PDA

Wersja pełna: : Juwenalia

Kemp
01-05-2002, 09:16
No i mamy maj, a w związku z tym na uczelniach studenty przygotowują się do swojego święta. Od 9 tego miesiąca rozpoczyna się w Olsztynie Kortowiada. Cztery dni niezłej imprezy, obsługę piwną zapewni Okocim.
A co z tego typu imprezkami w Waszych miastach?

Cyrkonia
01-05-2002, 10:34
Zgadzam się z Kemp'em co do Kortowiady. Zabawa EXTRA!!!! Na pewno nie zabraknie mnie na niej. A wydziałowa koszulka juz czeka w pogotowiu (dla tych co nie wiedzą: wstęp na niektóre imprazy, takie jak np. BÓJ WYDZIAŁÓW, wyłącznie w wydziałowych koszulkach. Każdy wydział ma inne kolory i wogóle jest SUPER!!!)

ART
01-05-2002, 11:10
W Opolu organizuje się Piastonalia,
bynajmniej nazwa nie jest ustalona pod browar :D

Radegast
01-05-2002, 21:17
We Wrocławiu, poprostu nazywa się to Juwenaliami.
Jest jedynie różnica w nazwach ja już chodzi o konkretną uczelnię i jej "wewnętrzną zabawę" w Juwenalia.
Na polibudzie są między innymi Wittigalia.

talrasha
02-05-2002, 10:39
W Łodzi też nazywamy to Juwenaliami i w tym roku zaczynają się 25 maja.

gul_gul
03-05-2002, 01:54
A piwo leją za darmo?
W Opolu kiedyś lali.:rolleyes:

endriu
03-05-2002, 12:29
Rok temu w Łodzi lali Żywca. 0.5 lanego kosztowalo ok 3zł a za dziesięć beerów dostawalo smieszna czape.

Cyrkonia
09-05-2002, 08:57
No!!!!!!!!!
Od dziś KORTOWIADA!!!!!!!!!!!
Dla zainteresowanych:
- imprezy przez 4 dni,
- ludzie już chodzą tylko w koszulkach wydziałowych,
- koncerty 4 (choć jeden to nie koncert dla mnie: Disco Dance Live - ZGROZA)
- ciekawe zabawy: Bój Wydziałów, Wybory Wenus, Mecz Błotny, Turniej Rycerski + kilka sportowych zawodów

Kto będzie w pobliżu Olsztyna to zapraszam serdecznie!!!!!!
Dla tych co nie mogą, polecam wizytę na stronie http://www.uwm.edu.pl/russ
To strona Radu Uczelnianej Samorządu Studenckiego UW-M w Olsztynie.
Można tam znaleźć plan Kortowiady 2002, opisy konkurencji i ich zasady.
Poza tym w Archiwum są zdjęcia i filmiki z poprzednich lat.
Warto zobaczyć jak bawi się KORTOWO!!!!!

Kemp
09-05-2002, 11:40
Z tego co wiem jutro na kortowskiej górce ma być koncert Kultu.
A tak w ogóle, to może ktoś podzieli się wspomnieniami ze swoich Juwenalii ?

Cyrkonia
13-05-2002, 08:21
Uuuuuuuuu :( !!!!!
I już po KORTOWIADZIE.
Ale szkoda. A było fajnie.
Kult rzeczywiście grał i to chyba ze 2,5 godziny.
Oj!!! I trzeba teraz cały rok czekać na kolejną Kortowiadę.

Cyrkonia
13-05-2002, 08:38
Co do innych wspomnień z Juwenalii, to miło bawiłam się w Białymstoku = chyba 1998 rok był najlepszy. Konie, kaskaderzy itp.
Niestety później to uczelnie coś sknociły = Juwenalia miały być razem, tzn. Politechnika, Akademia Medyczna i Uniwerek. Ale któryś z rektorów podpisał umowę na dostarczanie piwa z jakimś browarem, choć juz wcześniej z innym coś takiego podpisano. No i browary się pokłóciły i wycofały ze sponsorowania. Dokładnie nie wiem jak to było, ale Juwenalia były później do kitu.

