do tego dołożymy wzajemny szacunek, miłość i przyjaźń, to jest to obraz naszego małżeństwa. I tylko tyle ( dla niektórych aż tyle ) wystarczy do zbudowania normalnej rodziny.
                        Czego i Wam życzę.

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Idea Wyświetlenie odpowiedzi
                          ...a jakie jest wg Was miejsce kobiety, w Waszym życiu
                          "Moja" w dzień lubi w kuchni siedzieć, a wieczorem leżeć w łóżku i pachnieć .
                          Last edited by mr-perez; 20-06-2007, 21:59.
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Miejsce kobiety - w myślach, w sercu, w męskich ramionach.

                            Związek tworzą ludzie którzy powinni być partnerami, a jeśli już nimi są to każdy z nich zna swoje miejsce.

                            A każda mądra kobieta wie jaką pełni rolę w życiu mężczyzny ale tak by nie urazić jego godności.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • kot_z_cheshire
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 2201

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              A każda mądra kobieta wie jaką pełni rolę w życiu mężczyzny ale tak by nie urazić jego godności.
                              Tak w sumie to się nie czepiam, ale powyższe ciut mimozowato zabrzmiało...Biedni mężczyźni i ich wrażliwa godność. I tak zapytam: a co z godnością kobiet?
                              Młode koty mają adhd, niestety.
                              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