Radegast
15-05-2002, 13:49
Dziś ruszają Wittigalia (osiedle studenckie Politechniki Wrocławskiej), dziś będzie noc grillowa-czyli big grillowanie do białego rana.
Bedą przygrywać jakieś amatorskie zespoły oraz wystąpi Chór PWr.

A z kija będzie się lał Namysłów.

Cyrkonia
06-05-2003, 09:55
Roczek minął i znowu juwenalia się rozpoczynają.
W Olsztynie Kortowiada od czwartku !!!!

Pogoniarz
07-05-2003, 09:33
W Szczecinie od 7 maja do 11 maja.Mniustwo atrakcji.Wyścigi pojazdów tekturowych,dzień sportu,noc filmowa na świeżym powietrzu,cała gala konkursów między innymi konkurs picia piwa na czas,wybory Bogini,zawody kajakarskie,koncert szantowy,wystąpią Golden Live,T.Love,Sweet Noise,Peja,kwartet jazzowy,Orkiestra Symfoniczna-dla każdego coś się znajdzie.Jeszcze będzie Kabareton.

No to zaczynam się integrować ze Studentami-ja niewykształcony:D :stout:

robox
07-05-2003, 09:50
Radegast napisał(a)
We Wrocławiu, poprostu nazywa się to Juwenaliami.
Jest jedynie różnica w nazwach ja już chodzi o konkretną uczelnię i jej "wewnętrzną zabawę" w Juwenalia.
Na polibudzie są między innymi Wittigalia.

A na Akademii Ekonomicznej święto zwane Ekonomalia.
Tradycyjnie będzie walka międzywydziałowa, ale nie będzie dane już mi w niej uczestniczyć.
Nie orientuje się ktoś, czy w tym roku jest konkurs Mokrego Podkoszulka :D .

Qbric
07-05-2003, 10:23
Czy ktoś może już wie, co Ciekawego bedzie sie działo w tym roku we Wrocławiu? Kto zagra na Polach...? Rok temu bylo fajnie:)

jerzy
09-05-2003, 12:55
Qbric napisał(a)
Czy ktoś może już wie, co Ciekawego bedzie sie działo w tym roku we Wrocławiu? Kto zagra na Polach...? Rok temu bylo fajnie:)
Bodajże jutro na Rynku wszyscy chętni gitarzyści-amatorzy będą mogli zagrać legendarne "Hey Joe" Hendrixa wspólnie z Leszkiem Cichońskim (chętni zawodowcy oczywiście też).
To chyba początek Juwenaliów?

arzy
09-05-2003, 19:55
W Częstochowie Juwenalia trwają od 14.05 do 17.05. W programie między innymi:
- 14.05 godzina 19:00 I Mistrzostwa Akademickie w siłowaniu się na rękę - Klub Politechnik; 20:00 Disco w KS "Filutek" (dla pierwszych 200 studentów piwko free, przewidywane liczne konkursy i zabawy)
- 15.05 godzina 18:00 Kabareton Kabarety StUFka "MADE IN CHINA" wcze?niej "E.K." oraz projekcja filmu: "Baśń o ludziach stąd" reżyseria Wł. Sikora, występują : M.Stuhr, R.Górski, M. Szapował, Stanisław T. - Klub Politechnik
- 16.05 godzina 16:00-20:00 KONCERTY - PLAC GUPICH ZABAFF: "Intricate Division", "Tajka", "Black and White", "Habakuk", "Vena Valley"; 20:00 Koncert zespołu K.A.S.A KRZYSTOF KASOWSKI
- 17.05 godzina 18:00 Motocyklowy Show - Plac Gupich zabaff; 16:00-20:00 KONCERTY - PLAC GUPICH ZABAFF: "ALMA", "Kwaity w Armacie", "Boogi Nights", "Rażeni Piorunem"; 20:00 KONCERT PAWŁA KUKIZA I ZESPOŁU "PIERSI"; 21:30 Koncert zespołu "Haratacze"

cały program (http://www.samorzad.pcz.pl/)
:stout:

ppns
11-05-2003, 11:16
Doniesienie z wp.pl.
Łódzcy studenci zniszczyli podczas Juwenaliów radiowóz policyjny oraz cztery autobusy MPK, dwa tramwaje i znaki drogowe. Pijani młodzi ludzie wybijali szyby, niszczyli siedzenia i kasowniki w pojazdach komunikacji miejskiej.

Łódzka policja potwierdza, że tegoroczne święto studenckie na osiedlu przy ul. Lumumby przebiegało wyjątkowo niespokojnie. Były zgłoszenia o pobiciach i gwałcie.

Pijana młodzież próbowała nawet podróżować miejskim autobusem na jego dachu. Policja zatrzymała cztery osoby.

O tempora , o mores. To motłoch i banda , a nie studenci.:ice:

Pogoniarz
11-05-2003, 12:38
W Szczecinie totalny brak organizacji.Na piątkowym koncercie(hip-hopowym)doszło jak zwykle w Szczecinie do opóźnienia-jedyne 2.5 godziny.To się zdarza,ale czemu nie wpuścili ludzi skoro to impreza w plenerze.Przed wejściem krążyła Policja i trzeba było się chować z piwem.Po wpuszczeniu szok:
tylko jeden namiocik Żywca:( Przed wejściem szczegółowa kontrola!
Pomysłowy sprzedawca zapodawał puszkowego Van Purka i ciszyło się to piwko ogromnym powodzeniem.Kolejki po Żywca ogromne.Totalne nieporozumienie.

Qbric
12-05-2003, 10:55
W czwartek we Wroclawiu na Polach Marsowych zagraja: Habakuka, Ocean i Kult. Poza tym uroczyste przejscie z pl. Grunwaldzkiego do Rynku i tradycyjne przekazanie kluczy do miesta studentom przez prezydenta miasta. W piatek zagraja: Mold, Blenders i Myslovitz. Imprezy zaczynaja sie juz o 14.30, wstep wolny. Szczegolowe informacje w "Co jest grane".
Jestem tylko ciekaw jakie piwo bedzie w tym roku. W tamtym byl Namyslow i gdyby nie to, ze byl cholernie zimny byloby ok. Chyba nikogo nie trzeba szczegolnie namawiac na przyjscie...

arzy
12-05-2003, 15:55
Qbric napisał(a)
W czwartek we Wroclawiu na Polach Marsowych zagraja: Habakuka
jeżeli "Habakuka" jest z Częstochowy to Habakuk

:stout:

Seler_32
13-05-2003, 13:22
Ku-ku, ku-ku.
Podczas częstochowskich juwenaliów czas temu jakiś zły los o mało co nie zmnieszył liczebności obywateli Częstochowy o sztuk jeden. Jakiś inteligen prawie trafił znajowego puszką piwa w głowę. Śmierć co prawda niczego sobie, lae lepiej żyć mając przy sobie piwko za friko!!!
Ja domagam się przyjazdu Misia W. na Juwenalia do Cz-wy.
Może znowu kogoś uszkodzi?

bahtol
13-05-2003, 14:41
Nie jestem pewien ale to chyba w Krakowie zapoczątkowano tę radosną tradycję. Jak zwykle program ciekawy:
Koncerty -
czwartek -
tereny sportowe UJ przy ul. Piastowskiej: Voo-voo, T.Love, Dżem,
Czyżynalia (w klubie Politechniki "Kwadrat"-Czyżyny)- IRA, Skangur
piątek - Tereny TS Wisła (ul.Reymonta) - jubileusz KULTu na Juwenaliach, oprócz kultu Pudelsi
Oprócz tego przeglądy filmów i kabaretów oraz imprezy tańczone w Rotundzie(ul.Oleandry)
Zapowiada sie nieźle.

Seler_32
14-05-2003, 09:54
Należy pochwalić częstochowskie władze studenckie za emisję koszulek promocyjnych w cenie bodajże 6 zeta za sztukę. Więcej takich inicjatyw.

robox
09-05-2004, 09:18
ppns napisał(a)
Doniesienie z wp.pl.
Łódzcy studenci zniszczyli podczas Juwenaliów radiowóz policyjny oraz cztery autobusy MPK, dwa tramwaje i znaki drogowe. Pijani młodzi ludzie wybijali szyby, niszczyli siedzenia i kasowniki w pojazdach komunikacji miejskiej.

Łódzka policja potwierdza, że tegoroczne święto studenckie na osiedlu przy ul. Lumumby przebiegało wyjątkowo niespokojnie. Były zgłoszenia o pobiciach i gwałcie.

Pijana młodzież próbowała nawet podróżować miejskim autobusem na jego dachu. Policja zatrzymała cztery osoby.

O tempora , o mores. To motłoch i banda , a nie studenci.:ice:

W tym roku w Łodzi podczas Juwenaliów bawiono się jeszcze gorzej.
Dwie osoby zabite, dwie ciężko ranne, ponad 70 poszkodowanych, więcej tutaj (http://info.onet.pl/916105,11,item.html) :eek: :ice: .

Cyrkonia
09-05-2004, 10:08
Przyjedźcie do Olsztyna i zobaczcie jak na prawdę powinni bawić się studenci - KORTOWIADA TRAWA!!!!!!!!!!!! .......... i nie ma mocnych :)

witkowskiartur
09-05-2004, 10:34
Przyjedźcie do Olsztyna
Wiesz co, ja chyba pojadę..
Przyjedźcie do Warszawy zobaczycie jak nie powinny wyglądać juwenalia.
Od ładnych paru lat jest taka kicha, że aż szkoda mówić. Już nawet nie jest mi smutno, że już nie jestem studentem :(

Aldach
09-05-2004, 14:00
W Łodzi wg ostatnich doniesień zginęła jedna osoba, trzy są w stanie ciężkim a poszkodowanych może być nawet 70 osób. Chłopak, który zginął zmarł od ran z broni palnej ostrą amunicją :ice: :eek:
Ciekawe kto i po co miał ze sobą taką broń na juwenaliach. Zgroza :ice:

jerzy
09-05-2004, 15:22
Wydaje mi się że zmarł nie "chłopak", tylko bandyta.

adam16
09-05-2004, 16:18
jerzy napisał(a)
Tego to chyba na razie nie wiadomo.

grzeber
09-05-2004, 16:46
Broni użyła policja próbując zaprowadzić spokój po tym jak impreze nawiedzili uzbrojeni piłkarscy pseudokibice.

Nie diszły do mnie żedne informacje czy ofiara była pseudokibicem czy bawiacym się studentem.

Pogoniarz
09-05-2004, 18:57
Aldach napisał(a)
W Łodzi wg ostatnich doniesień zginęła jedna osoba, trzy są w stanie ciężkim a poszkodowanych może być nawet 70 osób. Chłopak, który zginął zmarł od ran z broni palnej ostrą amunicją :ice: :eek:
Ciekawe kto i po co miał ze sobą taką broń na juwenaliach. Zgroza :ice:
No to popisali się policjanci,chcieli strzelaninę zgonić na chuliganów.Walili oni do studentów,a nie hools Widzewa,którzy zaczęli demolkę gumkami jak i z ostrej amunicji!!!!!
Kolejna pomyłka policji :mad:Teraz co ? Kilka popisowych dymisji itp.A człowiek nie żyje,dziewczyna walczy o życie.Przecież nawet jakby to nie była ostra amunicja ,a"tylko" gumowa ,to dlaczego te...celują w głowę.Zabronić tej bandzie używać tej broni,jeśli nie stosują się do przepisów! Dwóch Chuliganów(?) podczas meczu w Chorzowie straciło po jednym oku,dwóch kolejnych pół szczęki od strzałów,ale trąbiono tylko o rannych fukcjonariuszach.
Dramat!

Cyrkonia
09-05-2004, 20:43
Odnośnie NORMALNYCH juwenalii.....
jeśli ktoś chciałby wiedzieć jak bawią się studenci w Olsztynie to zapraszam na stronę http://www.uwm.edu.pl , które dziś jeszcze jest opanowana przez studentów lub na stronę http://www.kortowiada.pl

kiszot
09-05-2004, 22:00
Polska jest jedynym krajem w Europie,w którym oficjalnie wolno strzelać do ludzi.
To już drugi taki śmiertelny wypadek w ostatnim czasie:(

Cocobango
12-05-2004, 13:33
jerzy napisał(a)

To akurat prawda.

Nie chce mi się wiele o tym pisać bo chyba już wszystko na ten temat zostało powiedziane ale miałem szczęście że w sobotę tam nie pojechałem (a zadecydowało o tym kilka drobnych czynników - fart).
Na naszych uniwersyteckich Juwenaliach byłem w piątek i powiem wam że wtedy też nie było za wesoło. Pełno nawalonych gnojków szukających zadymy. Pod sceną techno jak zwykle bitwy (jak co roku).
W sobotę prewencja jechała do "zamieszek aż z retkini....

:(

grzeber
16-05-2004, 19:37
Zainteresowanym polecam wywiad z policjantami biorącymi udział w tej akcji w piątkowej Gazecie Wyborczej.

Krzysiu
16-05-2004, 19:51
Cyrkonia napisał)
... co do Kortowiady. Zabawa EXTRA!!!!... Czytałem, czytałem ... Pijani studenci napadli na policjantów ratujących pobitą studentkę, inni zdemolowali autobus, kilka sklepów i knajp, kilkunastu "zabawowiczów" po pijaku powłaziło pod auta ... Szmpańska zabawa. Brawo.

becik
16-05-2004, 20:50
Juwenalia w tym roku obrodziły....

za onetem

Tragicznie zakończyły się krakowskie juwenalia dla 21-letniego studenta Uniwersytetu Rzeszowskiego, którego znaleziono nieprzytomnego w Klubie Rotunda. Przewieziono go do szpitala im. G. Narutowicza. Mimo trwającej 40 minut reanimacji, student zmarł.
"Przyczyny śmierci nie są na razie znane, dopiero sekcja zwłok wszystko wyjaśni - powiedziała Katarzyna Padło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. - Przy zmarłym znaleziono niewielkie ilości narkotyków, ale nie przesądza to, że przyczyną śmierci było ich przedawkowanie".
Jeśli nie liczyć tego pojedynczego, tragicznego zdarzenia, krakowskie juwenalia, które zakończyły się w nocy z soboty na niedzielę, przebiegły spokojnie. Doszło tylko do kilku włamań do pokojów w domach studenckich.

Cordel
16-05-2004, 22:43
Niech poszukają w środku klienta. Tam będzie reszta tej ilości narkotyku...

Cocobango
02-06-2004, 11:22
Takie oto kawały chodzą wśród żaków w Łodzi:

Wiecie czym różniły się Juwenalia w Łodzi od Iraku?
-W Iraku nie gra muzyka!

e-prezes
12-05-2006, 12:03
u nas trwają własnie i wszyscy żłopią żywca :(

huanghua
12-05-2006, 12:47
A jak Juwenalia w tym roku w Olsztynie? Kto gra?
To już trzeci rok jak byłem ostatni raz:(

Chris
12-05-2006, 14:40
Zapraszam na Wrocławskie juwenalia...a w szczególności na pokaz strongman w wyciskaniu sztangi leżąc z moim udziałem:) ...start godzina 14:30 pod akademikiem na stadionie olimpijskim.Z uwagi na warsztaty piwowarskie wątpie aby ktokolwiek się pojawił ,lecz zapraszam:)

jasiu_piwosz
14-05-2006, 20:35
W piątek w Sosnowcu też odbywały się koncerty w związku z Juwenaliami.
Grały lokalne zespoły a gwiazdą dnia były Piersi. Spokojna impreza z dużą ilością piwa Harnaś lanego z kija.

babalumek
14-05-2006, 20:58
Z 4 dni Wrocławskich Juywenalii (tych największych, bo w sumie w tym roku to się 4 różnych doliczyłem... ) to największe wrażenie zrobili na mnie wczoraj The Animals. Co ten koleś z gitarą wyprawiał! O klawiszowcu też same spuerlatywy, a jak wokalista coś ryknął to aż... przyjemnie było. Dziadki, bo dziadki ale poziom światowy. Mały zgrzyt że na 3 bisa nie wyszli... Poza nimi u nas grało to zwykle co roku w każdym większym mieście.
P.S. z piwem szkoda gadać. W tym roku były do tej pory Lech, Piast i Żywiec. Wszystko po 4zł za 0,4l, a tak naprawdę 0,3l jak ktoś się przypatrzył. Mnie to już przestaje bawić, i sam robię już co mogę żeby tam nie kupować (czyli popijawa obok przed koncertem albo rzucanie puszek przez płot :) ) Bo to skandal po prostu...:mad:

Chris
15-05-2006, 07:24
Zapraszam na Wrocławskie juwenalia...a w szczególności na pokaz strongman w wyciskaniu sztangi leżąc z moim udziałem:) ...start godzina 14:30 pod akademikiem na stadionie olimpijskim.Z uwagi na warsztaty piwowarskie wątpie aby ktokolwiek się pojawił ,lecz zapraszam:)
no i to był jeden wielki pic...konkurencje w których mogłbym startować po pijaku,zero powagi...a tylko tego oczekiwałem.:mad:

monne
15-05-2006, 16:30
no i to był jeden wielki pic...konkurencje w których mogłbym startować po pijaku,zero powagi...a tylko tego oczekiwałem.:mad:

no może za poważnie podszedłeś do tematu? ;) u nas na ekonomalich były zawody sumo i też DOść odbiegały od rzeczywistości :D ludzie wchodzili w "napompowane" stroje i robili się sumo hihi i jeden drugiego starał się położyć....

Chris
16-05-2006, 05:44
no może za poważnie podszedłeś do tematu? ;) u nas na ekonomalich były zawody sumo i też DOść odbiegały od rzeczywistości :D ludzie wchodzili w "napompowane" stroje i robili się sumo hihi i jeden drugiego starał się położyć....
Jakbym miał niepoważnie podchodzić to pewnie piłbym na spotkaniach forumowych piwo częściej niz pepsi i zamiast ciągnąć zwłoki na jakieś zawody to bym poszedł na karaoke.W życiu można wiele ciekawych rzeczy robić,a zawody są dla mnie czymś wiecej niż rozrywką czy zajęciem. Pozdrawiam:stout:

monne
16-05-2006, 08:13
W życiu można wiele ciekawych rzeczy robić,a zawody są dla mnie czymś wiecej niż rozrywką czy zajęciem. Pozdrawiam:stout:

Nie kwestionuję wcale Twojej pasji, tym bardziej, że po sobie wiem co to znaczy. Robisz coś co sprawia Ci frajdę i ma Kolosalne znaczenie, więc robisz to dobrze i chwała Ci za to, oby więcej ludzi znajdowało coś co będzie ich Tak kręcić.

Jakbym miał niepoważnie podchodzić to pewnie piłbym na spotkaniach forumowych piwo częściej niz pepsi i zamiast ciągnąć zwłoki na jakieś zawody to bym poszedł na karaoke.

Widzisz Chris, rzadko kiedy coś na juwenaliach jest " na serio", raczej są to imprezy z przymrużeniem oka, polewkowe, od których za wiele nie można oczekiwać, a już napewno (moim skromnym zdaniem) poważnego i profesjonalnego podejścia do tematu i właśnie to miałam na myśli pisząc no może za poważnie podszedłeś do tematu?

P.S.
Co do picia piwa na spotkaniach forumowych to też nie jest zły pomysł ;)
P.S.S.
Nie widziałam, że lubisz karaoke :p ;)

Chris
16-05-2006, 16:34
:p a w zeszłym roku zawody na juwenaliach wrocławskich były całkiem poważne...dobra to już nie ważne. Twoje Zdrówko!

Cyrkonia
11-05-2007, 17:43
Od wczoraj w Olsztynie trwa Kortowiada i jak to jest co roku bywa, studenci chodzą w swoich wydziałowych koszulkach..... Olsztyn jest kolorowy.........
w tym roku jedna koszulka jest ............. pseudo-piwna......
Wydziału Prawa i Administracji

Cyrkonia
11-05-2007, 17:44
ale i tak mi najbardziej podoba się koszulka Wydziału Nauk Technicznych....

huanghua
11-05-2007, 21:32
(...)w tym roku jedna koszulka jest ............. pseudo-piwna(...)
Kilka lat temu Wydział Nauki o Żywności też miał motyw piwny na koszulce.:)
Jeszcze gdzieś posiadam tę koszulkę:D

Patrząc na obecne wzory, przyznam że wzornictwo staje znacznie bardziej profesjonalne.

Cyrkonia
12-05-2007, 10:36
Profesjonalne.............. tylko w przypadku geodetów, mechaników itp......
bo reszta to tragedia.......... a obecna koszylka WNoŻ w szczególności.......... chyba jest najgorsza.......

becik
12-05-2007, 21:07
Wrócilismy z Juwenalii na terenie UW. Farben Lehre, Starchy na Lachy super. Z Kultu zrezygnowaliśmy. Z piw tylko Lech w cenie 5 zł za plastikowy kubek. Kiełbaski za to były świetną pożywką dla ciała :)

Maggyk
14-05-2007, 16:01
W Opolu również się zaczęły. Tyle, że u nas zwie się to Piastonalia, ale nie przejęły nas koncerny -lany Namysłów zamkowe, nie wiem po ile, bo jakoś wczoraj siły nie miałam;) Może dzisiaj uda na się odwiedzić i spróbować lanego Namysłowa, bo o to ostatnio trudno w Opolu.

Jaroslav
17-05-2007, 19:52
W Poznaniu zwalczono głupie podziały i juwenalia
organizowane są razem przez najważniejsze uczelnie.
Wybór miejsca także rewelacyjny - Malta. Wczoraj bawiło
się ponad 45 tysięcy ludków, nie chcę zgadywać co się
będzie działo w sobotę na finale imprezy. Jedyny mankament
to brak dobrego piwa ( KP ).

kony
18-05-2007, 08:58
... nie chcę zgadywać co się
będzie działo w sobotę na finale imprezy...

Jest taka opcja, że ja będę tańczył półnagi gdzieś w okolicach głównej sceny ;)
Ale piwo oczywiście przyniosę ze sobą jakieś porządne.

Jaroslav
18-05-2007, 09:10
Jest taka opcja, że ja będę tańczył półnagi gdzieś w okolicach głównej sceny ;)
Ale piwo oczywiście przyniosę ze sobą jakieś porządne.
Z tym piwkiem to jest trochę problem, bo na teren polany nie wpuszczają
z własnym alkoholem. Ale dla chcącego nic trudnego :D Też spróbuje
przemycić jakąś składankę belgijsko - holenderską :impreza:

becik
27-05-2007, 13:54
Wczoraj finał na Agrykoli, Homo Twist i Pidżama Porno, świetne koncerty, Lady Punk już sobie darowaliśmy